Partneriai

Kelialapis į Europos čempionatą

Kelialapis į Europos čempionatą (0)

2017-04-29

Balandžio 23 d. Kėdainiuose vykęs Lietuvos kyokushin karatė jaunučių čempionatas ypač sėkmingas buvo jurbarkiečiui Ignui Taurazevičiui, iškovojusiam kelialapį į Europos čempionatą.

Čempionate Kėdainiuose dalyvavo 350 sportininkų, kovojusių skirtingose svorio kategorijose. Jurbarko r. kūno kultūros ir sporto centro atstovas I. Taurazevičius čempionu tapo svorio kategorijoje iki 75 kg. Šioje svorio kategorijoje kovojo 10 sportininkų, jurbarkietis čempiono titulą užsitikrino įveikęs 4 varžovus.
Pirmoji vieta Ignui reiškia ne tik medalį ir taurę, bet ir vietą Lietuvos jaunučių rinktinėje bei kelialapį į Europos jaunučių čempionatą, kuris lapkričio mėnesį vyks Lenkijoje, Kielcuose.
Čempionas I. Taurazevičius – ne vienintelis trenerio Artūro Enčerio auklėtinis, dalyvavęs Lietuvos kyokushin karatė jaunučių čempionate. Toje pačioje amžiaus grupėje kaip ir Ignas (16 metų) startavę Radvilė Bendžiūtė, Aivaras Aleksandravičius ir Domantas Sičiovas liko be apdovanojimų. Užtat 13-14 metų amžiaus grupėje apdovanojimus pelnė 4 klubo „Kumite“ ir Kūno kultūros ir sporto centro atstovai. Simonai Alijauskaitei, kurios svorio kategorijoje nedalyvavo nė viena sportininkė, atiteko pirma vieta. Vicečempionu svorio kategorijoje iki 70 kg tapo Aivaras Klimas, įveikęs du priešininkus. Po vieną priešininką įveikė Arnas Ambrozaitis ir Eimantas Mačiulis ir pasipuošė bronzos medaliais.