Partneriai

Jurbarkiečiai – regbio čempionai

Jurbarkiečiai – regbio čempionai (1)

2018-10-10

Spalio 6 d. Šiaulių „Vairo-Kalvio“ regbininkai net 31-ą kartą tapo stipriausia Lietuvos komanda. Šeštadienį vykusiame Baltijos regbio „Top“ lygos finale Radviliškyje „Vairas-Kalvis“ po neįtikėtino trilerio ir pratęsimo 25:22 (6:3, 6:9) nugalėjo Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ ekipą ir apgynė čempiono titulą.

Šalies čempionų ekipoje žaidžia trys jurbarkiečiai – Daivaras Jonaitis, Modestas Bekeris ir Justas Urbonas. Visi jie savo pažintį su regbiu pradėjo Jurbarke, Kūno kultūros ir sporto centro  klubo „Lūšis“ komandoje.

Rungtynės prasidėjo atkakliai ir abi komandos koncentravosi į gynybą. Pergalės link eita taškas į tašką. Nors iš pradžių patyrę „Vairo-Kalvio“ regbininkai išsiveržė į priekį, rungtynių pabaigoje vyko tikra drama. Pasibaigus pagrindiniam varžybų laikui rezultatas buvo lygus – 12:12. Čempionai paaiškėjo tik  po antrojo pratęsimo. „Vairas-Kalvis“  paskutinėmis akimirkomis 25:22 (6:3, 6:9) nugalėjo Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ ekipą ir apgynė čempiono titulą.

„Finalas tikrai buvo vertas finalo vardo. Ir ne iš didžiosios raidės, o iš visų didžiųjų. „Baltrex-Šiauliai“ yra pagrindiniai mūsų varžovai, jie prieš tai buvo mus nugalėję ir tapę čempionais. Tačiau pernai  čempionų vardą susigrąžinome ir šiemet apgynėme“, – pasakojo J. Urbonas.

Pasak sportininko, šių ekipų dvikovos jau  tapusios savotiška legenda ir tradiciškai vadinama „Šiaulių derbiu“. Todėl į tokias varžybas regbio gerbėjai suvažiuoja iš visos Lietuvos.

„Dabar laukia Europos regbio taurės rungtynės su Čekijos rinktine. Mūsų trijulė žaidžia Lietuvos rinktinės sudėtyje. Dar niekad nesame rungtyniavę tokiame aukštame divizione, todėl bus sunku, bet ir įdomu. Kviečiu visus palaikyti ir spalio 13-ąją atvykti į varžybas Šiauliuose“, – sakė J. Urbonas.