Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ratai

Ratai

Miesto gatvės virsta spąstais automobiliams (7)

Kur prasčiausios gatvės Lietuvoje? Jei kas nors vadovausis stereotipais ir sakys, kad Kaune - netikėkite. Dalis gatvių Jurbarke - tikri spąstai automobiliams. Į redakciją kreipėsi jurbarkietė, kuriai nepasisekė saugiai pravažiuoti aikštelės prie parduotuvės "Maxima". Atkarpoje tarp Dariaus ir Girėno g. bei Kauno g. žiojėja daugybė duobių, vienoje jų nukentėjusioji ne tik prakirto mašinos padangą, bet ir apgadino ratlankį.

(Plačiau...)

800 tūkst. km įveikusios „Škoda“ istorija virsta komedija: dabar ji parduodama su 220 tūkst. rida (1)

Parduodamų automobilių kilometražo koregavimas Lietuvoje – įprastas dalykas. Automobilių turguje sunku nusipirkti mašiną, kurios rida būtų nekoreguota, o jų visų pardavėjai pasakoja tas pačias istorijas: „pažiūrėk, salonas kaip naujas“, „variklis jokių pašalinių garsų neskleidžia“, „viskas, čia, „karoče“, yra gerai, „nu takda“, „nesiparink“ dėl tos ridos“. Tačiau 15min.lt aprašyto „Škodos“ automobilio istorija, kurį anksčiau pardavinėjo įmonė "Manvesta", išsiskiria iš kitų.

(Plačiau...)

Motoroleris taranavo automobilį (nuotraukos) (0)

Ketvirtadienio popietę Jurbarke, Algirdo g., į kiemą sukantį automobilį taranavo motoroleris, kuriuo važiavo du paaugliai.

(Plačiau...)

Į avariją papuolė vairavimo mokyklos automobilis (nuotraukos) (0)

Trečiadienį apie 16.45 val. Jurbarke, Dariaus ir Girėno bei Vytauto Didžiojo gatvių sankirtoje įvyko avarija, per kurią nukentėjo vairavimo mokyklos automobilis.

(Plačiau...)

Lietuva įvertinta už pagerintą eismo saugą (0)

Penktadienį su susisiekimo ministru Rimantu Sinkevičiumi susitikęs Pasaulinės kelininkų organizacijos (PIARC) prezidentas Oskaras de Buenas Rikardejus įvertino Lietuvą už pagerėjusią eismo saugą.

(Plačiau...)

800 000 km pravažiavusios „Škodos“ skelbimą įdėjęs jurbarkietis Arūnas: „Neturime tikslo apgauti pirkėją“ (nuotraukos) (4)

Automobilių skelbimų portale Autoplius.lt visai neseniai atsirado skelbimas apie Jurbarke parduodamą „Škoda Octavia“ automobilį. Pardavėjas deklaruoja, kad 2009-aisiais metais pagamintas dyzelinis automobilis pravažiavęs net 800 000 kilometrų.

(Plačiau...)

Keičiasi eismo reguliavimas mieste (0)

2015 m. balandžio 3 d. vyko Jurbarko rajono kelių eismo saugumo komisijos posėdis, per kurį nuspręsta įteisinti keletą eismo pakeitimų Jurbarke.

(Plačiau...)

Tuoktis - su šarvuočiu ir karinėmis uniformomis (nuotraukos, video) (23)

Šeštadienio popietę Jurbarką drebino tikra ir improvizuota karinė technika. Netradiciniu transportu, kariniu šarvuočiu, į Civilinės metrikacijos skyrių sumainyti aukso žiedų atvyko verslininkas Alvidas Aleksandras Čiuldys ir policijos pareigūnė Eglė Zaksienė.

(Plačiau...)

Paprasti ir nemokami būdai atsikratyti senų padangų (0)

Atėjus laikui keisti padangas aplinkosaugininkai primena, kaip paprastai, nemokamai ir neteršiant aplinkos jomis atsikratyti.

(Plačiau...)

Bus draudžiama rūkyti, jei automobilio salone yra nepilnamečių ar nėščiųjų (0)

Nuo šių metų liepos uždrausta rūkyti transporto priemonių salonuose, jeigu juose yra asmenų iki 18 metų ar nėščių moterų. Tokią Tabako kontrolės įstatymo pataisą ketvirtadienį priėmė Seimas. Už ją balsavo 49 Seimo nariai, prieš buvo 3, susilaikė 28 parlamentarai. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook