Greičio mėgėjui – 47 protokolai ir „poilsis“ nuo vairavimo (nu...

Greičio mėgėjui – 47 protokolai ir „poilsis“ nuo vairavimo (nuotraukos) (0)

2020-05-22

Apskrities policija praneša apie beveik šešis tūkstančius eurų baudų užsidirbusį skrajūną. Gegužės 21 d. rytą Marijampolės apsk. vyriausiasis komisariatas gavo  informaciją iš Lietuvos kelių policijos tarnybos, kad visos Lietuvos teritorijoje, o dažniausiai Kauno ir Marijampolės apskrityse, automobilio „BMW X6“ su angliškais valstybiniais numerio ženklais, vairuotojas tikėdamasis išvengti atsakomybės ir nebūti identifikuotas, nuolat viršija leistiną važiavimo greitį.
Marijampolės Kelių policijos skyriaus pareigūnai tik gavę informaciją sureagavo ir jau tos pačios dienos vakarą greičio mėgėjas buvo sustabdytas Kybartuose.

Didžiausias greitis, kurį pilietis viršijo buvo užfiksuotas vidutinio greičio matuokliu kelyje Marijampolė – Kybartai – Kaliningradas. Fiksuotas vidutinis greitis buvo 162 km/h, atkarpoje, kur leistinas važiavimo greitis leidžiamas 90 km/h.

Piliečiui (g. 1989 m.) Marijampolės Kelių policijos skyriaus pareigūnai surašė 47 administracinius protokolus už tai, kad šis viršijo leistiną greitį.

Susumavus už visus pažeidimus piliečiui buvo paskirta 5834 eurų piniginė bauda ir skirtas teisės vairuoti transporto priemones atėmimas 3 mėnesiams.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook