Lietuvos mažojo futbolo čempionato uždanga bus nuleista Jurbarke

Lietuvos mažojo futbolo čempionato uždanga bus nuleista Jurbarke (0)

2020-09-11

Organizatorių nuotr.

Šį šeštadienį Jurbarko mieste bus sužaistas finalinis, šeštasis, 2020 metų Lietuvos mažojo futbolo čempionato etapas, po kurio paaiškės visos prizininkės ir bendras komandų išsidėstymas turnyrinėje lentelėje.

Paskutiniame etape visos aštuonios čempionato dalyvės sužais po tris rungtynes, o šešias rungtynes bus galima tiesiogiai stebėti lrytas.lt portale ar Lietuvos mažojo futbolo asociacijos puslapyje.

Čempionato favoritas – Kauno „Arsenalas“

Po Prienuose sužaisto penktojo etapo aiškiu čempionato favoritu tapo Kauno FK „Arsenalas“. „Arsenalas“ šiuo metu turi 28 taškus ir 4 taškais lenkia antroje vietoje esančią Jurbarko „Imsrę“. Norint užsitikrinti čempionų titulą, „Arsenalui“ reikia laimėti dvejas rungtynes arba tikėtis „Imsrės“ pralaimėjimo ir tada paties laimėti tik vieną mačą.

„Arsenalui“ Jurbarke reikės žaisti su čempionato autsaideriais KKSC „Prienais“ ir dėl ketvirtosios vietos kovojančiomis FK „Šilalė-Prolain“ bei SC-FK „Akmenė“ komandomis, tad Kauno klubas turi viską savo rankose.

„Arsenalo“ narys Ruslanas Bykovas prieš šį etapą sakė: „Į Jurbarką atsivešime visą galimą sudėtį. Esame labai arti čempionų titulo, todėl visi žaidėjai nori dalyvauti šiame etape“.

Šie žodžiai puikiai parodo, kad Kauno komanda Jurbarke sieks pergalingai užbaigti šį čempionatą ir susigrąžinti čempionų vardą, kurį jie buvo iškovoję 2017 metais.

Intriga dėl kitų prizinių vietų ir individualių trofėjų

Labai svarbios rungtynės Jurbarke laukia etapo šeimininkų „Imsrės“. Šiuo metu komanda užima antrą vietą, bet trečioje pozicijoje esantis Kauno FC „Hegelmann Minifootball“ klubas atsilieka tik dviem taškais, o jau pirmose etapo rungtynėse šios dvi komandos susirems tarpusavyje.

Šių rungtynių baigtis, tikėtina, tiesiogiai prisidės prie galutinės turnyrinės lentelės ir antrosios vietos medalių. Ne ką mažiau intrigos yra ir kovojant dėl kitų pozicijų.

Dėl ketvirtosios vietos vis dar kovoja FK „Šilalė-Prolain“, kurie yra geriausioje pozicijoje ją užimti, bet taip pat ir SC-FK „Akmenė“ bei Varėnos FK „Merkys“.

Tiek Jurbarko, tiek „Hegelmann Minifootball“ komandoms teks žaisti su kai kuriomis iš jų, todėl šių akistatų baigtys gali sujaukti komandų planus kovojant tiek dėl trečiosios, tiek dėl ketvirtosios vietos.

Sužaidus visas 12 šeštojo etapo rungtynių, Jurbarke iškart įvyks ir apdovanojimų ceremonija, kurioje dalyvaus legendiniai šalies futbolininkai Stanislovas Danisevičius ir Valdas Ivanauskas, bei išdalinti individualūs trofėjai žaidėjams.

Dėl rezultatyviausio žaidėjo vardo šiuo metu kovoja du žaidėjai – tai „Hegelmann Minifootball“ narys Arnoldas Stakionis ir Jurbarko „Imsrės“ puolėjas Laurynas Danielius, kurie abu yra pelnę 12 įvarčių.

Tiesioginė šių komandų akistata gali pasitarnauti tiek vienam, tiek kitam, o tai įneš dar daugiau papildomos intrigos.

VI-ojo etapo (Jurbarkas) tvarkaraštis: FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) – FC Hegelmann Minifootball (Kaunas) – 12:00

FK Polivektris (Vilnius) – SC-FK Akmenė (Naujoji Akmenė) – 12:00

FK Merkys (Varėna) – FK Šilalė-Prolain (Šilalė) – 13:00

KKSC Prienai (Prienai) – FK Arsenalas (Kaunas) – 13:00

FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) – SC-FK Akmenė (Naujoji Akmenė) – 14:00

FK Polivektris (Vilnius) – FC Hegelmann Minifootball (Kaunas) – 14:00

FK Arsenalas (Kaunas) – FK Šilalė-Prolain (Šilalė) – 15:00

KKSC Prienai (Prienai) – FK Merkys (Varėna) – 15:00

KKSC Prienai (Prienai) – FK Polivektris (Vilnius) – 17:00

FK Arsenalas (Kaunas) – SC-FK Akmenė (Naujoji Akmenė) – 17:00

FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) – FK Šilalė-Prolain (Šilalė) – 18:00

FK Merkys (Varėna) – FC Hegelmann Minifootball (Kaunas) – 18:00« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook