Sportas

Sportas

Aiškėja RKL komandos dėlionė (nuotraukos, video, balsavimas) (9)

Sekmadienio rytą Jurbarke rinkosi pretendentai į būsimą komandą, kuri žais Regionų krepšinio lygoje (RKL). Komandos vadovai krepšininkams išsakė savo lūkesčius ir sąlygas.

(Plačiau...)

Savaitgalį į Smalininkus rinksis visos kartingo žvaigždės (0)

Artėjantį savaitgalį netoli Jurbarko įsikūrusioje Smalininkų kartingo trasoje varžysis greičiausi mūsų šalies kartingo meistrai – šeštadienį, rugpjūčio 27-ą  dieną čia vyks jau 7-as Lietuvos kartingo čempionato etapas. Na o sekmadienį, rugpjūčio 28 dieną Smalininkuose sportininkai kovos jau 8-o, paskutinio šių metų sezono čempionato etapo varžybose.

(Plačiau...)

Viešvilės konkūras sukvietė šalies raitelius (0)

Rugpjūčio 20 d. įvyko ketvirtasis Viešvilės žirgų konkūras. Varžybas organizavo žirginio sporto entuziastų Augusčių šeima. 

(Plačiau...)

Iš futbolo turnyro – su auksu (0)

Jurbarkiečių pagrindu sudarytas futbolo klubas (FK) „Fortitudo“ jau kelerius metus dalyvauja „Mini futbolo lygos“ čempionate Vilniuje bei įvairiuose turnyruose kituose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Iki šiol buvo visko: ir nusivylimo, kuomet tekdavo pasitraukti iš kovos po grupės varžybų, ir medinių 4-osios vietos medalių, ir bronzinių akimirkų, ir sidabrinių turnyrų, bet auksas vis spindėdavo kažkur tolėliau.

(Plačiau...)

Gyventojai kviečiami dalyvauti „Velomaratone“ ir laimėti riedlenčių parką (0)

Šią vasarą Jurbarko rajono gyventojai kviečiami dalyvauti didžiausiame Baltijos šalyse dviračių renginyje „Velomaratonas“ ir laimėti savo bendruomenei riedlenčių parką.  Pernai riedlenčių parkas atiteko Raudondvario bendruomenei, surinkusiai 298 narius. Šiemet įmonė „Amway“ ir „Velomaratonas“ konkursą skelbia antrą kartą ir suteikia galimybę mažesnių miestų ir miestelių bendruomenėms laimėti 5000 JAV dolerių riedlenčių parkui įrengti.

(Plačiau...)

Kviečia į kovos menų stovyklą Viešvilėje (0)

Lietuvos MMA ir džiudžitsu federacija ir Jurbarko sporto klubu „PANTERA“ 2016 liepos 8-10 d. organizuoja stovyklą, kurios tikslas – suburti įvairių kovos stilių atstovus į vieną vietą, suteikti galimybę pabendrauti, apsikeisti žiniomis, pasimokyti, pasportuoti ir gerai praleisti laiką. Stovykla vyks 3 dienas (penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį).

(Plačiau...)

Seniūnijų žaidynių auksą iškovojo eržvilkiškiai (0)

Birželio 11 d. vykusiose seniūnijų žaidynėse triumfavo Eržvilko komanda. Sportininkai žaidynių auksą užsitikrino iškovoję pirmąsias vietas virvės traukimo, moterų ir vyrų parko tinklinio ir seniūno trikovės rungtyse. Žaidynių sidabru džiaugėsi Jurbarko, o bronza – Veliuonos seniūnijų sportininkai.

(Plačiau...)

Pagerbti Europos bronzininkai (nuotraukos) (0)

Pirmadienį savivaldybėje rajono meras Skirmantas Mockevičius įteikė apdovanojimus iš Europos čempionatų bronzos medalius parsivežusiems Sandrai Žievytei ir Mariui Lukšiui.

(Plačiau...)

Baltijos čempionato sidabras – jurbarkietei (0)

Šeštadienį Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyko atviras Baltijos šalių graplingo čempionatas. Varžybose dalyvavo 159 sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Lenkijos ir Kazachstano.

(Plačiau...)

Kultūristai skina medalius (0)

Gegužės 21-22 d. Slovakijos mieste Žilinoje vykusiame tarptautiniame kultūrizmo ir fitneso turnyre „Diamond Cup 2016“ Jurbarko klubo „Progresas“ kultūristai pasipuošė auksu ir sidabru.

(Plačiau...)

Savaitgalį Jurbarke karaliaus sportas (0)

Šeštadienį Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje įvyks 1-osios tarptautinės Baltijos šalių graplingo žaidynės, o sekmadienį toje pačioje salėje  bus surengtas Jurbarko atviras tarptautinis Dziudo čempionatas Jurbarkas 2016.

(Plačiau...)

Marius Lukšys iškovojo Europos čempionato bronzą (0)

Gegužės 13 d. Tbilisyje (Gruzija) Europos jaunių kyokushin karatė čempionate jurbarkietis Marius Lukšys užėmė trečią vietą. Bronzos medalio laimėtojui šis  čempionatas buvo debiutas jaunių amžiaus grupėje. Jurbarkietis M. Lukšys kovojo 75-80 kg svorio kategorijoje. 

(Plačiau...)

„Panteros“ sportininkai kovojo dėl Žydrūno Savicko taurės (0)

Gegužės 7 d. Molėtuose vyko atviras maišytų kovos menų mėgėjų čempionatas. Varžybose dalyvavo kovotojai iš Jurbarko, Raseinių, Vilniaus, Klaipėdos, Šakių, Švenčionių ir Latvijos bei Lenkijos.

(Plačiau...)

Tapo muai tai čempionu (0)

Balandžio 24 d. Vilniuje vykusiame muai tai čempionate nugalėjo jurbarkietis Dargirdas Šimkus ir iškovojo teisę tapti Lietuvos muai tai rinktinės nariu.

(Plačiau...)

Mero taurė iškeliavo į Kauną (0)

Gegužės 6 d. Jurbarke vyko atviros kultūrizmo ir fitneso pirmenybės rajono mero taurei laimėti. Septyniose kategorijose Jurbarko sportininkai iškovojo septynias prizines vietas.

(Plačiau...)

Krepšininkai nori grįžti į regionų lygą (6)

Geriausi Jurbarko krepšinio lygos (JKL) sportininkai buriasi ir prašo padėti žengti laipteliu aukščiau – į Regionų krepšinio lygą (RKL). Tam, kad Jurbarko komanda galėtų žaisti trečioje pagal pajėgumą šalies lygoje, reikėtų bent 7800 eurų, todėl be savivaldybės ir privačių rėmėjų lėšų sportininkai savo tikslų nepasieks.

(Plačiau...)

„Eros“ šokėjos grįžo su pergale (0)

Balandžio 23 d. Vilniuje vyko respublikinis šokio festivalis - konkursas „Ant stogo 2016“. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos merginų šokių grupė „Era“ grupėje, kurioje varžėsi 15 m. ir vyresni šokėjai iškovojo pirmąją vietą.

(Plačiau...)

Jurbarkiečių pažadas - sportuoti (video) (0)

Artėjant renginiui „Sportuoju aš – sportuoja visas miestas“ jurbarkiečiai ir netgi atlikėja Mia atvirai pasižadėjo sportuoti. Todėl gegužės 15 d. 12 val. visi laukiami dvaro parke, kur keturios trenerės - Agnė Bastienė, Ieva Pažereckienė, Aušra Smirnovienė ir Aušra Rukšnienė supažindins su įvairiomis sporto rūšimis ir ves nemokamas treniruotes.

(Plačiau...)

Baltijos šalių MMA čempiono diržas iškeliavo į Plungę (nuotraukos) (0)

Balandžio 16 d. Karpynė tapo MMA (mišrių kovos menų) sostine. Aštuonkampiame MMA narve kovojo geriausi Baltijos šalių kovotojai. Pagrindinės turnyro kovos vyko dėl Baltijos šalių čempiono iki 78 kg diržo. Baltijos šalių MMA mėgėjų čempionu tapo plungiškis Mantas Žukauskas.

(Plačiau...)

Iškovojo kelialapius į Europos čempionatą (0)

Balandžio 9 d. Lietuvos kyokushin karatė jaunučių čempionate Kėdainiuose dalyvavo 400 sportininkų iš 40 Lietuvos klubų.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook