Partneriai

Iš varžybų - su 8 medaliais

Iš varžybų - su 8 medaliais (0)

2018-11-16

Lapkričio 11 d. Kėdainiuose vyko Lietuvos moksleivių kyokushin karatė taurės varžybos, kurias organizavo ir vykdė Lietuvos kyokushin karatė federacija. Šiose varžybose dalyvavo 750 sportininkų iš 45 Lietuvos kyokushin karatė klubų. Jurbarko klubui „Kumite“ ir Jurbarko kūno kultūros ir sporto centrui (KKSC) atstovavo 14 trenerio Artūro Enčerio auklėtinių, iš kurių 8 iškovojo prizines vietas.

Vaikų amžiaus grupėje laimėjusi dvi kovas čempione tapo Gabija Šauklytė (-50 kg). Matas Žilaitis (-35 kg) tarp 9 dalyvių, įveikęs tris varžovus,  pasipuošė sidabro medaliu. Vicečempionu tapo Ignas Šimkūnas (-40 kg), kuris tarp 12 priešininkų įveikė 2 varžovus. Bronzą iškovojo Eimis Pocevičius (-45 kg) tarp 12 dalyvių iki pusfinalio žingsniavęs be pralaimėjimų. Trečioji vieta ir medalis atiteko ir Audronei Kubiliūtei (-45 kg).

Jaunučių amžiaus grupėje sėkmingiausiai sekėsi Emilijai Kasputytei (-60 kg), iškovojusiai sidabro medalį, ir Žilvinui Urbonui (-70 kg), kuris tarp 13 dalyvių, įveikęs 2 varžovus ir tik pusfinalyje nusileidęs priešininkui iš Klaipėdos, pasipuošė bronzos medaliu.

Ignas Taurazevičius (-80 kg) jaunių amžiaus grupėje  tarp 6 dalyvių neturėjo stipraus varžovo  ir įveikęs priešininkus iš Kėdainių, Akmenės ir Kauno tapo čempionu.

Dar 6 jurbarkiečiai - Ąžuolas Kaubrys, Karolis Šimkūnas, Matas Matonas, Simona Kulikauskaitė, Naglis Žilaitis ir Eimantas Jakubaitis šįkart liko be apdovanojimų.

Bendroje komandinėje medalių įskaitoje Jurbarko klubas „Kumite“ tarp 45 klubų užėmė 8 vietą.