Balsavimas

Ar palaikote sprendimą savavališkai įjungti apšvietimą Imsrės pėsčiųjų take?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sportas

Sportas

„Jurbarkas“ nusileido tauragiškiams (nuotraukos, statistika) (3)

Sausio 13 d. „Jurbarkas“ sužaidė Regionų krepšinio lygos (RKL) rungtynes su Tauragės „Fortūna-Agava“. Namų salėje žaidę jurbarkiečiai pogrupio lyderiams nusileido tik pačioje rungtynių pabaigoje rezultatu 83:87 (23:21; 18:26; 21:16; 16:15).

(Plačiau...)

Geriausias Lietuvoje žaidžiantis regbininkas - Justinas Urbonas (2)

Geriausiu 2016 metų Lietuvoje žaidžiančiu regbininku pripažintas jurbarkietis Justinas Urbonas. Sportininkas pirmąją vietą užėmė vertinant R15 (penkiolikos žaidėjų komandoje) žaidžiančius regbininkus. Tiesa, šiuo metu J. Urbonas rungtyniauja Australijoje, o ne Lietuvoje.

(Plačiau...)

Sportuojantys vaikai mokės du eurus (4)

Jurbarko kūno kultūros ir sporto centre treniruotes lankantys vaikai už jas nuo sausio 1 d. per mėnesį mokės fiksuotą dviejų eurų mokestį. Daugiau nereikės mokėti net tuo atveju, jei vaikus treniruoja ne tik įstaigoje dirbantys, bet ir savo klubus turintys treneriai.

(Plačiau...)

Policininkai – vėl čempionai (0)

Baigėsi spalį startavęs Marijampolės apskr. vyriausiojo policijos komisariato krepšinio turnyras Viršininko taurei laimėti. Gruodžio 22 d. sužaistos finalinės varžybos, o nugalėtoja antrus metus iš eilės tapo Jurbarko r. policijos komisariato komanda.

(Plačiau...)

„Šviesos“ taurė – „Raudonės“ rankose (nuotraukos, 2 video) (0)

Gruodžio 17 d. sužaistos 47-ąjį kartą vykusios „Šviesos“ taurės krepšinio finalinės rungtynės. Kovoje dėl trečiosios vietos „Vilkas“ nesunkiai palaužė „Smalininkus“, o dvikova dėl taurės buvo verta finalo vardo – iš pradžių „Raudonės“ ekipą it šiltą vilną maigęs „jurbarkiskis.lt“ rungtynių pabaigoje pergalę iš rankų paleido vos dviejų taškų skirtumu.

(Plačiau...)

Apdovanoti geriausi sportininkai (video, nuotraukos) (0)

Penktadienio vakarą miesto bibliotekoje iškilmingai apdovanoti geriausi krašto sportininkai, jų treneriai bei geriausių sporto rezultatų pasiekusios mokymo įstaigos.

Ilgametes tradicijas turinti apdovanojimų ceremonija šiemet buvo kitokia. Anksčiau apdovanojimų lietumi būdavo apipilami įvairiausių amžiaus grupių sportininkai. Šį kartą nuspręsta apdovanojimams suteikti daugiau svorio – išrinktas geriausių olimpinių sporto šakų atstovų dešimtukas ir neolimpinių sporto šakų penketukas.

(Plačiau...)

„Jurbarkas“ sumindė pogrupio lyderius (nuotraukos, statistika) (0)

Penktadienio vakarą Regionų krepšinio lygoje rungtyniaujantis „Jurbarkas“ sužaidė namų rungtynes su „Radviliškio-ŠSPC“. Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje jurbarkiečiai palaužė pogrupio lyderius ir iškovojo pergalę 83:65 (21:20, 23:14, 17:13, 22:18).

(Plačiau...)

Dėl „Šviesos“ taurės kausis „jurbarkiskis.lt“ ir „Raudonė“ (nuotraukos) (0)

Sekmadienį sužaistos „Šviesos“ taurės pusfinalių rungtynės. Jose dėl teisės patekti į finalą ir kovoti dėl 47-ąjį kartą vykstančio turnyro taurės varžėsi „Raudonė“, „jurbarkiskis.lt“, „Smalininkai“ ir „Vilkas“.

(Plačiau...)

„Jurbarkas“ iškovojo pirmąją pergalę išvykoje (1)

Šeštadienį Regionų krepšinio lygoje (RKL) žaidžiantis „Jurbarkas“ nutraukė pralaimėjimų virtinę išvykose. Mažeikiuose jurbarkiečiai įveikė „Sedula-Aibę“ rezultatu 78:63 (21:8; 23:12; 17:20; 17:23).

(Plačiau...)

„Jurbarkas“ namuose įveikė Pasvalio ekipą, pralaimėjo Šilalės „Lūšiai“ (nuotraukos, statistika) (0)

Penktadienio vakarą namų rungtynes Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos salėje pergalingai sužaidė „Jurbarkas“. Ekipa 83:60 (22:15; 16:11; 19:22; 26:12) įveikė Pasvalio „Melioraciją-SM“.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook