Balsavimas

Ar turite savo favoritą tarp septynių kandidatų į Jurbarko r. savivaldybės merus kovo 3 d. rinkimuose?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sportas

Sportas

Parodė kovos menų naudą (0)

Trečiadienį  VSAT Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos ir aplinkos apsaugos pareigūnai lankėsi Jurbarko rajono Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje bei Jurbarko Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje.

(Plačiau...)

Paaiškėjo stipriausių ketvertas (0)

Sekmadienį dėl „Šviesos“taurės kovojančios krepšinio komandos susitiko antrą kartą. Šįkart ekipų rikiuotė išsidėstė taip, kad kovos buvo itin aršios, o rezultatai skyrėsi keletu taškų. Po susitikimų iš kovos dėl taurės pasitraukė „Raudonė“, „Poleris“, „Smalininkai“ ir „Eura“.

(Plačiau...)

"Eura" siautėja Kauno mėgėjų krepšinio lygoje (0)

Kauno krepšinio mėgėjų „Savaitgalio“ lygoje (KKML) startavo antrojo etapo kovos. Antrame etape komandos varžosi grupėse dėl 1-6 vietų ir dėl 7-12 vietų. Į atkrintamųjų varžybų etapą pateks visos 12 ekipų, tačiau1-4 vietas užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o likusios komandos žais aštuntfinalio susitikimus. Pirmąją nesėkmę pirmenybėse patyrė jurbarkiečių „Euros“ gynybiniuose gniaužtuose uždusę „Perkūno veteranai“. Tik paskutiniajame ketvirtyje kiek apnuoginę savo gynybinius apkasus „Euros“ vyrai praleido vos 38 taškus, patys pelnė 53 ir iškovoję svarbią pergalę tapo vienvaldžiu „Savaitgalio“ lygos lyderiu.  Nugalėtojus į pergalę vedė 13 taškų pelnęs Mantas Uznys, o Donatas Pocevičius prie pergalės pridėjo ne tik 12 taškų, bet ir 17 po krepšiais atkovotų kamuolių. „Perkūno veteranų“ gretose išsiskyrė 17 taškų surinkęs Arijus Konovalovas, 10 taškų įmetė Aurimas Miliūnas.

(Plačiau...)

Kovotojai grūmėsi narve (nuotraukos, video) (0)

Jurbarke įvyko antrasis Lietuvos MMA mėgėjų čempionatas, kuriame dalyvavo sporto klubai iš Šakių „Ošimas“ ir „Audra“, Tauragės „Taurris“, Vilniaus „Udar“, Jurbarko „Pantera“, Klaipėdos “Lutador“, Kauno „BJJ Legion“, „K-1 karys“, „Cunamis“, Vilniaus „Smauglys“, Raseinių „Pantera“.

(Plačiau...)

„Eura“ palaužė praretėjusią „Raudonę“ (0)

Sekmadienį sužaistas ketvirtasis Jurbarko krepšinio lygos (JKL) varžybų ratas. Po rungtynių „Eurai“ nusileidusi „Raudonė“ turnyrinės lentelės viršūnę užleido keturias pergales turinčiai „jurbarkiskis.lt“ ekipai, o trečioje pozicijoje esantis „Vilkas“ pralaimėjo vis geresnį žaidimą demonstruojančiam „Poleriui“.

(Plačiau...)

Lietuvos mėgėjų MMA čempionatas (tiesioginė video transliacija, renginys baigėsi) (0)

Jurbarko gimnazijos sporto salėje šeštadienį vyko Lietuvos mėgėjų MMA čempionatas.

(Plačiau...)

Moksleiviams – parodomosios kovos (nuotraukos) (0)

Lapkričio 11 d.  Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje gimnazijos 9-10 klasių moksleiviai dalyvavo susitikime su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos vadu Giedriumi Ranoniu, kuris visus supažindino su savo profesija, darbo priemonėmis - antrankiais, ginklais.

(Plačiau...)

„Eura“ išsiveržė į lyderius Kauno lygoje (0)

Kauno „Savaitgalio“ lygos A pogrupio lyderio statusą „Eura“ įgijo palaužusi tiesioginį varžovą - „Deimantą“. Rezultatu 80:57 priešininkus įveikusi jurbarkiečiai varžovus privertė suklupti pirmąkart, tad iškart įsitaisė pirmoje pogrupio vietoje.

(Plačiau...)

Krepšinio aikštelėje - nauji susirėmimai (nuotraukos) (0)

Sekmadienį prasidėjo ketvirtasis Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynių ratas.

(Plačiau...)

Europos čempionato medaliai – dviem jurbarkiečiams (0)

Lapkričio 8-9 dienomis Kaune įvyko 2014 metų Europos kyokushin karatė čempionatas. Pirmenybėse dalyvavo kovotojai iš 28 valstybių. Lietuvai atstovavo ir 5 jurbarkiečiai, du iš jų – Jovydas Griškus ir Rūta Dobilaitė – iškovojo medalius.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook