Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

Partneriai

Ignas Taurazevičius – kovingiausias varžybų dalyvis

Ignas Taurazevičius – kovingiausias varžybų dalyvis (0)

2018-12-12

Per 400 sportininkų iš 13 Lietuvos kyokushin karatė klubų gruodžio pirmąjį šeštadienį Jurbarke susirinko į kasmetines Vidurio Lietuvos kyokushin karatė taurės varžybas, kurias rengia Jurbarko sporto klubas „Kumite“. Penktą kartą vykusiose varžybose dalyvavo sportininkai nuo 6 iki 18 metų, buvo išdalinta per 100 taurių ir medalių komplektų.

Trenerio Artūro Enčerio vadovaujamam klubui „Kumite“ ir Jurbarko r. kūno kultūros ir sporto centrui atstovavo 27 sportininkai, iš kurių net 24 tapo prizininkais.

Taures ir medalius nugalėtojams įteikė LR Seimo narys Ričardas Juška, Jurbarko r. savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, Jurbarko r. kūno kultūros ir sporto centro direktorė Jolanta Kačerauskienė.

Pasibaigus visoms kovoms, buvo įteikti specialūs prizai. Kovingiausiu varžybų dalyviu tapo jurbarkietis Ignas Taurazevičius, techniškiausiu pripažintas kaunietis Titas Petkevičius.

Susumavus klubų sportininkų laimėtas kovas, pirmą komandinę vietą laimėjo Kauno klubas „Fudoshin“ (50 laimėtų kovų), antrąją vietą iškovojo Alytaus klubas „Mohikanas“ (45 laimėtos kovos), trečiąją – Kuršėnų klubas „DAO“ (44 laimėtos kovos). Jurbarko klubas „Kumite“ komandinėje įskaitoje buvo ketvirtas (40 laimėtų kovų).

Taures komandoms nugalėtojoms įsteigė Seimo narys R. Juška.