Balsavimas

Ar Jurbarke reikalingas kolumbariumas?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Verslininkų kasdiena vietos šventinei nuotaikai nepalieka (mie...

Verslininkų kasdiena vietos šventinei nuotaikai nepalieka (miesto šventės nuotraukos) (0)

2017-05-07

Senoji Kauno gatvė visada atgyja pavasarį, kai joje šurmuliuoja tradicinės šventės mugė, renkasi jurbarkiečiai ir miesto svečiai. J. Stanaitienės nuotr

Tradicinės Miesto ir verslo dienos į Jurbarką atnešė tikrą pavasarį – nuo pat ryto miestą apėmė gaivus šurmulys. Tačiau lygybės ženklo tarp šventinės nuotakos ir verslo padėties rajone verslininkai nededa. Priešingai, kalba apie sudėtingą laiką ir sparčiai besitraukiantį verslą.

Vertina pastangas

Trečius veiklos metus skaičiuojančios Jurbarko krašto verslininkų sąjungos prezidentas Rimantas Žičkus tikina, kad organizacija stengiasi būti aktyvi, nori bendrauti ir bendradarbiauti su rajono valdžia. „Aptariame organizacijos nariams iškylančias problemas, kalbame apie miesto reikalus, kvie- čiamės valdžios atstovus“, – sako R. Žičkus.

Organizacijos susirinkime vie- šėjo ir su verslininkais diskutavo Jurbarko r. savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, Jurbarko seniūnas Romualdas Kuras. Jurbarko krašto verslininkų sąjungai priklauso 19 narių, dar du bus priimti netrukus, tad rajono ir miesto šeimininkams jie turi ką pasakyti, papriekaištauti, patarti ir ieškoti sąlyčio taškų.

R. Žičkus dėkingas R. Kurui, kuris sureagavo į pastabas ir miesto tvarkytojų pajėgas nukreipė į verslininkų parodytas, tvarkos reikalingas vietas. „Atsiųsti darbininkai iškirto krūmus pramoniniame rajone, kuriame veikia ne viena įmonė, nuvalė kelią. Seniūnas pažadėjo atidžiau rūpintis miesto teritorija prie įmonių, įstaigų“, – sako sąjungos prezidentas.

Kaip labai reikšmingą savivaldybės vadovų ir verslininkų bendradarbiavimo pavyzdį R. Žičkus mini liepą įvyksiančią kelionę į Kralsheimą, Vokietiją. „Tai, mano žiniomis, pirmoji tokia tikslinga verslo atstovų išvyka. Anksčiau vykusiose delegacijose būdavo po 1-2 verslininkus, o išvykų svarbiausia programa buvo nesusijusi su ryšių mezgimu“, – mano R. Žičkus.

Vasarą į Vokietiją vyks bent 30 verslininkų delegacija – Jurbarko krašto verslininkų sąjungai atstovaus 10-12 asmenų. Jurbarkiečiai lankysis statybų, transporto ir logistikos, metalo apdirbimo, maisto pramonės įmonėse, ieškos partnerių, semsis patirties. „Savivaldybė padėjo surasti įmones Kralsheime, prisidės prie kelionės išlaidų. Tai pirmas realus valdžios darbas, skirtas padėti verslui“, – sako verslininkas.

Miesto šventės nuotraukų galerija.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją čia.
 
„Šviesos“ inform.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook