Partneriai

Jurbarkiečiai – regbio čempionai

Jurbarkiečiai – regbio čempionai (1)

2018-10-10

Spalio 6 d. Šiaulių „Vairo-Kalvio“ regbininkai net 31-ą kartą tapo stipriausia Lietuvos komanda. Šeštadienį vykusiame Baltijos regbio „Top“ lygos finale Radviliškyje „Vairas-Kalvis“ po neįtikėtino trilerio ir pratęsimo 25:22 (6:3, 6:9) nugalėjo Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ ekipą ir apgynė čempiono titulą.

Šalies čempionų ekipoje žaidžia trys jurbarkiečiai – Daivaras Jonaitis, Modestas Bekeris ir Justas Urbonas. Visi jie savo pažintį su regbiu pradėjo Jurbarke, Kūno kultūros ir sporto centro klubo „Lūšis“ komandoje.

Rungtynės prasidėjo atkakliai ir abi komandos koncentravosi į gynybą. Pergalės link eita taškas į tašką. Nors iš pradžių patyrę „Vairo-Kalvio“ regbininkai išsiveržė į priekį, rungtynių pabaigoje vyko tikra drama. Pasibaigus pagrindiniam varžybų laikui rezultatas buvo lygus – 12:12. Čempionai paaiškėjo tik po antrojo pratęsimo. „Vairas-Kalvis“ paskutinėmis akimirkomis 25:22 (6:3, 6:9) nugalėjo Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ ekipą ir apgynė čempiono titulą.

„Finalas tikrai buvo vertas finalo vardo. Ir ne iš didžiosios raidės, o iš visų didžiųjų. „BalJurbarkiečiai – regbio čempionai Romualdo Marcinkaus taurė liko Jurbarke trex-Šiauliai“ yra pagrindiniai mūsų varžovai, jie prieš tai buvo mus nugalėję ir tapę čempionais. Tačiau pernai čempionų vardą susigrąžinome ir šiemet apgynėme“, – pasakojo J. Urbonas.

„Finalas tikrai buvo vertas finalo vardo. Ir ne iš didžiosios raidės, o iš visų didžiųjų. „Baltrex-Šiauliai“ yra pagrindiniai mūsų varžovai, jie prieš tai buvo mus nugalėję ir tapę čempionais. Tačiau pernai čempionų vardą susigrąžinome ir šiemet apgynėme“, – pasakojo J. Urbonas.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę laikraščio versiją.