Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sportas

Sportas

Lietuvos krepšinio rinktinės treneriai jau tiesia pergalių kelią (0)

Nors iki šių metų Europos krepšinio čempionato starto liko dar daug laiko, vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Jonas Kazlauskas kartu su savo asistentais ir krepšinio federacijos atstovais jau dėlioja nacionalinės rinktinės maršrutą būsimų pergalių link.

(Plačiau...)

Kviečia į kalanetikos treniruotes (video) (0)

Nuo sausio 5 d. Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos salėje vyks mokamos kalanetikos treniruotės. Į užsiėmimus jurbarkiečiai kviečiami pirmadieniais ir ketvirtadieniais nuo 19 val. 

(Plačiau...)

"Panteros" svečiams nenusileido (nuotraukos, video) (0)

Gruodžio 20 d. sporto klubas „Pantera“ organizavo atviro ringo varžybas, kuriose 64 sportininkai kovojo pagal džiudžitsu, kikbokso ir MMA taisykles. Turnyre dalyvavo Šakių „Ošimas“, Kauno BJJ "Legionas", Šakių „Audra“ ir Jurbarko „Pantera“ klubai.

(Plačiau...)

„Šviesos“ taurė atiteko „Jungtinėms pajėgoms“ (nuotraukos, video) (0)

Finalinės „Šviesos“ taurės krepšinio rungtynės gruodžio 20 d. tarp „Jungtinių pajėgų“ ir „jurbarkiškis.lt“ ekipų tapo tikru išbandymu komandoms. Taškas į tašką kovoję varžovai tik pačioje rungtynių pabaigoje išsiaiškino nugalėtoją. „Jungtinės pajėgos“ priešininkus įveikė rezultatu 71:67 ir savo trofėjų kolekciją papuošė jubiliejinio, 45-ojo, „Šviesos“ turnyro taure.

(Plačiau...)

„Šviesos“ taurės bronza – „Girdžius“ įveikusiai „ZTS“ ekipai (nuotraukos, video) (2)

Šeštadienį, 13 val., į aikštelę kovoti dėl jubiliejinės, 45-osios, „Šviesos“ taurės bronzos išbėgo „ZTS“ ir „Girdžiai“. Pergalę ir bronzos medalius po triuškinančios kovos laimėjo „ZTS“ ekipa.

(Plačiau...)

„Eura“ atkeršijo už „Šviesos“ taurę (0)

Gruodžio 14 d. sužaistos paskutinės šiemet Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynės. Komandos aikštelėje susitiks jau kitais metais – sausio 4-ąją. Prieš neilgas atostogas ekipos krepšinio gerbėjams sukūrė tikrą šventę, pažerdamos netikėtų pralaimėjimų ir kovų iki paskutinės akimirkos.

(Plačiau...)

Nuoširdžiai ačiū – geriausiems (nuotraukos) (0)

Gruodžio 10 d. vakarą Jurbarko viešojoje bibliotekoje pagerbti labiausiai nusipelnę rajono sportininkai, treneriai, sporto klubai ir sportiškiausios bendrojo ugdymo mokyklos. Apdovanojant geriausius rajono sportininkus šiemet didesnis dėmesys skirtas suaugusiųjų pasiekimams.

(Plačiau...)

„Panteros“ sportininkai – Lietuvos kikbokso vicečempionai (nuotraukos) (0)

Ukmergėje pasibaigė atviras Lietuvos K1 kikbokso jaunučių čempionatas. Dalyvavo 84 jaunieji sportininkai, kurie atstovavo 11 klubų iš Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos ir Lietuvos. Tiek sportininkų Lietuvos jaunimo čempionate kovojo pirmą kartą. Sporto klubą „Pantera“ atstovavo 4 jaunieji kovotojai ir visi iškovojo prizininkų vardus.

(Plačiau...)

Kalėdiniame turnyre varžėsi tenisininkai (video) (0)

Praėjusį šeštadienį kalėdinį komandinį stalo teniso turnyrą Smalininkų TVM sporto salėje surengė sporto klubas „LK Olimpus“. Jurbarko rajonui turnyre atstovavo net keturios komandos, bet visas prizines vietas išsidalijo svečiai.

(Plačiau...)

Dėl „Šviesos“ taurės kovos „Jungtinės pajėgos“ ir „jurbarkiskis.lt“ (nuotraukos) (0)

Sekmadienį sužaistos "Šviesos" taurės pusfinalio rungtynės. Pirmosiose rungtynėse dėl teisės patekti į finalą kovojo "Jungtinės pajėgos" ir "Girdžiai". Antrosiose - "jurbarkiskis.lt" ir "ZTS".

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook