„Jurbarkas“ iškovojo dar dvi pergales

„Jurbarkas“ iškovojo dar dvi pergales (0)

2020-01-14

Praėjusį savaitgalį Regionų krepšinio lygoje (RKL) žaidžiantis „Jurbarkas“ iškovojo dvi pergales ir pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą. Abejas rungtynes komanda žaidė namuose – Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos salėje.

Lygos B diviziono A grupėje žaidžiantis „Jurbarkas“ sausio 10-ąją susitiko su svečiais „Pakruojis-SCLygumų ŽŪB“.

Pirmąjį kėlinį dominavo pakruojiškiai, kurie ketvirtį laimėjo rezultatu 21:17. Vėliau iniciatyvą perėmė „Jurbarkas“ ir rezultatą persvėrė savo naudai – antrasis kėlinys -33:13, o trečiasis – 23:16.

Rungtynių pabaigoje jurbarkiškiai kiek atleido vadeles ir svečiams pavyko įmesti – ketvirtasis kėlinys baigėsi 26:23 pakruojiškių naudai.

Tačiau to nepakako, kad švęstų pergalę. „Jurbarkas“ susitikimą laimėjo 20 taškų persvara – 96:76.

Jurbarko ekipai 19 taškų pelnė Dovydas Šemeklis, 16 – Mantas Tomaševičius, 13 – Jokūbas Špokas.

Rezultatyviausi Pakruojo žaidėjai: 15 taškų įmetęs Almantas Pakrklis, 14 – Mantas Jankaitis, 13 – Evaldas Kazokaitis.

Sausio 11d. „Jurbarkas“ susitiko su Marijampolės žaidimų sporto mokyklos komanda. Priešininkus jurbarkiškiai sutriuškino – 116:63 (32:18, 25:19, 26:17, 33:9).

Prie jurbarkiečių pergalės taškais labiausiai prisidėjo Albertas Valiulis – 25 taškai, Dominykas Petkevičius – 23 taškai, Mantas Tomaševičius – 17 taškų.

Rezultatyviausi marijampoliečiai – 23 taškus įmetęs Mantas Vranagiris, 20 taškų – Tomas Badokas, 9 taškai – Adas Valavickas.

Kitas rungtynes „Jurbarkas“ žais Radviliškyje sausio 17-ąją.

Namuose sirgaliai komandą galės išvysti sausio 24-ąją, kai „Jurbarkas“ aikštelėje kovos su „VDU“.