Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ratai

Ratai

Lietuva įvertinta už pagerintą eismo saugą (0)

Penktadienį su susisiekimo ministru Rimantu Sinkevičiumi susitikęs Pasaulinės kelininkų organizacijos (PIARC) prezidentas Oskaras de Buenas Rikardejus įvertino Lietuvą už pagerėjusią eismo saugą.

(Plačiau...)

800 000 km pravažiavusios „Škodos“ skelbimą įdėjęs jurbarkietis Arūnas: „Neturime tikslo apgauti pirkėją“ (nuotraukos) (4)

Automobilių skelbimų portale Autoplius.lt visai neseniai atsirado skelbimas apie Jurbarke parduodamą „Škoda Octavia“ automobilį. Pardavėjas deklaruoja, kad 2009-aisiais metais pagamintas dyzelinis automobilis pravažiavęs net 800 000 kilometrų.

(Plačiau...)

Keičiasi eismo reguliavimas mieste (0)

2015 m. balandžio 3 d. vyko Jurbarko rajono kelių eismo saugumo komisijos posėdis, per kurį nuspręsta įteisinti keletą eismo pakeitimų Jurbarke.

(Plačiau...)

Tuoktis - su šarvuočiu ir karinėmis uniformomis (nuotraukos, video) (23)

Šeštadienio popietę Jurbarką drebino tikra ir improvizuota karinė technika. Netradiciniu transportu, kariniu šarvuočiu, į Civilinės metrikacijos skyrių sumainyti aukso žiedų atvyko verslininkas Alvidas Aleksandras Čiuldys ir policijos pareigūnė Eglė Zaksienė.

(Plačiau...)

Paprasti ir nemokami būdai atsikratyti senų padangų (0)

Atėjus laikui keisti padangas aplinkosaugininkai primena, kaip paprastai, nemokamai ir neteršiant aplinkos jomis atsikratyti.

(Plačiau...)

Bus draudžiama rūkyti, jei automobilio salone yra nepilnamečių ar nėščiųjų (0)

Nuo šių metų liepos uždrausta rūkyti transporto priemonių salonuose, jeigu juose yra asmenų iki 18 metų ar nėščių moterų. Tokią Tabako kontrolės įstatymo pataisą ketvirtadienį priėmė Seimas. Už ją balsavo 49 Seimo nariai, prieš buvo 3, susilaikė 28 parlamentarai. 

(Plačiau...)

Nuvažiavo nuo kelio (0)

Ketvirtadienio vakarą, išvažiuojant iš Jurbarko į Kauno pusę, įvyko avarija, per kurią vienas automobilis nuvažiavo nuo kelio. 

(Plačiau...)

Vairuotojų košmaras išsipildė – po avarijos būtina ekspertizė (0)

Susisiekimo ministerija primena, kad eismo įvykių metu sugadintoms transporto priemonėms, kurių remontuoti ekonomiškai netikslinga, panaikinama privalomoji techninė apžiūra. Jei tokiai transporto priemonei vis dėlto būtų atliktas atkuriamasis remontas, privalomąją techninę apžiūrą jai bus galima atlikti tik prieš tai atlikus techninę ekspertizę.

(Plačiau...)

Taranavo tvorą (nuotraukos) (4)

Šeštadienio popietę Jurbarke, Daukanto g., automobilis trenkėsi ir išvertė gyvenamojo namo tvorą.

(Plačiau...)

Stirnos prieš automobilį iššoko mieste (video) (0)

Ar vairuodami tikitės, kad Jurbarke, tiesiai po ratais, iššoks stirnos? Jei atsakymas - ne, turite pagalvoti iš naujo. Kad gyvūnų galima sutikti bet kur, įsitikino Knygnešių gatvėje per plauką dviejų stirnų nepartrenkęs vairuotojas. Trečiasis gyvūnas prabėgti nespėjo - kluptelėjo kelkraštyje.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook