Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sportas

Sportas

Praūžė JKL "Žvaigždžių diena" (nuotraukos, video) (0)

Šeštadienį krepšinio gerbėjų laukė ypatinga šventė - tradicinė Jurbarko krepšinio lygos (JKL) "Žvaigždžių diena". Renginio kulminacija tapo šventės pabaigoje vykusi JKL rinktinės ir Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) žaidžiančio Kėdainių "Nevėžio" dvikova, kurios intriga išliko iki pat finalinės sirenos.

(Plačiau...)

Su Kėdainių "Nevėžiu" kovos geriausi rajono krepšininkai (rinktinių sąrašai, šventės programa) (0)

Šeštadienį vyks vienas svarbiausių sporto renginių - Jurbarko krepšinio lygos "Žvaigždžių diena". Krepšinio gerbėjų laukia įspūdingos JKL rinktinės ir Kėdainių „Nevėžio“ bei Jurbarko „Veterano“ ir Kauno „Žalgirio“ veteranų rungtynės, „Oro karaliaus“, tritaškių metimo konkursai ir „Žalgirio“ šokėjų pasirodymai.

(Plačiau...)

„Pirmas setas“ pasiryžo stalo tenisu sudominti jaunimą (0)

Prieš metus susivieniję rajono stalo teniso entuziastai šių metų pradžioje įsteigė asociaciją – sporto klubą „Pirmas setas“. Klubo nariai pasiryžę populiarinti mūsų rajone šią olimpinę sporto šaką ir teigia žinantys, kaip stalo tenisu užkrėsti jaunimą.

(Plačiau...)

Po chuliganų antpuolio "Euros" krepšininkai atsidūrė ligoninėje (19)

Penktadienio vakarą jurbarkiečių komanda "Eura" Kaune iškovojo auksą. Kauno krepšinių mėgėjų "Savaitgalio" lygos finale ekipa susirėmė su idėjiniais savo priešais - "Angry birds" ir juos sutriuškino rezultatu 92:65. Tačiau džiaugsmą dėl pergalės komandai apkartino krepšininkus užpuolę chuliganai. Maždaug 20 jaunuolių naktį stovėjusių prie restorano iš pradžių užkabino ir ėmė įžeidinėti jurbarkiečių merginas, o šiems sudrausminus - puolė mušti. Krepšininkai nuo užpuolikų gaujos nukentėjo stipriai - ligoninėje teko ne tik siūti žaizdas, bet ir tvarstyti sulaužytą žandikaulį.

(Plačiau...)

Sandra Žievytė ir Gabija Girdžiūtė - Lietuvos sambo čempionės (1)

Šeštadienį Šiauliuose vykusiame Lietuvos sambo čempionate jurbarkietė, klubo "Sfinksas" sportininkė, Sandra Žievytė iškovojo čempionės vardą ir įgijo teisę dalyvauti Europos ir Pasaulio čempionatuose. Dėl aukso svorio kategorijoje iki 60 kg kovojusiai merginai teko įveikti dvi varžoves - klubietę Moniką Girdžiūtę ir sportininkę iš Telšių. Lygiai tokią pačią teisę kovoti Europos ir Pasaulio čempionatuose iškovojo nugalėtoja tapusi Jurbarko kūno kultūros ir sporto centro auklėtinė Gabija Girdžiūtė. Mergina rungėsi svorio kategorijoje iki 70 kg.

(Plačiau...)

"Eura" tapo Kauno krepšinio mėgėjų "Savaitgalio" lygos čempionais (1)

Penktadienio vakarą jurbarkiečių komanda "Eura" Kaune iškovojo auksą. Kauno krepšinių mėgėjų "Savaitgalio" lygos finale ekipa susirėmė su idėjiniais savo priešais - "Angry birds" ir juos sutriuškino rezultatu 92:65.

(Plačiau...)

Paaiškėjo JKL ketvirtfinalio poros (video) (1)

Sekmadienį sužaistas paskutinis Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynių turas prieš kovo 1 d. vyksiantį ketvirtfinalį, kuriame kovos „Eura“, „jurbarkiškis.lt“, „Smalininkai“, „Raudonė“, „Jungtinės pajėgos“, „Vilkas“ ir „ZTS“. „Girdžiai“ ir „Poleris“ rungtyniaus dėl devintos ir dešimtos vietų.

(Plačiau...)

"Vilko" jėga tai, kad komanda - sava gauja (video) (0)

Vienas didžiausių Jurbarko krepšinio lygos (JKL) netikėtumų šį sezoną - iš pelenų pakilusi "Vilko" komanda. Pernai turnyrinės lentelės apačioje buksavusi ekipa, šiemet nerimo įvaro ir kaip lygi su lygiais kovoja su stipriausiomis lygos komandomis.

(Plačiau...)

„Kibirkšties-VIČI“ žaidėja Daugilė Šarauskaitė: man patinka varžoves bausti blokais (0)

Aštuoniolikmetė 195 cm ūgio krepšininkė iš Jurbarko, Daugilė Šarauskaitė, apie save priminė prieš porą mėnesių, kai krepšinio bendruomenę apskriejo vaizdo įrašas, kuriame vidurio puolėja deda į krepšį. Daugelis svarstė, ar Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkė įdėjo su „normaliu“ kamuoliu, ar nebuvo nuleistas krepšys. Tiesa tokia, kad D.Šarauskaitė įdėjo į 3,05 m nuo žemės pakeltą krepšį su moterišku kamuoliu, kuriuo žaidžiama Lietuvos krepšinio lygoje (LMKL).

(Plačiau...)

„Eura“ kovos Kauno krepšinio lygos finale (1)

Sekmadienį Kaune sužaidus atsakomąsias pusfinalių rungtynes „Savaitgalio“ lyga išsiaiškino finalo dalyves. Paskutinėse čempionato rungtynėse išvysime praeito sezono finalo pakartojimą – iš jurbarkiečių sudaryta „Eura“ sieks revanšo prieš "Angry birds" krepšininkus!

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook