Balsavimas

Ar jaučiatės saugūs pėsčiųjų take prie Imsrės

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Turizmo dieną – dovanų lietus

Turizmo dieną – dovanų lietus (0)

2017-09-28

L. Lukošiūtės nuotr.

Minėti Pasaulinę turizmo dieną nutarta 1979 m. Tarptautinės turizmo organizacijos Generalinėje asamblėjoje. Rugsėjo 27-ąją ši diena pažymima įvairiais renginiais, ekskursijomis, akcijomis. Jurbarke šią dieną buvo apdovanoti su turizmu susijusių akcijų nugalėtojai. Atsiimti prizų buvo pakviesti renginio „Riedėk Jurbarke“ ir foto konkurso „Jurbarko rajonas pro objektyvą“ nugalėtojai.

Saulėta popietė apdovanojimų ceremoniją leido surengti Jurbarko dvaro parke. Savaitgalį vykusiame renginyje „Riedėk Jurbarke“ dalyviai pretendavo į nominacijas „Riedanti šeima“, „Riedantys kolegos“, „Masiškiausia grupė“, „Linksmiausi“, „Išradingiausi“, „Romantiškiausia pora“, „Jauniausi“ ir „Žaviausi senjorai“. Dalyvius trasoje, prie vaizdingų vietų ir renginio plakatų įamžino Jurbarko švietimo centro Atviros jaunimo erdvės savanoriai, o už nuotraukas buvo galima balsuoti Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Daugiausiai balsų surinko „Riedančios šeimos“ kategorijoje važiavusi Giedrei Kapturauskė su dukromis Deima ir Guste. Jos surinko gerokai per 100 „patiktukų“. „Riedančios šeimos“ mama apdovanota marškinėliais, jaunosios dviratininkės – spalvotais pieštukais, nugalėtojas į nemokamą ekskursiją po Panemunių regioninio parko lankytojų centro ekspoziciją „Nemunas ir gyvenimas prie jo“ pakvietė parko direktorius Mindaugas Janušonis. Labai nedaug balsų nuo nugalėtojų atsilikusi Kristės, Aurimo, Kajaus ir Nojaus Donauskų šeima taip pat neliko be prizų.

Daugiau skaitykite laikraštyje.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook