Ratai

Ratai

Jau galima važinėti vasarinėmis padangomis (0)

Nuo balandžio 1 dienos transporto priemonių vairuotojai jau gali naudoti vasarines padangas, o nuo balandžio 10 dienos bus draudžiama važinėti žieminėmis dygliuotomis padangomis.

(Plačiau...)

Dieną eismo sąlygas sunkins šlapdriba (0)

Ankstų trečiadienio rytą Lietuvoje daug kur vietomis dulksna ir silpnas snygis. Oro temperatūra nuo 2 laipsnių šalčio iki 3 laipsnių šilumos.

(Plačiau...)

Naktį spustelės šaltukas (0)

Antradienio pavakare Lietuvoje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia yra sausos, vietomis yra drėgnų kelio ruožų, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

(Plačiau...)

Vakare ir naktį eismo sąlygas sunkins plikledis (0)

Vakarėjant sekmadieniui, didžiojoje šalies dalyje dėl buvusių ar besitęsiančių kritulių, daugiausia šlapdribos, valstybinės reikšmės kelių dangos yra drėgnos arba šlapios, tik šiaurės vakarų ir pietų Lietuvoje keliai daugiausia yra sausi, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

(Plačiau...)

Eismo sąlygas sunkins šlapdriba, snygis, vėjas (0)

Ankstų sekmadienio rytą Lietuvoje valstybinės reikšmės kelių dangos yra sausos, eismo sąlygos geros, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

(Plačiau...)

Atidedama traktorių techninė apžiūra (0)

Dėl paskelbto karantino traktorių techninė apžiūra atidedama iki karantino pabaigos, informuoja Žemės ūkio ministerija (ŽŪM).

(Plačiau...)

Padangų keitimo sezonas: ką svarbu žinoti kiekvienam atsakingam vairuotojui (0)

Dar neprasidėjęs visuotinis transporto priemonių padangų keitimo sezonas vėl apnuogino senas problemas. Nors nebetinkamas naudoti automobilių „apavas“ yra aplinkai pavojinga atlieka ir Lietuvoje visuotinai surenkama bei priduodama tvarkytojams, miškuose vėl randami tūkstančiai išmestų padangų.

(Plačiau...)

„Regitra“ vairuotojo pažymėjimus pristatys ne tik į namus, bet ir į paštomatus (0)

Nuo šiol vairuotojams užsisakius naują vairuotojo pažymėjimą jį bus galima gauti ne tik į namus, bet ir į siuntų savitarnos terminalus. Šia paslauga „Regitra“ kviečia naudotis jau nuo dabar. Primename, kad paskelbus karantiną šalyje ir siekiant visų saugumo „Regitra“ paslaugas teikia tik skaitmeniniais kanalais, tad asmenys kviečiami vairuotojo pažymėjimą užsisakyti internetu.

(Plačiau...)

Kelininkai įspėja: po praūžusios audros ant kelių gali būti nuvirtusių medžių ar nukritusių šakų (0)

Ankstų penktadienio rytą Šiaurės ir Vidurio Lietuvoje nedidelis lietus, vietomis dulksna, kitur be žymesnių kritulių. Aukščiausia oro temperatūra nuo 3 iki 5 laipsnių šilumos.

(Plačiau...)

Skaitytojai informuoja: kelią užvirto medis (0)

Lietuvoje siaučiant vėtrai ant kelių pradėjo virsti medžiai. 

(Plačiau...)

Dėl koronaviruso policija naudos bekontakčius alkotesterius (0)

Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė sako, kad policija dėl siaučiančio koronaviruso naudos bekontakčius alkotesterius vairuotojų blaivumui pamatuoti.

(Plačiau...)

Naktį eismo sąlygas daug kur sunkins lietus, šlapdriba, pajūryje – ypač gūsingas vėjas (0)

Ketvirtadienio pavakarę visoje šalyje silpnas lietus, tik pajūryje be žymesnių kritulių. Oro temperatūra nuo 5 iki 9 laipsnių šilumos.

(Plačiau...)

Greitas automobilių supirkimas; utopija ar realybė? (0)

Kad automobilių supirkimas yra labai populiarus sprendimas, tuo neabejoja niekas. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad iš tiesų automobilių supirkimas apima labai daug galimybių ir vienos yra labiau populiarios nei kitos. Pavyzdžiui, greitas automobilių supirkimas – toks pasirinkimas aktualus daugeliui, kadangi aktuali galimybė greitai gauti papildomų pajamų. Vis dėlto, kuomet kalbame apie greitą automobilių supirkimą, nemaža daliai su šiuo procesu dar nesusidūrusių žmonių natūraliai kyla klausimas: ar tai yra utopija, o gal realybė? Pasirodo, greitas automobilių supirkimas iš tiesų yra realus, tačiau tam, kad taip virstų realybe, būtini ir teisingi jūsų veiksmai. Kokie? Apie tai ir dar daugiau jau netrukus.

(Plačiau...)

Istorinis naftos kainų kritimas: tikimasi 10–12 centų už litrą smukimo, bet degalinių atstovas ragina dar nedžiūgauti (0)

Pirmadienio rytas atnešė žinių šalies gyventojams – vos per vieną naktį naftos kainos smuko apie 30 proc. Finansų ekspertas Marius Dubnikovas sako, kad tai degalų kainas per artimiausią savaitę turėtų sumažinti apie 10–12 euro centų. Vis dėlto lietuviškų degalinių sąjungos prezidentas Vidas Šukys tikina, kad naftos kaina tiesiogiai nedaro įtakos degalų kainai, o jos galimai sumažės tik tada, jei smukusi naftos kaina išsilaikys bent keletą dienų. 

(Plačiau...)

Naujas vairuotojų iššūkis kelyje – automobilių elektronikos gedimai (0)

Ne tik nuo automobilio pagaminimo metų ar jo nusidėvėjimo priklauso kelyje įvykstančių transporto priemonės gedimų dažnis. Draudikai pastebi, kad pastaraisiais metais gerokai padaugėjo atvejų, kai pagalbos kelyje tarnybą kviečia naujesnių automobilių vairuotojai. Specialistai teigia, kad elektronikos gedimų vairuotojai savarankiškai įveikti neįstengia.

(Plačiau...)

Naktį kai kur susiformuos rūkas, plikledis (0)

Vakarėjant sekmadieniui, didžiojoje Lietuvos dalyje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia yra sausos, vietomis drėgnos, tik Vilniaus apskrityje yra šlapių kelio ruožų, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

(Plačiau...)

Eismo sąlygos šeštadienio rytą yra geros (0)

Šeštadienio rytą Lietuvoje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia yra šlapios, vietomis yra drėgnų kelio ruožų. Tik Panevėžio apskrityje bei Skuodo ir Joniškio rajonuose kelių dangos yra sausos.

(Plačiau...)

Automobilis nulėkė į laukus, vairuotoją išsivežė medikai (nuotraukos) (3)

Penktadienį ryte kelyje Jurbarkas - Eržvilkas, ties Balnių k., įvyko avarija. Automobilio nesuvaldęs vyras nuvažiavo nuo kelio, mašina keletą kartų vertėsi.

(Plačiau...)

Elektroninės eismo įvykių deklaracijos kelią skinasi sunkiai (0)

Elektroninių eismo įvykių deklaracijų sistema pradėjo veikti prieš tris mėnesius, tačiau draudikai jų antplūdžio nesulaukia – deklaraciją elektroniniu būdu pasirenka pildyti tik maždaug vienas iš 100 į eismo įvykius pakliuvusių vairuotojų.

(Plačiau...)

Patarimai, kaip išsirinkti stogo bagažinę automobiliui (0)

Nepaisant pakankamai didelio šiuolaikinių automobilių erdvumo, kartais gali pasirodyti, kad bagažinė yra per maža. Jeigu ruošiatės keliauti savo automobiliu ir planuojate atostogas su šeima, be abejonės jums pravers papildoma vieta bagažui.Paprasčiausias būdas padidinti savo automobilio vietą bagažui – įsigyti stogo bagažinę. Varlė.lt automobilinės įrangos specialistai parengė patarimus, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis bagažinę automobiliui.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook