Ratai

Ratai

Policija pristatė rajono avarijų žemėlapį (0)

Pernai Marijampolės apskrityje įvykusiose avarijose žuvo 17 žmonių, dar 187 buvo sužaloti. Tai – keturis kartus daugiau, nei užpernai. Dvi gyvybes nusinešusios avarijos įvyko Jurbarko r.

(Plačiau...)

Į Kauną nuvažiuosime greičiau? (0)

Vaizdingą Nemuno ir Nevėžio santaką Raudondvario plento gale pėstieji ir dviratininkai netrukus galės pasiekti dar patogiau. Ties Žemaisiais Kaniūkais savavališkus pylimus abipus kelio sulyginus su žeme, jų vietoje bus įrengti platūs šaligatviai. Kitas klausimas – sklandus automobilių judėjimas. Siekiant užtikrinti saugų eismą ir greitą susisiekimą su užmiesčiu, Kaunas svarsto galimybes statyti naują tiltą per Nevėžį ir tiesti kitą kelią Jurbarko link.

(Plačiau...)

Ekspertai pataria: apsaugokite automobilį nuo vagių (vagiamiausių mašinų sąrašas) (0)

Automobilių detalių vagysčių Lietuvoje nuosekliai mažėja, tačiau vagių padaroma žala auga. Draudikai skaičiuoja, kad taip yra dėl didėjančio modernesnių automobilių, kuriuose montuojama daugiau įvairios įrangos – neretai, ganėtinai brangios arba turinčios aukštą vertę antrinėje rinkoje, skaičiaus. Policijos pareigūnai perspėja – saugoti savo transporto priemones visų pirma turi patys jų savininkai.

(Plačiau...)

Keliuose yra slidžių ruožų! Būkite budrūs! (0)

Radviliškio rajone eismo sąlygas sunkina ant magistralinių, krašto ir rajoninių kelių dangų susiformavusi šarma, Kelmės ir Telšių rajonuose mažesnio eismo intensyvumo rajoniniuose keliuose yra slidžių ruožų. Šiuose keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai, barstomi slidūs valstybinės reikšmės kelių ruožai. Likusioje šalies dalyje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia drėgnos, vietomis yra sausų kelių ruožų.

(Plačiau...)

„Regitros“ egzaminuotojas paneigia 5 mitus apie vairavimo egzaminus (0)

Mitų netrūksta kiekvienoje srityje. Su jais susiduria ir „Regitra“, kurioje retas nėra buvęs, tad ir įvairių istorijų gausu. O ypač – apie vairavimo egzaminus. Taigi, „Regitros“ egzaminuotojas pasakoja, kokie yra 5 gajūs mitai visuomenėje ir kodėl jais nereikėtų tikėti.

(Plačiau...)

Rajone sąlygas sunkina plikledis ir rūkas! Būkite budrūs! (0)

Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kauno, Vilkaviškio, Marijampolės ir Lazdijų rajonuose eismo sąlygas sunkina plikledis. Slidūs kelių ruožai yra barstomi, tačiau vairuotojų prašome atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei nedaryti staigių manevrų.

(Plačiau...)

Grįš tik viena žalia rodyklė (7)

Sausio pradžioje Vyriausybė pritarė Susisiekimo ministerijos siūlymui, grąžinti papildomas šviesoforų lenteles su žaliomis rodyklėmis.

(Plačiau...)

Perspėja dėl slidaus kelio (0)

Lietuvoje pagrindinių kelių dangos daugiausia sausos, vietomis drėgnos. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniuose keliuose yra šlapių kelių ruožų.

(Plačiau...)

56 vietos, kuriose atsiras sektoriniai greičio matuokliai (0)

Prie dabar Lietuvoje esančių 25 ruožų, kuriuose matuojamas vidutinis greitis, netrukus galėsime pridėti dar daugiau nei 50. Paskelbtas konkursas naujiems matuokliams pirkti, drauge paviešintas ir sąrašas su 56-iomis vietomis, kur matuokliai bus pastatyti.

(Plačiau...)

Pristatė jurbarkiečius fiksuosiančius radarus (video, nuotraukos) (0)

Lietuvos policija jau kurį laiką naudoja naujus radarus. Šią įrangą penktadienį pristatė ir Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato kelių policija. Apskrities pareigūnai gavo tris įtaisus, kurių vietą galės keisti kelis kartus per dieną, o apie tokią kontrolę neįspės jokie ženklai.

(Plačiau...)

Žalios rodyklės grįžta visam laikui. Kaip bus Jurbarke? (0)

Vyriausybė trečiadienį pritarė Susisiekimo ministerijos siūlymui, grąžinti papildomas šviesoforų lenteles su žaliomis rodyklėmis.

„Siūlome Vyriausybės nutarimą dėl Kelių eismo taisyklių pakeitimo. Esmė šio pakeitimo – leisti galioti punktui, pagal kurį sankryžose pritvirtinta žalia rodyklė, leidžianti sukti į dešinę degant draudžiamajam šviesoforo signalui“, – Vyriausybės posėdyje sakė susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius.

(Plačiau...)

Perspėja dėl plikledžio (0)

Pagrindinių valstybinės reikšmės kelių dangos antradienio popietę daugiausia buvo šlapios. Rytų ir Pietų Lietuvoje mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai vietomis su pažliugusio, šlapio sniego provėžomis, slidūs, perspėja kelininkai ir vairuotojų prašo atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.

(Plačiau...)

Į automobilių bakus pilsime daugiau biodegalų (2)

Nuo 2020 metų pradžios į dyzeliną bus įmaišoma daugiau biodegalų kovo ir lapkričio mėnesiais.

(Plačiau...)

Nuo 2020 metų – galimybė anksčiau atgauti vairuotojo pažymėjimą (0)

Susisiekimo ministerija primena, kad nuo 2020 m. sausio 1 d. vairuotojai, vairavę neblaivūs (iki 1,5 promilės) ir dėl to netekę vairuotojo pažymėjimo, anksčiau nei nustatytas terminas galės kreiptis į nusižengimą nagrinėjančią instituciją ir prašyti susigrąžinti vairuotojo pažymėjimą, sutikę su galimybe vairuoti tik tokias transporto priemones, kuriose būtų įdiegti antialkoholiniai variklio užraktai. Tokiu būdu siekiama, kad asmenys, padarę nusižengimus, jų nekartotų. Galimybė anksčiau atgauti vairuotojo pažymėjimą leis neprarasti vairavimo įgūdžių.

(Plačiau...)

Ar jūsų automobilio žibintai apšviečia tamsų kelią taip, kaip turėtų? (0)

Šiuo metų laiku į darbus išvažiuojame dar tamsoje, tamsoje keliaujame ir į namus. Ir, kaip rodo statistika, net 60 proc. visų nelaimių keliuose įvyksta tamsiuoju paros metu, kai matomumas blogas. Tačiau ar visuomet Jūsų automobilio žibintai apšviečia tamsų kelią taip, kaip turėtų? Tvarkingi žibintai – vienas iš saugaus vairavimo tokiu metų laiku garantų.

(Plačiau...)

Perspėja vairuoti atsargiai! (0)

Rytų ir šiaurės Lietuvoje bei Tauragės apskrityje eismo sąlygas sunkina lijundra ir plikledis. Slidūs kelių ruožai yra barstomi, tačiau vairuotojų prašome atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį ir nedaryti staigių manevrų.

(Plačiau...)

Tokių greičio matuoklių dar nebuvo: matuos ne tik greitį, gebės atpažinti apgadintus numerius ir dar daugiau (0)

Pagal Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija, LAKD) ir dviejų rangovų pasirašytas sutartis valstybinės reikšmės keliuose iki 2020 m. pabaigos bus įrengta 70 momentinių greičio matuoklių. Bendra projekto vertė – 3,1 mln. eurų, skelbia LAKD. Naujieji matuokliai matuos ne tik greitį, bet ir tikrins techninės apžiūros galiojimą, civilinės atsakomybės draudimą, kelių naudotojo mokesčio sumokėjimą.

(Plačiau...)

Eismo sąlygos: keliuose yra slidžių ruožų! (0)

Auštant penktadieniui, Širvintų, Lazdijų, Raseinių ir Tauragės rajonuose eismo sąlygas sunkina plikledis. Slidūs kelių ruožai yra barstomi, tačiau Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos vairuotojų prašo būti atidžiais ir neskubėti.

(Plačiau...)

Kaip apsaugoti savo automobilius šventiniu laikotarpiu (0)

Apėmus Kalėdinei karštinei, skubant į prekybos centrus apsipirkti, atsiimti siuntų į paštomatus, nešant sunkius pirkinių maišus, prarandame savo budrumą ir savo automobilius kartais paliekame neužrakintus. Net trumpam išlipę iš savo automobilio, galime sulaukti ilgapirščių, kurie tik ir laukia lengvo grobio. Automobilio, jo dalių, ar daiktų esančių automobiliuose vagystės pridaro didelių nuostolių jų savininkams. Net ir apimti šventinės nuotaikos, nepraraskime budrumo ir pasirūpinkite savo automobilių saugumu. Portalo www.dalys.lt atstovas dalinasi patarimais, kaip paprasčiausiais būdais ir neinvestuojant pinigų apsaugoti savo automobilius. Viskas paprasta, bet kartais pamirštama.

(Plačiau...)

Eismo sąlygas sunkins gūsingas šoninis vėjas (0)

Trečiadienio rytą Lietuvoje valstybinės reikšmės kelių dangos buvo daugiausia drėgnos, vietomis yra šlapių kelių ruožų.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook