Balsavimas

Ar pajutote, kad labai padidėjo žemės mokestis?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sportas

Sportas

Sandra Žievytė ir Gabija Girdžiūtė - Lietuvos sambo čempionės (1)

Šeštadienį Šiauliuose vykusiame Lietuvos sambo čempionate jurbarkietė, klubo "Sfinksas" sportininkė, Sandra Žievytė iškovojo čempionės vardą ir įgijo teisę dalyvauti Europos ir Pasaulio čempionatuose. Dėl aukso svorio kategorijoje iki 60 kg kovojusiai merginai teko įveikti dvi varžoves - klubietę Moniką Girdžiūtę ir sportininkę iš Telšių. Lygiai tokią pačią teisę kovoti Europos ir Pasaulio čempionatuose iškovojo nugalėtoja tapusi Jurbarko kūno kultūros ir sporto centro auklėtinė Gabija Girdžiūtė. Mergina rungėsi svorio kategorijoje iki 70 kg.

(Plačiau...)

"Eura" tapo Kauno krepšinio mėgėjų "Savaitgalio" lygos čempionais (1)

Penktadienio vakarą jurbarkiečių komanda "Eura" Kaune iškovojo auksą. Kauno krepšinių mėgėjų "Savaitgalio" lygos finale ekipa susirėmė su idėjiniais savo priešais - "Angry birds" ir juos sutriuškino rezultatu 92:65.

(Plačiau...)

Paaiškėjo JKL ketvirtfinalio poros (video) (1)

Sekmadienį sužaistas paskutinis Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynių turas prieš kovo 1 d. vyksiantį ketvirtfinalį, kuriame kovos „Eura“, „jurbarkiškis.lt“, „Smalininkai“, „Raudonė“, „Jungtinės pajėgos“, „Vilkas“ ir „ZTS“. „Girdžiai“ ir „Poleris“ rungtyniaus dėl devintos ir dešimtos vietų.

(Plačiau...)

"Vilko" jėga tai, kad komanda - sava gauja (video) (0)

Vienas didžiausių Jurbarko krepšinio lygos (JKL) netikėtumų šį sezoną - iš pelenų pakilusi "Vilko" komanda. Pernai turnyrinės lentelės apačioje buksavusi ekipa, šiemet nerimo įvaro ir kaip lygi su lygiais kovoja su stipriausiomis lygos komandomis.

(Plačiau...)

„Kibirkšties-VIČI“ žaidėja Daugilė Šarauskaitė: man patinka varžoves bausti blokais (0)

Aštuoniolikmetė 195 cm ūgio krepšininkė iš Jurbarko, Daugilė Šarauskaitė, apie save priminė prieš porą mėnesių, kai krepšinio bendruomenę apskriejo vaizdo įrašas, kuriame vidurio puolėja deda į krepšį. Daugelis svarstė, ar Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkė įdėjo su „normaliu“ kamuoliu, ar nebuvo nuleistas krepšys. Tiesa tokia, kad D.Šarauskaitė įdėjo į 3,05 m nuo žemės pakeltą krepšį su moterišku kamuoliu, kuriuo žaidžiama Lietuvos krepšinio lygoje (LMKL).

(Plačiau...)

„Eura“ kovos Kauno krepšinio lygos finale (1)

Sekmadienį Kaune sužaidus atsakomąsias pusfinalių rungtynes „Savaitgalio“ lyga išsiaiškino finalo dalyves. Paskutinėse čempionato rungtynėse išvysime praeito sezono finalo pakartojimą – iš jurbarkiečių sudaryta „Eura“ sieks revanšo prieš "Angry birds" krepšininkus!

(Plačiau...)

„Smalininkų“ komandai pritrūko tik vieno metimo (3)

Sekmadienį Jurbarko krepšinio lygoje kovojančios komandos sužaidė dar vieną rungtynių ratą. Po varžybų turnyrinės lentelės viršuje rikiuojasi „jurbarkiskis.lt“, „Eura“ ir „Raudonė“, kuriems ant kulnų lipa pernai autsaideriu buvęs „Vilkas“. Į sąrašo pabaigą priešininkų dėl buksuojančio žaidimo nutrenkti praėjusį sezoną gerai rungtyniavę „Girdžiai“ ir šiemet lygoje debiutavusi „ZTS-2“ komanda.

(Plačiau...)

Kviečia į kovos menų treniruotes (video) (0)

Klubas "Pantera" kviečia į maišytų kovos menų ir savigynos treniruotes.

(Plačiau...)

Jurbarkiečiai mindo varžovus Kaune (0)

„Savaitgalio“ lyga finišo tiesiojoje įgauna pagreitį. Po ketvirtfinalio mačų išaiškėjo keturios šio čempionato stipriausios komandos – "Angry birds", BC „Spurtas“, „Perkūno“ veteranai ir jurbarkiečių „Eura“.

(Plačiau...)

Į krepšinio aikštelę sugrįžo JKL komandos (nuotraukos) (0)

Sekmadienį Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje po kalėdinių atostogų sužaistos pirmosios 2015-ųjų Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynės.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook