Tarnybos vadovą įtaria pelnantis darbuotojų sąskaita

Tarnybos vadovą įtaria pelnantis darbuotojų sąskaita (17)

2020-04-24

Jurbarko r. priešgaisrinės tarnybos viršininkas Stasys Pocius pastaruoju metu ugniagesių komandas lankė ne šiaip sau, o bandydamas surinkti parašus ant senų dokumentų. L. Pilecko nuotr

Nesutvarkyti dokumentai ir finansiškai nuskriausti eiliniai ugniagesiai. Tokia situacija aiškėja artėjant Jurbarko r. priešgaisrinės tarnybos auditui. Ugniagesiai mano, kad jų vadovas Stasys Pocius ne tik galėjo pažeisti įstatymą, bet ir jų sąskaita sau pasididino atlygį.

Tvarka privaloma

S. Pociaus vadovaujama Jurbarko r. priešgaisrinė tarnyba rajone turi penkias komandas. Punktai veikia Smalininkuose, Eržvilke, Šimkaičiuose, Juodaičiuose ir Raudonėje. Kiekvienoje šių komandų yra po devynis etatinius ugniagesius. Viešvilėje įsikūrusi savanorių rinktinė. Ši komanda suformuota iš vietinių gyventojų, kurie gaisrus gesina savanoriškai. Nuolatinę algą gauna tik ugniagesių automobilio vairuotojas.

Pagal Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymą, etatinių darbuotojų rezultatai kiekvienais metais būna įvertinami

Vadovų ir pagal nuolatinę darbo sutartį dirbančių jų pavaldinių vertinimas šiek tiek skiriasi. Tačiau įstatymas labai aiškiai apibrėžia procedūras ir terminus, kaip ir kada vertinimas turi būti atliktas.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją.

Taip pat skaitykite:

Savivaldybės ugniagesiai nemokėjo už nuotekas

Ugniagesių komanda – brakonierių prieglobstis? (Balsavimas) 

Viešvilės savanoriai ugniagesiai jaučiasi užmiršti« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook