Ratai

Ratai

Pranešta apie dar vieną automobilio vagystę (3)

Antradienį pranešta, kad dingo jurbarkiečio automobilis „Fiat Ulise“. Tai – jau penktas pranešimas apie mašinos vagystę per keletą paskutinių dienų. Visos jos įvykdytos pasinaudojant tuo, kad automobiliuose buvo palikti užvedimo rakteliai.

(Plačiau...)

Perspėja: keliuose itin slidu (0)

Sudėtingesnės eismo sąlygos šiaurės vakarų bei centrinėje šalies dalyje, Tauragės, Varėnos ir Trakų rajonuose. Jurbarko rajone taip pat labai slidu.

Čia eismo sąlygas sunkina lijundra ir plikledis, magistraliniai, krašto ir rajoniniai keliai vietomis padengti plonu ledo sluoksniu, slidūs.

Vairuotojų, važiuojančių šiais keliais, prašoma atkreipti dėmesį į tai, kad eismo sąlygas sunkina susiformavęs plikledis, todėl neskubėkite, nedarykite staigių manevrų. 

(Plačiau...)

Rajoną terorizuoja paauglys: vagia ir daužo automobilius (papildyta, nuotraukos) (6)

Pirmadienį policija sulaikė septynis automobilius nuvariusį paauglį. Septyniolikmetis siaubą mašinų savininkams varė jau seniai – vogė automobilius, o pasivažinėjimas jais dažniausiai baigdavosi nepataisomai sudaužius transporto priemones.

(Plačiau...)

Nori, kad prasižengėlius kontroliuotų alkoblokai. Įranga kainuos tūkstančius. (0)

 Susisiekimo ministerija parengė draudimo vairuoti transporto priemones, kuriose neįrengti antialkoholiniai variklio užraktai, vykdymo tvarkos aprašą.

(Plačiau...)

Prie Rotulių – „Ford“ kūlvirsčiai (nuotraukos) (2)

Šeštadienio rytą policijos pareigūnams teko minti mįslę – kas vairavo nuo kelio nuskriejusį automobilį.

(Plačiau...)

Į automobilius montuos alkoholio matuoklius (0)

Nuo kitų metų pražios įsigalios Susisiekimo ministerijos teiktos pataisos dėl antialkoholinių variklio užraktų naudojimo. Nauja tvarka leis vairuotojams, praradusiems vairuotojo pažymėjimą dėl vairavimo neblaiviam, anksčiau nei nustatytas terminas susigrąžinti vairuotojo pažymėjimą, sutikus su galimybe vairuoti tik tokias transporto priemones, kuriose būtų įdiegti antialkoholiniai variklio užraktai.

(Plačiau...)

Jei įgyvendins - taršius automobilius iš gatvių šluote šluos (2)

Vyriausybės patvirtintame Nacionaliniame oro taršos mažinimo plane yra numatyta transporto priemonių (TP) taršą šalyje stebėti nuotoliniu būdu. Kaip pranešė Aplinkos ministerija, planuojama pradėti nuo informacinio pobūdžio bandomojo projekto, o įvertinus jo rezultatus, bus svarstoma galimybė nuolat naudoti nuotolinę taršos stebėsenos sistemą, šalies keliuose identifikuoti taršias TP, ir apie tai pranešti jų savininkams.

(Plačiau...)

Perspėja piltis tik tinkamus degalus (0)

Sinoptikai prognozuoja, kad šios savaitės pabaigoje Lietuvoje temperatūra nukris žemiau nulio, todėl prekybininkai vairuotojams jau pradėjo tiekti žieminius degalus.

(Plačiau...)

Aktorius Arnas Ašmonas: influenceris už vairo (video) (0)

Pasaulinę žuvusiųjų keliuose dieną iš Smalininkų kilęs aktorius Arnas Ašmonas sukūrė šmaikštų, bet kartu susimąstyti verčiantį video.

(Plačiau...)

Prisiminė žuvusius rajono keliuose (nuotraukos) (0)

Kiekvienais metais (nuo 2005 metų) lapkričio trečiąjį sekmadienį minima Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti. Šiais metais tokia diena - lapkričio 17-oji. Specialiosios tarnybos Jurbarke sekmadienį taip pat pakvietė prisiminti žuvusiuosius.

(Plačiau...)

Žuvusiųjų dieną - žvakutės ir sudaužytas automobilis (0)

Kiekvienais metais (nuo 2005 metų) lapkričio trečiąjį sekmadienį minima Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti. Šiais metais tokia diena - lapkričio 17-oji. Jurbarke specialus renginys sekmadienį prasidės 13.30 val. prie autobusų stoties.

Policijos duomenimis, nuo 2000-ųjų iki dabar rajono keliuose žuvo 79 žmonės. Dalis avarijų buvo itin skaudžios. Per jas žuvo po keletą žmonių. Dalis įvykių sukėlė didžiulį visuomenės pasipiktinimą, juos padarė girti, eismo taisyklių nepaisę ir didžiuliu greičiu lėkė vairuotojai.

(Plačiau...)

Kelių ženklinimo darbai baigti: ar keliuose esame saugesni? (0)

Prasidėjus tamsiajam metų laikotarpiui, kai keliuose kyla nemažai sumaišties, kelininkai baigė atnaujinti kelių linijas ir horizontalųjį ženklinimą visuose krašto ir rajoniniuose, o dar vasarą darbai buvo atlikti ir magistraliniuose keliuose. Šiais metais iš viso buvo paženklinta 2 200 000 kvad. metrų ženklinamo ploto.

(Plačiau...)

Susidūrimai su žvėrimis kainuoja dešimtis tūkstančių eurų (0)

Daugiausiai avarijų, kurios kyla dėl susidūrimų su laukiniais gyvūnais, įvyksta ne regionuose, o šalia didžiųjų Lietuvos miestų – Vilniaus ir Kauno. „Lietuvos draudimo“ statistika atskleidžia, kad vidutinė tokių susidūrimų kaina siekia apie 1,6 tūkst. eurų, bet kartais skaičiuojami ir dešimteriopai didesni nuostoliai.

(Plačiau...)

Kviečia prisiminti žuvusius keliuose (0)

Sekmadienį, lapkričio 17-ąją, specialiosios tarnybos kviečia jurbarkiečius susitikti prie autobusų stoties. Čia, 13.30 val., bus minima Pasaulinė žuvusių eismo įvykiuose atminimo diena. Pareigūnai žmones kviečia kartu uždegti atminimo žvakeles. Atėjusiųjų laukia ir speciali paroda, kurioje – bus ne tik nuotraukos iš avarijų, bet ir per eismo įvykį sumaitotas automobilis.

(Plačiau...)

Gyventojų nuomonė: žalių rodyklių atsisakymas apsunkins eismo sąlygas (0)

Sprendimas Lietuvoje atsisakyti į dešinę leidžiančių sukti žaliųjų rodyklių, kai dega raudonas šviesoforo signalas, sutinkamas skeptiškai. Kas antras šalies vairuotojas laikosi nuomonės, kad tai padidins spūstis ir sulėtins eismą.

(Plačiau...)

Ar žinote, ką pilate į automobilio baką? (0)

Parduotuvėje į rankas paimate saldainių dėžutę, perskaitote gaminio sudėtį. Saldainius padedate atgal į lentyną, nes nenorite saldumynų su palmių aliejumi ar maisto priedais, kurių net pavadinimų nesuprantate. Jūsų teisė rinktis.

(Plačiau...)

Papasakojo, ko Lietuvos vairuotojai nemoka, kai prisireikia kažką lenkti (0)

Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, šiemet sausio-rugsėjo mėnesiais keliuose iš viso žuvo 132 eismo dalyviai. Įvažiavimas į priešpriešinio eismo juostą bei lenkimo taisyklių pažeidimai sudaro 6 proc. visų avarijų, pareikalavusių aukų. Draudimo bendrovės „Ergo Lietuvoje“ Verslo klientų transporto draudimo portfelio valdytojas Rimvydas Pocius įsitikinęs – pavojingi lenkimai išlieka opia problema Lietuvos keliuose, o dažniausiai ją lemia neatsakingas vairuotojų elgesys prie vairo, rašoma pranešime žiniasklaidai.

(Plačiau...)

Įvyko smulkus eismo įvykis – kaip teisingai užpildyti deklaraciją? (0)

Draudimo bendrovė ERGO Lietuvoje kasdien fiksuoja dešimtis smulkių eismo įvykių, kurių metu padaroma nedidelė žala automobiliams. Kaip pažymi Transporto priemonių žalų administravimo skyriaus vadovas Raimondas Bieliauskas, ypač dažnai tokių incidentų pasitaiko rytinio bei vakarinio piko metu, kai keliuose suintensyvėja eismas. Nepaisant nedidelių nuostolių, tokios avarijos gali smarkiai sugadinti nuotaiką, ypač – jei vėliau neteisingai užpildoma eismo įvykio deklaracija. Ekspertas pataria, kaip minėtose situacijose išvengti nesklandumų.

(Plačiau...)

Siūlomas atnaujintas automobilių taršos mokestis: mokėti tektų mažiau ir ne visiems (0)

Trečiadienį Seime registruotas motorinių transporto priemonių pirmos registracijos mokesčio įstatymas, kuriuo remiantis mokestį tektų mokėti automobiliams, pirmą kartą registruojamiems Lietuvos Respublikos kelių transporto priemonių registre. Kitaip nei anksčiau siūlyta, mokestį tektų mokėti ne kaskart pasikeitus automobilio savininkui, o tik pirmą kartą įregistravus jį Lietuvoje.

(Plačiau...)

10 dalykų, kuriuos prieš žiemą turi žinoti visi vairuotojai (0)

Iškritęs pirmasis sniegas ir ledo gremžtukų vairuotojus privertęs ieškoti naktinis šaltukas – aiškus signalas, jog jau būtina automobilį visapusiškai paruošti žiemai. Draudimo bendrovės BTA Ekspertizių skyriaus vadovas Andrius Žiukelis perspėja, kad vien padangų pasikeisti toli gražu nepakaks, o viena rimčiausių techninių grėsmių įvardija neprižiūrėtą stabdžių sistemą, sakoma pranešime žiniasklaidai.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook