Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

VTEK išvada – sprendimą naikinti

VTEK išvada – sprendimą naikinti (15)

2018-05-29

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija merą Skirmantą Mockevičių perspėjo, kad Rasidos Kalinauskienės skyrimas į aukštesnes pareigas prieštarauja įstatymui, tačiau politikas į tai nekreipė dėmesio. L. Pilecko nuotr.

Gegužės 24 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK)  pateikė  išvadą, pagal kurią siūlo panaikinti sprendimus, susijusius su Rasidos Kalinauskienės priėmimu į viešosios bibliotekos direktorės pareigas, kaip neatitinkančius Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo.

„Šviesa“ kovo 10 d. publikuotame straipsnyje „Bibliotekos direktorė papildė partinę statistiką“ rašė apie buvusios Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojos R. Kalinauskienės skyrimo Jurbarko savivaldybės viešosios bibliotekos direktore aplinkybes. Konkursą užimti šias pareigas ji laimėjo sausio 30 – ąją, o į dirbti pradėjo nuo kovo 1 d.

Jurbarko r. merui, savivaldybės tarybai, Vyriausybės atstovei Tauragės apskrityje, Specialiųjų tyrimų tarnybai  ir savivaldybės Antikorupcijos komisijos pirmininkui Kazimierui Šimkui skirtame rašte  „Dėl Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatas pažeidžiančios darbo sutarties nutraukimo“ daroma išvada, kad R. Kalinauskienė pažeidė minėtą įstatymą ir vienerius metus nuo pažeidimo paaiškėjimo dienos negali būti skatinama, skiriama ar renkama į aukštesnes pareigas.

Apie šią nuostatą žinojo bet ja nesivadovavo rajono meras S. Mockevičius, nes jo paties prašymu VTEK vasario 21 d. svarstė R. Kalinauskienės skyrimo bibliotekos direktore klausimą ir rekomendavo jos nepriimti į aukštesnes pareigas. Savivaldybės vadovai, atsakingi už R. Kalinauskienės paskyrimą, VTEK nuostatų nepaisė.

Taip pat skaitykite:

Bibliotekos direktorė papildė partinę statistiką 

Plačiau – „ŠVIESOJE“.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook