Žolės deginimo sezonui tarnybos pasiruošusios

Žolės deginimo sezonui tarnybos pasiruošusios (0)

2021-04-08

Atvirose teritorijose gaisrų kasmet mažėja, tačiau visai išvengti žolės deginimo dar nepavyksta – šiemet užfiksuoti jau keturi tokie gaisrai. Jurbarko r. PGT nuotr

Kovo 30 d. įvyko savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos posėdis, kuriame daug dėmesio skirta tarnybų pasirengimui gaisrų ir sausos žolės deginimo sezonui. Prieš sužaliuojant naujai žolei pasitaiko netyčinių ar net piktybinių senos žolės padegimų, o į miškus su pavasariu grįžta ir gamtos išsiilgę žmonės, kuriems pramogaujant kartais pritrūksta atsakingumo.

Miškininkų pajėgos Susitikime priešgaisrinių tarnybų, aplinkosaugos ir miškininkų atstovai aptarė pasirengimą miškų ir pievų gaisrų sezonui.

Valstybinių miškų urėdijos Jurbarko padalinio miško apsaugos specialistas Andrius Čeponis patikino, kad miškininkai šiam sezonui ruošiasi atsakingai.

„Atnaujinome priešgaisrinę įrangą, įsigijome naujas diskines lėkštes mineralizuotoms juostoms atnaujinti. Tik įšalas šiemet buvo ilgas, tad šio darbo dar nebaigėme, jį tęsiame“, – sakė miško apsaugos specialistas.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook