Ratai

Ratai

Vairavimo ypatumai neigiamai veikiantys automobilio būklę (0)

Tam tikri vairavimo įpročiai yra paprasčiausiai siejami su nedrausmingu elgesiu kelyje, tačiau svarbu žinoti, kad kai kurie jų gali turėti neigiamą poveikį ne tik eismo dalyvių saugumui, bet taip pat ir transporto priemonės būklei, todėl svarbu pasirūpinti, kad vairavimo įpročiai garantuotų maksimalų saugumą. Nesvarbu, kur nuspręstumėte keliauti, pirmiausia visada turėtumėte įsitikinti, kad jūsų transporto priemonė yra pakankamai saugi. Jei prireiktų atlikti tam tikrus automobilio remonto darbus, Trodo parduotuvėje tikrai galėsite rasti jus dominančios produkcijos, kurios  užsakymui prireiks ne daugiau nei kelių laisvų minučių.

(Plačiau...)

Gero oro nežada - bus šlapia ir vėjuota (0)

Auštant pirmadieniui, Lietuvoje dėl buvusio ar besitęsiančio lietaus valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia yra šlapios, vietomis yra drėgnų kelio ruožų, praneša VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija.

(Plačiau...)

Eismo sąlygas sunkins vėjas, šlapdriba ir plikledis (0)

Vakarėjant šeštadieniui, vakarinėje Lietuvos dalyje dėl buvusio ar besitęsiančio lietaus valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia yra drėgnos, vietomis yra šlapių kelio ruožų. Likusioje šalies dalyje pagrindinių kelių dangos daugiausia yra sausos, praneša VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija.

(Plačiau...)

Spustelėjo šaltukas, keliai slidūs (0)

Šeštadienį didžiojoje Lietuvos dalyje eismo sąlygas sunkina plikledis, slidūs kelių ruožai barstomi, tačiau VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija vairuotojų prašo atsižvelgti į kelio dangos būklę ir pasirinkti saugų, o ne maksimaliai leistiną, greitį bei nedaryti staigių manevrų.

(Plačiau...)

Už kalbėjimą telefonu prie vairo - ir teisių atėmimas (0)

Vis dar didelė dalis vairuotojų nepaiso Kelių eismo taisyklių reikalavimo – draudimo naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant. Dėl to policijos pareigūnai šią savaitę šalies keliuose organizuoja tikslines prevencines priemones. Dėmesys skiriamas vairuotojams, ar jie vairuodami neužsiima pašaline veikla, nesusijusia su saugiu dalyvavimu eisme.

(Plačiau...)

Žuvusių keliuose mažėja, tačiau per lėtai (0)

Lapkričio 15 d., sekmadienį, visame Pasaulyje bus prisiminti eismo įvykiuose žuvę žmones. Lietuvoje ši diena bus pažymėta akcijos NEUŽGESK ženklu.

(Plačiau...)

Lauko g. vilkikas pametė priekabą (nuotraukos) (0)

Pirmadienio rytą prie Lauko g., prie sankryžos su Sodų g., vilkikas pametė priekabą. Per incidentą buvo užblokuota dalis važiuojamosios kelio dalies.

(Plačiau...)

Šalies kelių dangos daugiausia šlapios, Telšių, Šiaulių ir Tauragės apskrityse eismo sąlygas sunkina rūkas (0)

Ankstų antradienio rytą Vakarų, Rytų ir Pietryčių Lietuvoje bei Šiaulių apskrityje silpnai lyja. Aukščiausia oro temperatūra nuo 8 iki 13 laipsnių šilumos.

(Plačiau...)

Policija perspėja: nuo lapkričio 1-osios keliuose - pokyčiai (0)

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia vairuotojų dėmesį, kad nuo lapkričio pradžios pradeda galioti Kelių eismo taisyklių sezoniniai reikalavimai.

(Plačiau...)

Ilgąjį savaitgalį - daugiau policijos (0)

Artėja ilgasis Vėlinių savaitgalis, kuris bus kitoks nei įprasta, kadangi daugelyje Lietuvos savivaldybių yra įvestas karantinas, tarp kurių patenka ir Marijampolės bei Jurbarko rajono savivaldybės. Siekiant užtikrinti kokybišką Jūsų pačių saugumą, artėjantį savaitgalį Marijampolės apskrities policija pasitiks sustiprintomis pajėgomis visoje aptarnaujamoje teritorijoje. Bus dar intensyviau dirbama viešose lankytinose vietose, o prie kapinių kreipiamas dėmesys eismo saugumo užtikrinimui bei kaip asmenys laikosi su koronavirusu susijusių reikalavimų.

(Plačiau...)

Žiema jau už kampo: kokiomis automobilio dalimis pasirūpinti svarbiausia (0)

Kalendorinei žiemai nenumaldomai artėjant, vairuotojai suskumba tinkamai pasirengti šaltajam sezonui ir jo keliamiems iššūkiams. Ruošiantis jiems automobilių savininkams pravartu ne tik žinoti, kaip paruošti transporto priemonę, bet ir ką daryti su nebereikalingomis jos dalimis ar kaip susigrąžinti dalį pinigų už remonto darbus.

(Plačiau...)

Draudikai įspėja: po laiko persukimo padaugėja eismo įvykių, atsargesni turėtų būti ir pėstieji (0)

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį persukdami laikrodžių rodykles viena valanda atgal pradėsime gyventi žiemos laiku. Apie tai, kad laiko persukimas daro neigiamą įtaką žmonių savijautai, kalbama nuolat, o štai draudikai sako pastebintys ir šio žingsnio poveikį vairuotojams – kelias dienas po laiko persukimo šie būna mažiau atidūs už vairo ir sukelia daugiau eismo įvykių.

(Plačiau...)

Atšvaitų dieną - priminimas saugoti save (0)

Tradicinė Atšvaitų diena šiemet minima spalio 15-ąją. VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija Atšvaitų diena paskelbė trečiąjį spalio ketvirtadienį, kai šviesus paros metas vis trumpesnis ir intensyviausio eismo laikas – rytais ir vakarais – iki pat pavasario vyksta tamsoje.

(Plačiau...)

Kelininkai perspėja vairuotojus: šalies kelių dangos daugiausia šlapios, vietomis – drėgnos (0)

Ankstų trečiadienio rytą oro temperatūra šalyje nuo 8 iki 13 laipsnių šilumos.

(Plačiau...)

Tyrimas: lietuviai dažniausiai automobilį keitė dėl įgrisusio remonto (0)

Didžioji dalis Lietuvos vairuotojų automobilį į kitą keičia kas 4-6 metus. Pagrindine asmeninio transporto pokyčio priežastimi dažniausiai įvardintas atsibodęs automobilio remontas. Tokie rezultatai paaiškėjo draudimo bendrovės „If“ užsakymu atliktos reprezentatyvios Baltijos šalių gyventojų apklausos metu.

(Plačiau...)

Ribos eismą Vytauto Didžiojo gatvėje (0)

Rugpjūčio 12 d. įvyko Jurbarko rajono savivaldybės eismo saugumo komisijos posėdis, kuriame buvo svarstyti 9 klausimai, susiję su prašymais įrengti kelio ženklus, pėsčiųjų perėją, sferinį veidrodį ir kiti.

(Plačiau...)

„Volvo“ pargriovė traktorių (nuotraukos) (0)

Pirmadienį, apie 12 val.,   prie Jurbarko, kelyje į Eržvilką, traktorių lenkęs „Volvo“ užkabino pilną grūdų priekabą. Smūgis buvo stiprus – traktorius su priekaba virto ant šono, o „Volvo“ atsidūrė rugių lauke.

(Plačiau...)

Regitros egzaminas: praktika ir teorija - ką reikia žinoti? (0)

Kaip žinia, vairavimo mokyklos rengia būsimuosius vairuotojus vairavimo pradžiai ne tik keliuose, bet ir žinių patikrinimui Valstybės įmonėje "Regitra", kurioje privalomai atliekami atitinkamos kategorijos teorijos ir praktikos egzaminai (išskyrus AM kategorija, kuomet laikomas tik teorijos egzaminas). Regitros egzaminai baimina ne vieną būsimą vairuotoją, kadangi pasiruošimas jiems yra ganėtinai ilgas procesas, trunkantis nuo dviejų savaičių iki, dviejų, trijų ar net keturių mėnesių.

(Plačiau...)

Vandens motociklais plaukioti galima tik nurodytuose vandens telkiniuose (0)

Mėgstantys vandens pramogas privalo žinoti, kad vandens motociklai priskiriami vandens transporto priemonėms, varomoms vidaus degimo varikliais, turinčiais vandens srauto pompą, todėl plaukioti jais galima tik nurodytuose vandens telkiniuose ir laikantis nustatytų sąlygų.

(Plačiau...)

Vairavimas per balas: ką daryti, kad automobilis netaptų skenduoliu (0)

Vasaros karščiai neatsiejami nuo gaivalingų audrų ir liūčių, apsemiančių gatves. Nors tai nutinka bene kasmet, ne visi vairuotojai žino, ką daryti prieš save kelyje išvydus tyvuliuojančią balą. Draudikai sako, kad dėl trūkstamų įgūdžių, savo ir automobilio galimybių pervertinimo ar paprasčiausių netinkamų aplinkybių vairuotojams, važiuojantiems patvinusiais keliais, neretai tenka baloje laukti techninės pagalbos. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook