Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Verslo rėmimo fondo tarybos sprendimai – su pažeidimais

Verslo rėmimo fondo tarybos sprendimai – su pažeidimais (4)

2018-09-27

Savivaldybės kontrolierius Saulius Jakštys Smulkiojo verslo rėmimo fondo tarybos veikloje rado pažeidimų, tačiau fondo tarybos pirmininkas Saulius Meškauskas su tuo kategoriškai nesutinka. J. Stanaitienės nuotr

Rugsėjo 21 d. Kontrolės komiteto posėdyje tyrimą dėl Jurbarko r. savivaldybės smulkiojo verslo rėmimo fondo lėšų panaudojimo teisėtumo pristatęs savivaldybės kontrolierius Saulius Jakštys konstatavo, kad fondo pinigai skirstyti ne visai tinkamai. Posėdyje dalyvavęs fondo tarybos pirmininkas Saulius Meškauskas su kontrolieriaus išvadomis kategoriškai nesutiko ir apibėrė jį ne tik klausimais, bet ir kaltinimais.

Skundas dėl mokymų

Prieš porą mėnesių kontrolierių pasiekė Jurbarko r. verslininkų organizacijos raštas, kuriuo prašyta įvertinti fondo lėšų panaudojimo teisėtumą skiriant finansavimą birželį vykusiems rajono verslininkų mokymams.

Šiuos mokymus rengė UAB „Paslaugos jūsų verslui“ vadovė Jurgita Jokūbaitytė. Nemokamuose mokymuose verslininkus buvo žadama išmokyti įtaigaus prezentavimo, derybų įgūdžių, konfliktinių situacijų ir streso valdymo, efektyvios komunikacijos su partneriais.

Į mokymus kviesti visi, kas nori tobulinti pardavimo įgūdžius, atrasti naujų verslo idėjų, išmokti efektyvaus bendravimo, laisvai reikšti mintis, tinkamai pristatyti savo produktus ar net kilti karjeros laiptais.

Mokymus vedė aktorė doc. Adrija Čepaitė, verslo pasaulyje pripažinta kaip viena kvalifikuočiausių iškalbos ir kalbinės raiškos mokytojų.

Birželio 14 d. vykusiuose 4 val. kursuose dalyvavo apie 30 žmonių. Daugeliui jų mokymai paliko gerą įspūdį, dalyviai sakė gautas žinias pritaikysiantys darbe, bendraudami su klientais ir partneriais.

Šiems mokymams UAB „Paslaugos jūsų verslui“ iš Smulkiojo verslo rėmimo fondo prašė per 2 tūkst. Eur. Fondo nuostatai neleidžia skirti didesnės nei 1,5 tūkst. Eur sumos tokiems renginiams, tad tiek mokymų organizatoriams ir buvo skirta. 

Rajono verslininkų organizacijos pirmininko Gintario Stoškaus manymu, skiriant pinigus buvo padaryta nemažai nusižengimų: verslo rėmimo fondo tarybos posėdis tam, kad pinigai būtų skirti UAB „Paslaugos jūsų verslui“, buvo surengtas skubos tvarka, o bendrovės – organizatorės teiginiai, kad mokymai padės tobulinti būtinus pardavimų ir reprezentavimo įgūdžius, atrasti naujų verslo idėjų, pristatyti savo kompaniją, neturėjo nieko bendra su bendrovės „Gravitacija“ surengtais mokymais, pavadintais „Vieša kalba: sužavėti ir įtikinti“.

„Dalyvavau šiuose mokymuose. Nemanau, kad ten buvo viskas gerai. Mus mokė viešai kalbėti, suprasti gestų kalbą. Ar tai padės verslui? Abejoju“, – sako G. Stoškus.

Verslininkai pastebi, kad skelbimas apie registraciją į kursus pasirodė prieš pat savaitgalį, o jau pirmadienį užsiregistruoti nebuvo galima – neliko vietų. Tik dėl savo atkaklumo G. Stoškus į šiuos kursus dar buvo priimtas.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę laikraščio versiją.

„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook