Partneriai

„Karšuvos“ sportininkai pelnė apdovanojimus

„Karšuvos“ sportininkai pelnė apdovanojimus (0)

2018-09-15

Praėjusį savaitgalį Neringoje vykusiose orientavimosi sporto varžybose „Neringos taurė 2018“ puikiai pasirodė ir glėbį apdovanojimų parsivežė Jurbarko orientavimosi sporto klubo „Karšuva“ sportininkai. Šio klubo atstovė Monika Gotcaitytė sėkmingai startavo ir Danske Bank Vilniaus maratone.

Maratono trasą – 42 km 195 m šiais metais įveikė 737 bėgikai. Šį atstumą bėgti rinkosi ir jurbarkietė M. Gotcaitytė. Sportininkė tarp 120 maratoną įveikusių moterų buvo penkta. Trasą ji įveikė per 3 val. 15 min. 49 s.

Būrys „Karšuvos“ sportininkų vyko į pajūrį, kur rungėsi dviejų dienų orientavimosi sporto varžybose. Varžybas rengė OSK „O!Klaipėda“ ir Neringos sporto mokykla. „Neringos taurėje“ sportininkai varžosi bėgte ir važiuodami kalnų dviračiais. Jurbarkiečiai – bėgimo atstovai.

Pirmąją dieną bėgimo trasos driekėsi Alksnynėje, o antrą – Nidoje. Alksnynės bėgimui buvo paruošti nauji žemėlapiai ir nauja trasa, todėl sportininkams tai buvo naujas iššūkis. Nidos trasa jau buvo pažįstama – palyginus su ankstesniais metais vykusiomis varžybomis, buvo pakeista tik apie 30 proc. žemėlapio.

Įvairių amžiaus grupių sportininkams teko nubėgti skirtingo ilgio trasas: jauniausiesiems teko įveikti 1,2 -1,5 km, o vyresniems – ir 7,5 km. Pirmąją dieną dauguma jurbarkiečių bėgo 5 km, o antrąją – 4,9 km. Skyrėsi ir kontrolės punktų skaičius – jų orientacininkai turėjo surasti nuo 4 iki 28. Nugalėtojai buvo išaiškinami pagal dviejų dienų trasoje sugaišto laiko sumą.

Pirmąsias vietas varžybose užėmė aštuoniolikmečių grupėje startavusi Gabrielė Tirlikaitė ir 21 metų amžiaus grupėje varžęsis Giedrius Jokūbaitis. Antri savo amžiaus grupėse liko Rūta Tirlikienė, Tadas Čiauška, Augustas Regesas ir komandos vadovas ir treneris Audrius Tirlikas. A. Regesas ir A. Tirlikas pirmąją dieną įveikė 5,8 km, o antrąją – 6,3 km trasas.