Jurbarko rajono gyventojams dalijami individualūs konteineriai...

Jurbarko rajono gyventojams dalijami individualūs konteineriai pakuočių atliekoms

Jurbarko rajono savivaldybės administracija toliau dalija individualius konteinerius pakuočių atliekoms. Konteineriai įsigyti pagal Dotacijos teikimo sutartį, sudarytą su LR Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra bei Gamintojų ir importuotojų organizacijų lėšomis.

Individualių namų savininkams, lig šiol neturėjusiems nė vieno konteinerio, skirto pakuočių atliekoms, pateikiamas 1 konteinerių komplektas.

Komplektą sudaro 240 l konteineris popieriaus, plastiko ir metalo atliekoms bei 120 l konteineris stiklo atliekoms.

Konteinerius gyventojams pateikia UAB „Jurbarko komunalininkas“ atstovai.

Primename, kad gyventojai, norintys gauti pakuočių atliekų surinkimo konteinerius, gali registruotis užpildydami anketą adresu https://forms.gle/ d6w9iYh6tWafxgbF7, nurodant savo vardą, pavardę, tikslų gyvenamosios vietos adresą ir kontaktinius duomenis.

Pagal šiuos duomenis konteineriai gyventojams bus pristatyti visiškai nemokamai.

Pažymime, kad registruotis gali tik tie gyventojai, kurie turi mišrių komunalinių atliekų surinkimo konteinerį bei lig šiol neturėjo nė vieno pakuočių atliekų surinkimo konteinerio.

Primename, kad vadovaujantis Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2015 m. gegužės 28 d. sprendimu Nr. T2-132 „Dėl Jurbarko rajono savivaldybės atliekų tvarkymo 2014-2020 metų plano ir Jurbarko rajono savivaldybės atliekų tvarkymo taisyklių pavirtinimo“ patvirtintų Jurbarko rajono savivaldybės atliekų tvarkymo taisyklių 19 punktu, gaminių ir pakuočių atliekų tvarkymo sąnaudos neįtraukiamos į gyventojų mokamą rinkliavą už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą, t. y. gyventojams šių atliekų surinkimas ir tvarkymas yra visiškai nemokamas.

Infrastruktūros ir turto skyrius

« Atgal

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook