Žinomas verslininkas bando užvaldyti prieplauką?

Žinomas verslininkas bando užvaldyti prieplauką? (16)

2020-06-19

Teikiamas paslaugas plačiai reklamuojantis laivo „kapitonas“ Antanas Grumuldis ne pirmąkart konfliktuoja su į prieplauką ir greta esančią aikštelę užsukančiais žmonėmis, nors poilsiavietė nėra privati – ja naudotis gali ne tik verslininkas ir jo klientai, bet visi, kam čia norisi sustoti. J. Stanaitienės nuotr

Prie Nemuno, netoli Panemunės pilies, esančioje aikštelėje ir prieplaukoje pasiplaukiojimo laivu ir maitinimo paslaugas siūlantis Antanas Grumuldis, panašu, vadovaujasi keista taisykle – iš poilsiavietės išvyti visus nepatinkančius ar galinčius trukdyti. Vienu iš rajono turizmo veidų tapęs vyras galimai savivaliauja ir elgiasi taip, lyg vieša poilsiavietė priklausytų tik jam.

Išprašė žvejus

Birželio 3-ąją minėtoje prieplaukoje kilo nemenkas konfliktas. Žvejoti atėjusius vyrus, šių teigimu, A. Grumuldis iškoneveikė, apstumdė, grasino, o galiausiai išvijo.

Žvejai nemalonią istoriją pasakojo paprastai – vyrai laisvalaikį nusprendė praleisti gaudydami laimikį. Kadangi ties Pilies I kaimu dauguma Nemuno pakrantės apžėlusi krūmais, jie nuvažiavo į prieplauką.

„Nuolat, visus metus, ten einame žvejoti. Tačiau šį kartą buvome išvyti, lengvai pasakius“, – apie konfliktą kalbėjo žvejys.

„Atėjo verslininkas Antanas Grumuldis su savo sūnumi ir pasakė, kad čia negalima žvejoti. Paklausiau kodėl ir gavau atsakymą, jog pažeidžiu laivybos įstatymą. Atsakiau, kad aš neužsiimu laivyba.

Tuomet pasakė, kad čia privati valda ir mus išstūmė jėga ir liepė vyniot iš čia. Aišku, dar likom išvadinti visokiais padarais“, – pasakojo žvejys.

Jo tvirtinimu, iškeikti bei apstumdyti vyrai į konfliktą nesivėlė, baigė žvejoti ir pasišalino, tačiau nusprendė istoriją paviešinti.

Netrukus ėmė aiškėti, kad konfliktų, kai iš savivaldybės aikštelės ir prieplaukos verslininkas veja žmones, gali būti ne vienas ir ne du.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją

Lukas Pileckas« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook