Kovojo užsienyje

Kovojo užsienyje (0)

2020-02-04

2020 metus sporto klubas „Pantera“ pradėjo varžybomis užsienyje. Sausio 26 d. klubo sportininkai vyko į Latvijoje,  Rygoje  vykusį Atvirą Rygos miesto MMA (Pankration ) čempionatą.

Varžybose dalyvavo Latvijos, Lietuvos ir Rusijos MMA sportininkai. Sporto klubą „Pantera“ atstovavo keturi  sportininkai iš Jurbarko ir vienas iš Raseinių.  Visiems klubo auklėtiniams pavyko iškovoti prizines vietas, o čempionatas buvo geras sartas ir patirtis prieš artėjantį Baltijos šalių MMA čempionatą, įvyksiantį vasario 29 d. Jonavos sporto Arenoje.

Pagal MMA (pankration) taisykles  didesnio nei 70 kg svorio kategorijoje tarp vyresnių nei 16 metų sportininkų kovojęs Kornelijus Bruno užėmė antrą vietą,  sunkesnių nei 60 kg suaugusiųjų kategorijoje startavusi Lijana Lipinskaitė tapo čempione.

Kikbokso (Sandan)  kovas pasirinko du „Panteros“ sportininkai. Toje pačioje suaugusiųjų 70 kg svorio  kategorijoje kovoję jurbarkiečiai pasidalijo prizines vietas: Vygantas Šmatauskas liko antras, Aurimas Šmatauskas – trečias. Raseiniškis Ernestas Mažintas MMA kovose taip pat tenkinosi antra vieta.