Sportas

Sportas

Futbolo finalas virto politiniu pareiškimu (video, nuotraukos) (18)

Sekmadienį turėjusį vykti Jurbarko rajono salės futbolo pirmenybių finalą nutraukė „Vulkano“ klubo prezidento Gedimino Eizos pareiškimas. Prieš pat varžybas, kuriose dėl aukso turėjo kovoti dvi „Vulkano“ komandos – pirmoji ir veteranų, į salės vidurį išėjęs prezidentas pareiškė, kad rajono savivaldybė futbolui teskyrė du tūkstančius litų ir dėl tokio požiūrio į šią sporto šaką žaisti neverta. Abi komandos plojimais sutiko G. Eizos žodžius ir paliko salę.

(Plačiau...)

JKL taurę iškovojo "Raudonė" (nuotraukos, video) (0)

Kovo 29-ąją sužaistos Jurbarko krepšinio lygos (JKL) finalinės varžybos. Dėl lygos aukso susigrūmė „Raudonė“ ir „Jungtinės pajėgos“. Nors pernai „Jungtinės pajėgos“ raudoniškius nugalėjo poros dešimčių taškų skirtumu ir privertė tenkintis sidabru, šį kartą „Raudonė“ buvo stipresnė. Pernykščiai lygos čempionai „Jungtinės pajėgos“ pripažino pralaimėjimą rezultatu 69:92.

(Plačiau...)

Kovotojai grūmėsi narve (video, papildyta nuotraukomis ir rezultatais) (3)

Penktadienio vakarą Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos salėje vyko tradicinis tarptautinis kovos menų turnyras "Lietuva prieš Kaliningradą".

(Plačiau...)

JKL kova dėl aukso: „Raudonė“ prieš „Jungtines pajėgas“ (0)

Sekmadienį Jurbarko krepšinio lygos (JKL) komandos „Raudonė“, „Smalininkai“, „Jungtinės pajėgos“ ir „Eura“ kovojo dėl galimybės patekti į finalą ir ant kaklo užsikabinti kuo garbingesnius medalius. Tuo tarpu „Klausučių kredito unija“, „ZTS-Viesulas“, „jurbarkiskis.lt“ ir „Girdžiai“ žaidė dėl penktų–aštuntų vietų. Po daug aistrų sukėlusių rungtynių paaiškėjo, kad dėl aukso kovos „Raudonė“ ir „Jungtinės pajėgos“, o dėl bronzos varžysis „Eura“ ir „Smalininkai“.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook