Partneriai

Jurbarkiečiai – Europos kikbokso čempionai

Jurbarkiečiai – Europos kikbokso čempionai (0)

2019-05-06

Balandžio 27 d. Jonavos sporto arenoje vykusiame „Europos kikbokso klubų taurė“ čempionate dalyvavo ir sporto klubo „Pantera“ komanda. Tradiciškai jurbarkiečiai čempionate skynė pergales ir į namus parvežė puokštę medalių.

Šių varžybų tikslas - išsiaiškinti geriausius Europos sportininkus ir komandas. Varžybos vyko pagal dvi disciplinas: K-1 ir Kick-light. Dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos, Lenkijos ir kitų šalių - apie 200 dalyvių. Varžybos vyko visą dieną, o žiūrovus džiugino įspūdingos žinomų sportininkų  kovos. Varžybose dalyvavo Sergej Maslobojev, Henrikas Vikšraitis ir kiti Lietuvos ir užsienio vieni geriausių kikbokso kovotojų.

„Pasiekti čempiono vardą buvo išties sunku, dauguma kovų vyko iki pat galo ir tik minimaliu skirtumu kovotojai pereidavo į kitą etapą“, - sako sporto klubo „Pantera“ treneris Mindaugas Smirnovas.

Jurbarkui čempionate atstovavo 5 kovotojai, ir  visi parodė  tvirtą charakterį bei gerus sportinius rezultatus. „Sėkmė eina kartu su pastoviu treniruočių lankymu, dalyvavimu įvairiose varžybose ir ryžtu siekiant savo tikslo“, - įsitikinęs M. Smirnovas.

Jonavoje pirmas vietas iškovojo ir čempionais tapo K1 disciplinoje kovoję Milanas Majauskas, pasirodęs 17-18 metų amžiaus grupėje  ir 57 kg  svorio kategorijoje, bei 13-14 metų amžiaus grupėje ir 51 kg svorio kategorijoje kovojęs  Pavelas Majauskas. Čempionu Kick light disciplinoje tapo Mantas Icikevičius. Jis kovėsi 16-18 metų  amžiaus grupėje ir  74 kg svorio kategorijoje.

Antrąsias vietas K1 disciplinoje suaugusiųjų grupėje  užėmė Vygantas Šmatauskas. Jis antrą vietą užėmė  ir  Kick light disciplinoje. Sidabro medaliu Kick light disciplinoje džiaugėsi ir P.Majauskas.
Jurbarkietis Justas Vyturys savo amžiaus kategorijoje varžėsi abiejose disciplinose ir abu kartus liko trečias.