Balsavimas

Ar pajutote, kad labai padidėjo žemės mokestis?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Apdovanoti gerų rezultatų pasiekę sportininkai

Apdovanoti gerų rezultatų pasiekę sportininkai (0)

2018-11-08

Jurbarko r. savivaldybėje padėkos raštais apdovanoti gerų rezultatų pasiekę sportininkai ir jų treneriai. Savivaldybės tarybos sprendimu jiems skirtos ir piniginės premijos. Į sportininkų ir trenerių sąskaitas iš viso pervesta 2122 Eur. Tokios premijos išdalytos jau trečią kartą - vieną kartą per ketvirtį. Kol kas išnaudota pusė sportininkų apdovanojimams skirto fondo.

Padėkos raštais ir piniginėmis premijomis apdovanoti Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro treneriai  Artūras Enčeris – už Lietuvos kiokušin karatė jaunučių čempionate pasiektą aukštą sportininkės rezultatą,Violeta Kokarskaja – už Lietuvos jaunimo pirmenybėse pasiektą aukštą sportininko rezultatą, Rimantas Slavikas – už Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionate pasiektus aukštus sportininkių rezultatus, Jurbarko orientavimosi sporto klubo „Karšuva“ treneris Audrius Tirlikas – už Lietuvos orientavimosi sporto čempionato ilgoje trąsoje pasiektą aukštą sportininkės rezultatą. Taip pat apdovanotas treneris Vytautas Juozas Jokūbaitis – už Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse pasiektus aukštus sportininkų rezultatus.

Įvertinti Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro sportininkai: Radvilė Bendžiūtė - už Lietuvos kiokušin karatė jaunučių čempionate iškovotą II vietą, Tomas Sabašinskas - už Lietuvos jaunimo pirmenybėse iškovotą I vietą.  Paulina Streleckaitė įvertinta  už Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionate iškovotą  I vietą, apdovanotos ir tame pačiame čempionate III vietas užėmusios Gabrielė Bubliauskaitė, Gabrielė Mickutė ir  Lauryna Petrauskaitė.

Apdovanotos Jurbarko orientavimosi sporto klubo „Karšuva“ sportininkės Gabrielė Tirlikaitė - už Lietuvos orientavimosi sporto čempionato ilgoje trąsoje iškovotą II vietą ir Rūta Tirlikienė - už Lietuvos orientavimosi sporto čempionato ilgoje trąsoje iškovotą I vietą.

Padėkas ir piniginius apdovanojimus gavo sambo sporto šakos sportininkai Augustas Šlyteris, Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse iškovojęs II vietą, ir Ernestas Sabaliauskas, likęs trečias.

Daugiau nuotraukų rasite čia



« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook