Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Turizmo dieną – dovanų lietus

Turizmo dieną – dovanų lietus (0)

2017-09-28

L. Lukošiūtės nuotr.

Minėti Pasaulinę turizmo dieną nutarta 1979 m. Tarptautinės turizmo organizacijos Generalinėje asamblėjoje. Rugsėjo 27-ąją ši diena pažymima įvairiais renginiais, ekskursijomis, akcijomis. Jurbarke šią dieną buvo apdovanoti su turizmu susijusių akcijų nugalėtojai. Atsiimti prizų buvo pakviesti renginio „Riedėk Jurbarke“ ir foto konkurso „Jurbarko rajonas pro objektyvą“ nugalėtojai.

Saulėtą popietę apdovanojimų ceremonija surengta Jurbarko dvaro parke. Praėjusį savaitgalį vykusiame renginyje „Riedėk Jurbarke“ dalyviai pretendavo į 8 nominacijas. Dalyvius trasoje prie vaizdingų vietų ir renginio plakatų įamžino Jurbarko švietimo centro Atviros jaunimo erdvės savanoriai, o už nuotraukas buvo galima balsuoti Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Daugiausia balsų surinko „Riedančios šeimos“ kategorijoje važiavusi Giedrė Kapturauskė su dukromis Deima ir Guste. Jos gavo gerokai per 100 „patiktukų“. „Riedančios šeimos“ mama apdovanota marškinėliais, jaunosios dviratininkės – spalvotais pieštukais, nugalėtojas į nemokamą ekskursiją po Panemunių regioninio parko lankytojų centro ekspoziciją „Nemunas ir gyvenimas prie jo“ pakvietė parko direktorius Mindaugas Janušonis.

Nedaug nuo nugalėtojų atsilikusi Kristės, Aurimo, Kajaus ir Nojaus Donauskų šeima taip pat neliko be prizų.

„Masiškiausios grupės“ nominaciją laimėjo Jolanta, Remigijus ir Airidas Sutkai bei jiems kompaniją palaikęs Martynas Vosylius. Už šią grupę atiduoti 9 balsai. Nugalėtojams atiteko marškinėliai ir dviratininkų pirštinės. Jomis apdovanoti ir linksmiausi dalyviai – Nojus Lužaitis ir Naglis Žilaitis, surinkę 14 balsų.

Net 100 balsų surinko „Romantiškiausios poros“ titulo siekę dviratininkai Vaida Jakaitytė ir Juozas Mažeika. Mielai nuotraukoms pozavę dažnai dviračių pedalus minantys renginio dalyviai taip pat pasipuošė marškinėliais su iniciatyvos „Riedėk Jurbarke“ logotipu.

Nenuskriausti ir „Jauniausių“ kategorijos dalyviai Augustinas Vološinas ir Aleksandra Vološinaitė.

Nominacijose „Žaviausi senjorai“ ir „Išradingiausi“ dalyvaujančiųjų nebuvo. Jų tikimasi sulaukti kitų metų renginyje.

Marškinėliai skirti ir jurbarkiečiui Mariui Mikalainiui, aktyviai populiarinančiam dviračių sportą rajone.

Visi nominantai apdovanoti Jurbarko r. savivaldybės dovanomis – knygomis „Olimpizmo idėjų įkvėpti“ apie sporto pasiekimus.  Specialų VšĮ Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro prizą – ekskursiją su gidu Panemunės pilyje laimėjo „Riedantys kolegos“ – 11 dalyvių iš Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos. Šį prizą skyrė Panemunės pilies lankytojų centras.

Dar vasarą Jurbarko TVIC paskelbė konkursą „Jurbarko rajonas pro objektyvą“ ir ragino gyventojus siųsti nuotraukas, kuriose užfiksuoti mūsų krašto lankytini objektai. Konkursui nuotraukų atsiuntė penki dalyviai. Labai įdomios ir turiniu vertingos – mokytojos Danguolės Juščienės darytos piliakalnių nuotraukos. Prizas skirtas itin meniškas nuotraukas konkursui pateikusiai Rūtai Bakšienei. Fotografijas galima pamatyti Jurbarko TVIC paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.

Įteikus dovanas iškilmingai nuleista Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro vėliava ir paskelbta, kad 2017 metų turizmo sezonas baigėsi.

Nors turizmo statistika bus aiški po kurio laiko, tačiau jau dabar matyti, kad sezonas nebuvo kuo nors ypatingas. „Jau pernai sulaukėme daugiau dviratininkų, keliaujančių po Lietuvą tautiečių. Ta pati tendencija vyravo ir šiais metais, tačiau turistauti dviračiais šiek tiek trukdė blogas oras“, – turizmo tendencijas Jurbarko krašte vardija TVIC direktorė Gaiva Mačiulaitienė.

Turizmo dienos paminėjimas baigėsi ekskursija po Jurbarko krašto muziejų. Ekspoziciją aprodė bei krašto istoriją pristatė Dvaro ponia – muziejininkė Aušra Smirnovienė.

Jūratė Stanaitienė« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook