Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ratai

Ratai

Senoviniai motociklai – ir darbas, ir atgaiva jų restauratoriui (0)

Tie, kam akys sublizga ir širdis ima stipriau plakti suburzgus senam motociklui, greičiausiai pažįsta Kiduliuose gyvenantį šių vertingų senienų restauratorių Valdą Dvilaitį. Vyras rado puikų užsiėmimą – restauruoja senus sovietinius motociklus. Nors jo kolekcijoje ne vienas įdomus egzempliorius, įspūdingiausi – 1957-aisiais pagamintas „IŽ 49“ ir 1959-aisiais nuo konvejerio nuriedėjęs „IŽ 56“.

(Plačiau...)

Sostinėje pristatoma Mažoji Lietuva (0)

Šį savaitgalį sostinės Gedimino prospekte šurmuliuojančioje tradicinėje Tautų mugėje ir šventėje „Derlius 2015“ gausiai atstovaujamas Jurbarko kraštas.

(Plačiau...)

Girtiems vairuotojams Lietuvoje grės kalėjimas (0)

Trejus metus rengtas Administracinių teisės pažeidimų kodeksas (ATPK) baigtas. Po ilgų diskusijų speciali darbo grupė indentifikavo tris esminius pažeidimus, kurie kelia didžiausią pavojų eismo dalyviams: leistino greičio viršijimas daugiau nei 30 km/val., pavojingas ir chuliganiškas vairavimas bei alkoholio vartojimas. Susisiekimo ministerijos Saugaus eismo skyriaus vedėjas Vidmantas Pumputis „Laisvosios bangos“ radijui tvirtino, kad naujajame administracinių teisės pažeidimų kodekse numatyta už minėtus pažeidimus taikyti griežtesnes sankcijas.

(Plačiau...)

2016-aisiais už greičio viršijimą 30 km/val. bus atimamas vairuotojo pažymėjimas (1)

Lietuvoje šiemet vyko net dvi akcijos, kurių metu stacionarių greičio matuoklių tolerancija buvo sumažinta iki nulio – net keliais kilometrais per valandą leistiną greitį viršijęs vairuotojas buvo fotografuojamas ir gavo administracinę nuobaudą – įspėjimą. Tai – ne vienintelis būdas siekiant pažaboti įsibėgėjusius lietuvius, nes kitąmet už greičio viršijimą dalies vairuotojų laukia kur kas didesnė atsakomybė.

(Plačiau...)

Baudų nesumokėjusių vairuotojų laukia sankcijos (0)

Vyriausybė trečiadienį teigiamai įvertino Vidaus reikalų ministerijos (VRM) siūlymą baudų nesumokėjusiems vairuotojams neišduoti ir nekeisti vairuotojų pažymėjimų bei jų vardu neregistruoti transporto priemonių "Regitroje".

(Plačiau...)

Kelio ženklai kvies vairuoti be pykčio (0)

Liepos pradžioje savivaldybės eismo saugumo komisija pritarė, kad būtų naudinga pastatyti kelio ženklus „Įsijunk šypseną“ Jurbarke, Vytauto Didžiojo ir Dariaus ir Girėno bei Žemaitės ir Gedimino gatvių sankryžose. Vairuotojų pyktį puikiai tramdantys ženklai reikštų, kad Jurbarkas įsijungia į „Lietuvos draudimo“ inicijuotą kampaniją „Nulis pykčio“.

(Plačiau...)

Neblaivių vairuotojų nemažėja (0)

Praėjusį savaitgalį  Jurbarko policijos komisariato pareigūnai išaiškino 21 kelių eismo taisyklių pažeidėją – įkliuvo du pėstieji, du asmenys vairavo  neturėdami teisės vairuoti transporto priemonę, vienas vairuotojas buvo neblaivus. Prie girtuoklių kelyje prisijungė  trys neblaivūs dviratininkai, vadeliotojas ir motorolerio vairuotoja.

(Plačiau...)

Miesto gatvės virsta spąstais automobiliams (7)

Kur prasčiausios gatvės Lietuvoje? Jei kas nors vadovausis stereotipais ir sakys, kad Kaune - netikėkite. Dalis gatvių Jurbarke - tikri spąstai automobiliams. Į redakciją kreipėsi jurbarkietė, kuriai nepasisekė saugiai pravažiuoti aikštelės prie parduotuvės "Maxima". Atkarpoje tarp Dariaus ir Girėno g. bei Kauno g. žiojėja daugybė duobių, vienoje jų nukentėjusioji ne tik prakirto mašinos padangą, bet ir apgadino ratlankį.

(Plačiau...)

800 tūkst. km įveikusios „Škoda“ istorija virsta komedija: dabar ji parduodama su 220 tūkst. rida (1)

Parduodamų automobilių kilometražo koregavimas Lietuvoje – įprastas dalykas. Automobilių turguje sunku nusipirkti mašiną, kurios rida būtų nekoreguota, o jų visų pardavėjai pasakoja tas pačias istorijas: „pažiūrėk, salonas kaip naujas“, „variklis jokių pašalinių garsų neskleidžia“, „viskas, čia, „karoče“, yra gerai, „nu takda“, „nesiparink“ dėl tos ridos“. Tačiau 15min.lt aprašyto „Škodos“ automobilio istorija, kurį anksčiau pardavinėjo įmonė "Manvesta", išsiskiria iš kitų.

(Plačiau...)

Motoroleris taranavo automobilį (nuotraukos) (0)

Ketvirtadienio popietę Jurbarke, Algirdo g., į kiemą sukantį automobilį taranavo motoroleris, kuriuo važiavo du paaugliai.

(Plačiau...)

Į avariją papuolė vairavimo mokyklos automobilis (nuotraukos) (0)

Trečiadienį apie 16.45 val. Jurbarke, Dariaus ir Girėno bei Vytauto Didžiojo gatvių sankirtoje įvyko avarija, per kurią nukentėjo vairavimo mokyklos automobilis.

(Plačiau...)

Lietuva įvertinta už pagerintą eismo saugą (0)

Penktadienį su susisiekimo ministru Rimantu Sinkevičiumi susitikęs Pasaulinės kelininkų organizacijos (PIARC) prezidentas Oskaras de Buenas Rikardejus įvertino Lietuvą už pagerėjusią eismo saugą.

(Plačiau...)

800 000 km pravažiavusios „Škodos“ skelbimą įdėjęs jurbarkietis Arūnas: „Neturime tikslo apgauti pirkėją“ (nuotraukos) (4)

Automobilių skelbimų portale Autoplius.lt visai neseniai atsirado skelbimas apie Jurbarke parduodamą „Škoda Octavia“ automobilį. Pardavėjas deklaruoja, kad 2009-aisiais metais pagamintas dyzelinis automobilis pravažiavęs net 800 000 kilometrų.

(Plačiau...)

Keičiasi eismo reguliavimas mieste (0)

2015 m. balandžio 3 d. vyko Jurbarko rajono kelių eismo saugumo komisijos posėdis, per kurį nuspręsta įteisinti keletą eismo pakeitimų Jurbarke.

(Plačiau...)

Tuoktis - su šarvuočiu ir karinėmis uniformomis (nuotraukos, video) (23)

Šeštadienio popietę Jurbarką drebino tikra ir improvizuota karinė technika. Netradiciniu transportu, kariniu šarvuočiu, į Civilinės metrikacijos skyrių sumainyti aukso žiedų atvyko verslininkas Alvidas Aleksandras Čiuldys ir policijos pareigūnė Eglė Zaksienė.

(Plačiau...)

Paprasti ir nemokami būdai atsikratyti senų padangų (0)

Atėjus laikui keisti padangas aplinkosaugininkai primena, kaip paprastai, nemokamai ir neteršiant aplinkos jomis atsikratyti.

(Plačiau...)

Bus draudžiama rūkyti, jei automobilio salone yra nepilnamečių ar nėščiųjų (0)

Nuo šių metų liepos uždrausta rūkyti transporto priemonių salonuose, jeigu juose yra asmenų iki 18 metų ar nėščių moterų. Tokią Tabako kontrolės įstatymo pataisą ketvirtadienį priėmė Seimas. Už ją balsavo 49 Seimo nariai, prieš buvo 3, susilaikė 28 parlamentarai. 

(Plačiau...)

Nuvažiavo nuo kelio (0)

Ketvirtadienio vakarą, išvažiuojant iš Jurbarko į Kauno pusę, įvyko avarija, per kurią vienas automobilis nuvažiavo nuo kelio. 

(Plačiau...)

Vairuotojų košmaras išsipildė – po avarijos būtina ekspertizė (0)

Susisiekimo ministerija primena, kad eismo įvykių metu sugadintoms transporto priemonėms, kurių remontuoti ekonomiškai netikslinga, panaikinama privalomoji techninė apžiūra. Jei tokiai transporto priemonei vis dėlto būtų atliktas atkuriamasis remontas, privalomąją techninę apžiūrą jai bus galima atlikti tik prieš tai atlikus techninę ekspertizę.

(Plačiau...)

Taranavo tvorą (nuotraukos) (4)

Šeštadienio popietę Jurbarke, Daukanto g., automobilis trenkėsi ir išvertė gyvenamojo namo tvorą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook