Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kviečiame siūlyti visuomenės atstovus į apdovanojimų komisiją

Kviečiame siūlyti visuomenės atstovus į apdovanojimų komisiją

             Savivaldybės Taryba  birželio mėnesio posėdyje nepriėmė sprendimo „Dėl Jurbarko rajono savivaldybės Apdovanojimų komisijos sudarymo“.  Šio klausimo svarstymas buvo atidėtas, nes buvo sulaukta  per mažai nevyriausybinių organizacijų siūlymų.

            Primename, kad pagal Apdovanojimų komisijos veiklos reglamentą į  Apdovanojimų komisiją kartu su meru, Tarybos frakcijų ir Tarybos narių grupių atstovais bus įrašyti  4 visuomenės atstovai. Juos į komisiją Tarybai teikia savivaldybės meras, atsižvelgdamas į gautus pasiūlymus. Nevyriausybinės organizacijos ir gyventojų bendruomenės, pageidaujančios siūlyti savo atstovus į Apdovanojimų komisiją, turi pateikti savivaldybės merui išrašą iš susirinkimo protokolo, kuriuo jų atstovas yra  deleguojamas į  šią komisiją.

            Nevyriausybinės organizacijos, bendruomenės, kurios nori, kad jų atstovas dalyvautų šios komisijos veikloje, iki birželio 21 d. dar gali teikti merui siūlymus. Kartu  reikia pateikti susirinkimo, kuriame asmuo buvo deleguotas į Apdovanojimų komisiją,  protokolo išrašą.

Dokumentų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja

Danutė Matelienė

« Atgal

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook