Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ratai

Ratai

Sostinėje pristatoma Mažoji Lietuva (0)

Šį savaitgalį sostinės Gedimino prospekte šurmuliuojančioje tradicinėje Tautų mugėje ir šventėje „Derlius 2015“ gausiai atstovaujamas Jurbarko kraštas.

(Plačiau...)

Girtiems vairuotojams Lietuvoje grės kalėjimas (0)

Trejus metus rengtas Administracinių teisės pažeidimų kodeksas (ATPK) baigtas. Po ilgų diskusijų speciali darbo grupė indentifikavo tris esminius pažeidimus, kurie kelia didžiausią pavojų eismo dalyviams: leistino greičio viršijimas daugiau nei 30 km/val., pavojingas ir chuliganiškas vairavimas bei alkoholio vartojimas. Susisiekimo ministerijos Saugaus eismo skyriaus vedėjas Vidmantas Pumputis „Laisvosios bangos“ radijui tvirtino, kad naujajame administracinių teisės pažeidimų kodekse numatyta už minėtus pažeidimus taikyti griežtesnes sankcijas.

(Plačiau...)

2016-aisiais už greičio viršijimą 30 km/val. bus atimamas vairuotojo pažymėjimas (1)

Lietuvoje šiemet vyko net dvi akcijos, kurių metu stacionarių greičio matuoklių tolerancija buvo sumažinta iki nulio – net keliais kilometrais per valandą leistiną greitį viršijęs vairuotojas buvo fotografuojamas ir gavo administracinę nuobaudą – įspėjimą. Tai – ne vienintelis būdas siekiant pažaboti įsibėgėjusius lietuvius, nes kitąmet už greičio viršijimą dalies vairuotojų laukia kur kas didesnė atsakomybė.

(Plačiau...)

Baudų nesumokėjusių vairuotojų laukia sankcijos (0)

Vyriausybė trečiadienį teigiamai įvertino Vidaus reikalų ministerijos (VRM) siūlymą baudų nesumokėjusiems vairuotojams neišduoti ir nekeisti vairuotojų pažymėjimų bei jų vardu neregistruoti transporto priemonių "Regitroje".

(Plačiau...)

Kelio ženklai kvies vairuoti be pykčio (0)

Liepos pradžioje savivaldybės eismo saugumo komisija pritarė, kad būtų naudinga pastatyti kelio ženklus „Įsijunk šypseną“ Jurbarke, Vytauto Didžiojo ir Dariaus ir Girėno bei Žemaitės ir Gedimino gatvių sankryžose. Vairuotojų pyktį puikiai tramdantys ženklai reikštų, kad Jurbarkas įsijungia į „Lietuvos draudimo“ inicijuotą kampaniją „Nulis pykčio“.

(Plačiau...)

Neblaivių vairuotojų nemažėja (0)

Praėjusį savaitgalį  Jurbarko policijos komisariato pareigūnai išaiškino 21 kelių eismo taisyklių pažeidėją – įkliuvo du pėstieji, du asmenys vairavo  neturėdami teisės vairuoti transporto priemonę, vienas vairuotojas buvo neblaivus. Prie girtuoklių kelyje prisijungė  trys neblaivūs dviratininkai, vadeliotojas ir motorolerio vairuotoja.

(Plačiau...)

Miesto gatvės virsta spąstais automobiliams (7)

Kur prasčiausios gatvės Lietuvoje? Jei kas nors vadovausis stereotipais ir sakys, kad Kaune - netikėkite. Dalis gatvių Jurbarke - tikri spąstai automobiliams. Į redakciją kreipėsi jurbarkietė, kuriai nepasisekė saugiai pravažiuoti aikštelės prie parduotuvės "Maxima". Atkarpoje tarp Dariaus ir Girėno g. bei Kauno g. žiojėja daugybė duobių, vienoje jų nukentėjusioji ne tik prakirto mašinos padangą, bet ir apgadino ratlankį.

(Plačiau...)

800 tūkst. km įveikusios „Škoda“ istorija virsta komedija: dabar ji parduodama su 220 tūkst. rida (1)

Parduodamų automobilių kilometražo koregavimas Lietuvoje – įprastas dalykas. Automobilių turguje sunku nusipirkti mašiną, kurios rida būtų nekoreguota, o jų visų pardavėjai pasakoja tas pačias istorijas: „pažiūrėk, salonas kaip naujas“, „variklis jokių pašalinių garsų neskleidžia“, „viskas, čia, „karoče“, yra gerai, „nu takda“, „nesiparink“ dėl tos ridos“. Tačiau 15min.lt aprašyto „Škodos“ automobilio istorija, kurį anksčiau pardavinėjo įmonė "Manvesta", išsiskiria iš kitų.

(Plačiau...)

Motoroleris taranavo automobilį (nuotraukos) (0)

Ketvirtadienio popietę Jurbarke, Algirdo g., į kiemą sukantį automobilį taranavo motoroleris, kuriuo važiavo du paaugliai.

(Plačiau...)

Į avariją papuolė vairavimo mokyklos automobilis (nuotraukos) (0)

Trečiadienį apie 16.45 val. Jurbarke, Dariaus ir Girėno bei Vytauto Didžiojo gatvių sankirtoje įvyko avarija, per kurią nukentėjo vairavimo mokyklos automobilis.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook