Partneriai

Paaiškėjo „Šviesos“ taurės finalo poros (nuotraukos, statistika)

Paaiškėjo „Šviesos“ taurės finalo poros (nuotraukos, statistika) (3)

2017-12-04

Gruodžio 3 d. sužaistos 48-osios „Šviesos“ taurės turnyro pusfinalio rungtynės. Po jų paaiškėjo, kurios ekipos gruodžio 16 d. finale kovos dėl medalių ir taurės.

Pirmieji Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje žaidė „Vilkas“ ir „Raudonėsfazenda.lt“. Arši ekipų dvikova tęsėsi iki paskutinio kėlinio vidurio. Raudoniškių persvara išryškėjo tiktai paskutinėmis mačo minutėmis. Priešininkus jie įveikė rezultatu 78:63 (15:13, 19:10, 19:32, 25:8).

„Emocingos ir atkaklios pusfinalio rungtynės buvo vertos finalo vardo. Toks „vilkų“ žaidimas mūsų nenustebino. Prie komandos prisijungus Vladislovui Razumnovui ši ekipa tapo pretendente į Jurbarko krepšinio lygos čempionus“, – sakė raudoniškių vadovas Nerijus Štulas.

Šios rungtynės parodė, ką gali vienas krepšininkas – Valdas Undraitis pelnė du trečdalius visų Raudonės komandos taškų.

„Valdas ir toliau įrodo, kad yra geriausias rajono krepšininkas. Tačiau mūsų stiprybė yra visos komandos atsidavimas. Pergalę lėmė puikus vyrų darbas ginantis du pirmus ketvirčius. Trečią kėlinį „vilkai“ įmetė daugiau taškų, nei per likusius tris bendrai, tai leido jiems kovoti. Tačiau lemiamame ketvirtyje jie vėl strigo prieš mūsų gynybą ir turėjo pripažinti mūsų pranašumą“, – sakė N. Štulas.

Komandos vadovo nuomone, finale laukia sunki kova su „jurbarkiskis.lt“ komanda, kuri puikiai sukomplektuota ir turi stiprų atsarginių suolelį. „Jie tikrai sieks revanšo už pernykštį pralaimėjimą finale. Bet mes pasirengę sunkiai kovai ir tikimės, kad pavyks apginti „Šviesos“ taurės čempionų vardą“, – sakė N. Štulas.

Rezultatyviausias raudoniškių gretose V. Undraitis pelnė 48 taškus. Mindaugas Jonušauskas įmetė 10 taškų.

„Visą laiką stengėmės nepaleisti Raudonės į priekį ir tai mums sekėsi apie 33 minutes, trečias ketvirtis mums buvo labai geras, tačiau ketvirtajame kėlinyje „Raudonėsfazenda.lt“ pataikė kelis sunkius metimus, keletą kartų nesužaidėme gynyboje ir skirtumas tapo per didelis. Gaila, kad turėdami puikų šansą, surinkę turbūt stipriausią visų laikų „Vilko“ sudėtį, nepasinaudojome tuo“, – sakė „Vilko“ treneris Martynas Kursevičius.

Prie įspūdingo komandos žaidimo prisidėjo po traumos į aikštelę grįžęs Vladislovas Razumnovas ir trečią sezoną komandoje žaidžiantis Dovydas Šemeklis, pelnęs 14 taškų ir tapęs rezultatyviausiu ekipos žaidėju. 11 taškų komandai pelnė Edvinas Mockus.

„Smagu, kad pavyko sukurti tikrai gerą mačą ir, manau, žiūrovai liko patenkinti, tik gaila, kad tas mačas buvo ne dėl aukščiausios pakylos, – sakė M. Kursevičius.

Antrosios rungtynės lygiavertės dvikovos nepriminė. „jurbarkiskis.lt“ be didelių pastangų sudaužė „Smalininkų“ gynybą. Nugalėtojai varžovus įveikė 101:56 (30:16, 24:12, 14:23, 14:24), daugiausia taškų pelnė Artūras Lencevičius – 17 ir Mangirtas Milmontas – 15.

Rezultatyviausi „Smalininkų“ krepšininkai – 22 taškus pelnęs Andrius Gudaitis, 14 – Rytis Arkušauskas.

„jurbarkiskis.lt“ komandos vadovo Dariaus Kalinausko nuomone, mačas nebuvo sunkus. Dėl įvairių aplinkybių susilpnėjusi „Smalininkų“ komanda nesugebėjo rimčiau pasipriešinti.

Pasak „Smalininkų“ trenerio Nerijaus Blažio, komandos sąrašas ilgas, tačiau gyvenimas sudėlioja viską taip, kad kartais tenka suktis su minimaliu žaidėjų skaičiumi.