Dėl „Šviesos“ taurės kausis „jurbarkiskis.lt“ ir „Raudonė“ (nu...

Dėl „Šviesos“ taurės kausis „jurbarkiskis.lt“ ir „Raudonė“ (nuotraukos) (0)

2016-12-05

Sekmadienį sužaistos „Šviesos“ taurės pusfinalių rungtynės. Jose dėl teisės patekti į finalą ir kovoti dėl 47-ąjį kartą vykstančio turnyro taurės varžėsi „Raudonė“, „jurbarkiskis.lt“, „Smalininkai“ ir „Vilkas“.

Pirmieji aikštelėje susitiko „Vilko“ ir „Raudonės“ krepšininkai. Iš pradžių į priekį išsiveržę raudoniškiai netrukus turėjo gerokai pasijaudinti. „Vilko“ komanda vos iki vieno taško skirtumo panaikino skirtumą ir kuriam laikui prispaudė priešininkus.

Kylant įtampai krepšininkai pradėjo daryti klaidas, už kurias teisėjai baudė techninėmis pražangomis. Dvi tokias pražangas gavo „Raudonė“, vieną – „Vilkas“.

Rungtynių pabaigoje „Raudonė“ vėl sugebėjo padidinti savo pranašumą ir susitikimą laimėjo rezultatu 80:64 (20:18, 23:10, 16:23, 21:13).

Rezultatyviausiu „Raudonės“ krepšininku tapo 30 taškų pelnęs Valdas Undraitis. 18 taškų įmetė Giedrius Jevstignejevas, 11 – Jonas Miliūnas.

Geriausiai „Vilko“ gretose pasirodė 26 taškus pelnęs Elonas Pokanevič, 14 taškų įmetęs Edvinas Mockus ir 12 taškų į komandos sąskaitą pridėjęs Julius Demenius.

Antrosiose rungtynėse susitiko „jurbarkiskis.lt“ ir „Smalininkai“. Netrukus paaiškėjo, kad prieš daugkartinius „Šviesos“ taurės čempionus stoję smalininkiečiai neturėjo jokių šansų. „jurbarkiskis.lt“ krepšininkai priešininkus sudaužė be gailesčio – 101:52 (21:6, 27:18, 31:9, 22,19).

Daugiausia taškų nugalėtojams pelnė Artūras Lencevičius – 20, Mangirdas Milmontas – 15, Tadas Rapolavičius – 14.

„Smalininkams“ 15 taškų įmetė Deividas Izokaitis, Nerijus Blažys – 10, 8 – Giedrius Girnevičius.

„Šviesos“ taurės finalinės rungtynės vyks gruodžio 17 d. Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos salėje.

13 val. dėl trečios vietos kovos „Vilkas“ ir „Smalininkai“

14.30 val. dėl „Šviesos“ taurės susitiks „Raudonė“ ir „jurbarkiskis.lt“.
Turnyro nugalėtojai šiemet bus apdovanoti rankų darbo taure, kurią sukūrė Raudonėje gyvenanti menininkė Vilma Urbštienė. 

„Šviesos“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook