Švietimiečių profsąjunga apskundė Jurbarko merą

Švietimiečių profsąjunga apskundė Jurbarko merą (4)

2020-03-27

Meras Skirmantas Mockevičius tikina, kad skelbti prastovą šiuo metu jokių funkcijų neatliekantiems darbuotojams yra tinkamas būdas taupyti, tačiau Erika Liutkevičienė mano, kad sprendimai, kokių nepriima nė viena kita savivaldybė – per griežti ir padiktuoti nepamatuotos panikos. L. Pilecko nuotr.

Kovo 24 d. Lietuvos švietimo ir mokslo profesinė sąjunga (LŠMPS) išplatino pranešimą apie kreipimąsi į Premjerą Saulių Skvernelį ir Švietimo, mokslo ir sporto ministrą Algirdą Monkevičių dėl Jurbarko r. savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus prieš dieną pasirašyto potvarkio, skelbiančio kai kurių biudžetinių įstaigų vadovų ir darbuotojų prastovas. Šis potvarkis buvo pateiktas kaip bandymas gauti naudos socialiai pažeidžiamiausių darbuotojų sąskaita.

Prašo solidarumo

Kovo 23 d. mero S. Mockevičiaus pasirašytame potvarkyje nurodoma taikyti prastovas biudžetinių įstaigų, kurių steigėja yra savivaldybė, ir VšĮ Jurbarko turizmo ir informacijos centro vadovams, nurodytos įstaigos, kurių direktoriams taikoma išimtis. Kitą dieną mero potvarkis buvo pakeistas – įstaigų vadovams pritaikyta dalinė prastova

Jurbarko lopšelio-darželio „Nykštukas“ direktorei palikta dirbti 4 val. per dieną, o muziejaus direktorė Lilija Jakelaitienė, bibliotekos direktorė Rasida Kalinauskienė, kultūros centrų direktoriai Ieva Šimkūnienė, Vytautas Ramanauskas, Violeta Grabauskienė ir Arvydas Griškus bei Kūno kultūros ir sporto centro vadovė Jolanta Kačerauskienė ir meno mokyklos direktorė Loreta Ševelienė dirbs po 2 val. per dieną.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook