Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vyriški kostiumai Kaune

Vyriški kostiumai Kaune (0)

2018-11-26

Kokybiškas, gerai krintantis vyriškas kostiumas – bene stipriausias ginklas versle. Visgi šio drabužio nederėtų sieti tik su verslu. Oficialiai atrodanti apranga atskleis ją dėvinčio asmens veidą. Ekspertai išvien sutinka, kad puikus kostiumas prasidės nuo pečių. Šis drabužis turėtų prisitaikyti prie laikysenos bei tuo pačiu padailinti jo nešiotojo kūno proporcijas. Jei dar neapsispręsta kur jo ieškoti, vienas gerų pasirinkimų – vyriški kostiumai Kaune.

Vyriški kostiumai Kaune

Net ir pats prašmatniausias kostiumas neatrodys gerai ir nepaliks norimo įspūdžio, jie nebus pasirinktas reikiamas dydis. Visais atvejais renkantis kostiumą labai svarbu – tinkamas jo dydis. Tinkamai sukirptas kostiumas turėtų atrodyti natūraliai – privalo paryškinti vyro išraiškingiausias figūros savybes ar paslėpti problemiškas kūno dalis. Vyriški kostiumai Kaune gali būti tikras atradimas tiems, kurie nori pasirūpinti ne tik savo įvaizdžiu, bet tuo pačiu ir „padailinti“ savo figūrą.

Ypatingai reikšminga – kostiumo pečių dalis. Švarko apykaklė privalo idealiai glaustis su marškinių apykakle, o atvartai kaip įmanoma labiau priglusti šalia krūtinės. Atkreipkime dėmesį į atvartų lūžį – ties krūtine jis neturėtų lūžti aštriai.

 

Švarko pasirinkimas

Klasikinis švarkas turi pasibaigti ties nuleistos bei ištiestos rankos delno puse, o sugniaužus kumštį turi baigtis ties krumpliais. Švarkas kiekvieną vyrą turėtų padalinti į 2 lygias dalis. Smulkesnės figūros vyras puikiai atrodys su smarkiau liemenuotu švarku ar kiek pakietintais pečiais, siauresniais atvartais ar siauresnėmis kelnėmis. Jos pasiekiamos ir ten, kur siūlomi vyriški kostiumai Kaune.

Tuo metu plačiapečiam vyrui nebereikės pečių kamšalo, nes šis drabužis turės būti taikomas su figūros ypatumais. Pečių kamšalą galima rinktis  nebent tuomet, kai specialiai norima dar labiau vizualiai praplėsti pečius. Stambesnio sudėjimo vyrams švarkai turi turėti platesnę pečių liniją ir siaurėjantys į apačią. Tokius galima atrasti toje pačioje vietoje, kur atrandami vyriški kostiumai Kaune.

Švarkas – ypatinga kostiumo detalė. Dailiai atrodyti galima tik tuomet, kuomet viskas dera tarpusavyje. Dar viena ne mažiau esminė detalė – kelnės. Jos yra siuvamos tokiu būdu, kad nepriekaištingai aptemptų klubus bei reikiamai glaustųsi prie kojų. Jų ilgis neturi būti pernelyg ilgas, bet dailiai kristi, taip pat nesigarankščiuoti apačioje. Kelnių apačioje turėtų būti regima tiesi linija. Svarbiausia, jog jos nebus ilgesnės kaip vienas centimetras, skaičiuojant nuo batų kulno. Taipogi, priekinė šio rūbo apačios dalis turi būti šiek tiek trumpesnė už galinę dalį.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook