Balsavimas

Ar maudotės Nemune?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Verslininkai vėl kyla į kovą prieš smarvę

Verslininkai vėl kyla į kovą prieš smarvę (23)

2017-07-19

Verslininkų organizacijos pirmininkas Gintaris Stoškus (dešinėje) ir jo bendraminčiai nutarė netylėti ir vėl grįžti prie tos pačios problemos – Dainių kiaulių komplekso ir kitų gretimų ūkių skleidžiamos smarvės. J. Pileckienės nuotr

Neapsikentusi bene nuolatinių miestą ir jo apylinkes varginančių smarvės pliūpsnių Jurbarko r. verslininkų organizacija ketina vėl imtis žygių, kad būtų atliktas nepriklausomas galimos taršos tyrimas ir atsakyta į klausimą, kuo kvėpuoja jurbarkiečiai.

Pirmadienį Gintario Stoškaus vadovaujamos organizacijos nariai susitiko su savivaldybės meru Skirmantu Mockevičium, išsakė savo požiūrį, pristatė, kokius darbus per daug metų nuveikė, ir norėjo išgirsti, kaip šią problemą vertina rajono vadovas.

Verslininkai priminė visų valdžių deklaruojamą rajono prioritetą – turizmą. Pasak Verslininkų organizacijos nario Jono Ivanausko, su turizmu dešimtmečiais siejama rajono perspektyva, tačiau į tokį smirdintį miestą niekada niekas nevažiuos. „Ir pats, ir rajono tarybos nariai jaučiate nemalonius kvapus“, – kreipėsi į merą J. Ivanauskas, tikėdamasis pozityvaus požiūrio į keliamą problemą.

„Mes nesudarome konkurencijos, netrukdome dirbti, bet gyventi čia nėra gera“, – sakė J. Ivanauskas.

Ir UAB „Dainiai“ kiaulių kompleksas, ir ŽŪB „Auga Jurbarkai“ fermos bei netoli miesto esantys kiti ūkiai stipriai kerta turizmo paslaugas siūlančiam verslui. UAB „Jurodis“ savininkė Kristina Vančienė priminė ankstesnes Verslininkų organizacijos inicijuotas diskusijas, į kurias kvietė ir „Dainių“ vadovą Kasparą Jurevičių, ir buvusius savivaldybės vadovus. Verslininkė įsitikinusi, kad nėra prasmės kalbėti apie piliakalnius ar Jurbarkų užtvankos patrauklumą skatinant aktyvesnį turizmą.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakykite elektroninę prenumeratą.

„ŠVIESOS“ inform.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook