„Jurbarko“ vadovui – geriausiojo titulas (0)

2016-2017 metų Regionų krepšinio lygos („Natural Pharmaceuticals-RKL“) sezonas oficialiai baigtas. Trečiadienį Lietuvos Respublikos Seime buvo surengta iškilminga ceremonija, kurios metu pagerbti sezono geriausieji. Tarp apdovanotųjų – Jurbarko ekipos „Jurbarkas“ komandos vadovas Darius Kalinauskas. Vyras pagerbtas, kaip geriausias komandos vadovas.

(Plačiau...)

Kelialapis į Europos čempionatą (0)

Balandžio 23 d. Kėdainiuose vykęs Lietuvos kyokushin karatė jaunučių čempionatas ypač sėkmingas buvo jurbarkiečiui Ignui Taurazevičiui, iškovojusiam kelialapį į Europos čempionatą.

Veliuonos šaškininkai – antri šalyje (0)

Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos šaškių žaidėjų komanda Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų šaškių varžybose iškovojo antrą vietą.

Jurbarkas sveikina Europos čempioną (0)

Jurbarkietis Marius Lukšys balandžio 8 d. Danijoje, Roskildės mieste, vykusiame Europos kyokushin karatė jaunių čempionate iškovojo aukso medalį ir čempiono taurę. Šią savaitę Europos čempionas sulaukė daug dėmesio ir oficialių asmenų sveikinimų.

Sidabro medaliai Lietuvos čempionate (0)

Kovo 31 – balandžio 1 d. Kaune vyko Lietuvos jaunimo U23 čempionatas, kuriame dalyvavo ir jurbarkiečiai, treniruojami Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) trenerių Viliaus Paukščio ir Vytauto Jokūbaičio.

Jurbarkiečių „Ąžuolas“ pasipuošė sidabro medaliais (0)

Šeštadienį Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje sužaistos paskutinės šių metų atvirų Jurbarko r. salės futbolo pirmenybių rungtynės. Čempionais tapo kauniečių komanda „Antakalnio parkas“, po itin atkaklios kovos nugalėjusi jurbarkiečių „Ąžuolą“.

Žais A regione (0)

Balandžio 1 d. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos stalo teniso pirmenybių vyrų B regiono finalinės varžybos. Tai pirmas tokio aukšto rango stalo teniso renginys Jurbarke.

Finišavo Žemaitijos lyga (0)

Šeštadienį Vadžgirio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko finalinės šių metų Jurbarko r. Žemaitijos krašto krepšinio lygos varžybos. Pirmą vietą ir pereinamąją taurę iškovojo Jurbarko kūno kultūros ir sporto centro komanda „SC-1“.

Kamuoliai skraidė iki paryčių (0)

Prieš porą savaičių Jurbarko švietimo centro Atvira jaunimo erdvė (AJE) Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje surengė pirmąsias naktinio tinklinio varžybas. Tinklinis – vienas mėgstamiausių jaunimo žaidimų, todėl norinčių dalyvauti varžybose atsirado labai daug.

Jurbarko krepšinio lygos čempionai – „Raudonė“ (statistika) (0)

Šeštadienį sužaistos apskutinės šio sezono Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynės. Finalinė „Raudonės“ ir „ZTS“ dvikova žiūrovams dovanojo tikrą krepšinį – antroji susitikimo dalis vyko taškas į tašką. Galiausiai pergalę užsitikrino „Raudonė“ – 89:80. Ekipa trečią kartą tapo JKL čempione ir laimėjo lygos žiedus.