Partneriai

JKL čempionai – „Jurbarkiškis“ (3 video, nuotraukos)

JKL čempionai – „Jurbarkiškis“ (3 video, nuotraukos) (0)

2019-03-30

Šeštadienį Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje sužaistos Jurbarko krepšinio lygos finalinės rungtynės. Po jų paaiškėjo, kad lygos čempionų žiedai atiteko „Jurbarkiškiui“, sidabras – „raudonesfazenda.lt“, o bronza – „ZTS“.

Pirmoji dvikova vyko dėl mažosios lygos taurės. Mače dėl ketvirtosios vietos „Viesulas“ iškart pademonstravo savo galimybes ir tolo nuo priešininkų – „Spartos“.

Įpusėjus rungtynėms rezultatas buvo 52:22 „Viesulo“ naudai.

Trečiajame kėlinyje situacija nepasikeitė. „Viesulas“ toliau didino atotrūkį ir ketvirtį baigė rezultatu 78:45.

Rungtynės baigėsi „Viesulo“ pergale rezultatu 104:66.

Ekipai atiteko JKL mažoji taurė.

Bronzą iškovojo „ZTS“

Dėl turnyro bronzos susitiko „Vilkas“ ir „ZTS“.

Pirmojo kėlinio viduryje trapi persvara buvo „Vilko“ pusėje - 10:8.

Tačiau netrukus iniciatyvą perėmė „ZTS“. Pasinaudoję keletu netaiklių „vilkų“ tolimų atakų, jie priešininkų klaidų nekartojo ir antrojo kėlinio viduryje jau pirmavo dvylika taškų - 42:30.

Po minutės pertraukėlės „vilkai“ įvertino savo klaidas. Antrojo kėlinio pabaigoje ekipa sumažino priešininkų atotrūkį iki devynių taškų - 55:46.

Trečiojo kėlinio viduryje „Vilkas“ dar labiau priartėjo prie varžovų - 57:54.

Nuaidėjus trečiojo kėlinio pabaigos sirenai „ZTS“ išsaugojo pranašumą rezultatu 69:63.

Likus keturioms minutėms iki rungtynių pabaigos, komandos buvo išlyginusios rezultatą - 78:78. Tačiau po taiklaus „ZTS“ tritaškio ekipa vėl išsiveržė į priekį - 81:78.

Rungtynių pabaigoje „ZTS“ dar labiau padidino pranašumą ir kovą dėl bronzos laimėjo rezultatu 94:81.

Čempionų žiedai – „Jurbarkiškiui“

Kovoti dėl lygos čempionų žiedų į aikštelę išbėgo du lygos grandai ir daugkartiniai čempionai – „Jurbarkiškis“ ir „raudonesfazenda.lt“.

Pirmojoje rungtynių pusėje iniciatyvą aikštelėje į savo rankas paėmė „Jurbarkiškio“ komanda. Įpusėjus kėliniui jie pirmavo rezultatu 16:4.

Baigiantis pirmajam kėliniui „Jurbarkiškis“ išlaikė atotrūkį nuo priešininkų - 26:18.

Antrąjį kėlinį raudoniškiai pradėjo agresyviai puldami. Tačiau greito ir ženklaus rezultato tai nedavė. Prabėgus dviems minutėms „Jurbarkiškis“ išlaikė vienuolikos taškų persvarą - 33:22.

Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos „Jurbarkiškis“ vėl padidino savo persvarą. Komanda atsiplėšė net dvidešimčia taškų - 47:27.

Nuskambėjus antrojo kėlinio finalinei sirenai rezultatas buvo 51:35 „Jurbarkiškio“ naudai.

Trečiojo kėlinio viduryje raudoniškiai atstumą iki priešininkų sumažino. „Jurbarkiškio“ žaidėjų pražangos ir taiklus tritaškis leido prisivyti varžovus iki aštuonių taškų skirtumo - 53:45.

Netrukus jurbarkiečiai atsakė taiklia ataka - 55:45.

Komandoms apsikeitus dar keletu puolimų – intriga tapo sunkiai pakeliama sirgalių nervams – ekipos vėl kovojo taškas į tašką. Likus pusketvirtos minutės iki kėlinio galo rezultatu 57:53 pirmavo „Jurbarkiškis“.

Netrukus sėkmė nuo raudoniškų vėl nusigręžė. Po keleto sėkmingų atakų „Jurbarkiškis“ vėl padidino atotrūkį - 62:53.

Trečiąjį kėlinį komandos baigė rezultatu 58:67 „Jurbarkiškio“ naudai.

Įpusėjus paskutiniam rungtynių ketvirčiui „Jurbarkiškis“ grįžo į savo ritmą – vėl atsiplėšė nuo varžovų. Krepšininkai susikrovė keturiolikos taškų persvarą - 81:67.

Nuskambėjus finalinei sirenai rezultatu 89:75 pergalę šventė „Jurbarkiškis“.