Padėkojo centrui atstovavusiems sportininkams

Padėkojo centrui atstovavusiems sportininkams (0)

2019-07-24

Liepos 12-ąją viešojoje bibliotekoje pagerbti su Jurbarko r. kūno kultūros ir sporto centru atsisveikinantys sportininkai. Šiais metais centrą palieka mokyklas baigę penki sportininkai – keturi lengvosios atletikos skyriaus auklėtiniai ir viena dziudo sporto šakos atstovė.

Viena iš įstaigos duris užveriančių lengvaatlečių – aštuonerius metus sportavusi Kamilė Galdikaitė. Mergina – trenerės Laimutės Stanienės auklėtinė. 2017-aisiais sportininkė Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse varžybose pasiekė asmeninį rekordą, į tolį nušoko 5,45 m ir užėmė trečią vietą. Šiemet Kamilė  Lietuvos rajonų jaunimo lengvosios atletikos čempionate trišuolio rungtyje pasiekė dar vieną asmeninį rekordą – 11,2 m ir iškovojo sidabrą.

„Sporto centras visada skatino tobulėti, niekada nenusigręždavo, jei kam nepasisekdavo sezonas. Šiame centre dirba nuoširdūs bei nuolat pasiryžę padėti žmonės. Treniruotės man padėjo pažinti save, savo emocijas ir charakterį. Jose supratau, kad be darbo nebus rezultato, o darbas iš tiesų buvo labai sunkus. Kiekvienas sportininkas įdeda daug darbo, todėl manau, kad prasminga padėkoti su Kūno kultūros ir sporto centru atsisveikinantiems sortininkams“, – sakė K. Galdikaitė.

Itin gerų rezultatų pasiekė ir kiti Kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai. Violetos Kokarskajos treniruojamas Martynas Gaižauskas 2017-aisiais Lietuvos jaunių žaidynėse dešimtkovėje iškovojo bronzą. Pernai Lietuvos jaunimo pirmenybėse septynkovėje iškovojo dar vieną bronzos medalį. Šiemet Lietuvos jaunimo pirmenybių septynkovėje – trečiąją bronzą.

Lengvaatletis Lukas Druktenis sportuoja jau septynerius metus ir sukaupė solidžią titulų puokštę. 2017-aisiais Lietuvos jaunių žaidynių dešimtkovėje užėmė antrą vietą. Tais pačiais metais Lietuvos mokinių metimų taurės varžybose, ieties metimo rungtyje, vėl iškovojo sidabrą. Pernai Lietuvos jaunimo pirmenybių septynkovėje užėmė ketvirtąją vietą.

Septintus metus sportuojantis lengvaatletis Mykolas Povilauskas pernai Lietuvos jaunimo pirmenybių septynkovėje buvo penktas. Šiemet Lietuvos jaunimo pirmenybių septynkovėje vaikinas užsitikrino septintąją poziciją.

Jurbarko r. kūno kultūros ir sporto centrą baigė ir dziudo trenerio Viliaus Paukščio auklėtinė Kamilė Girdžiūtė. 2015-aisiais karjerą pradėjusi mergina bronzos medalius iškovojo 2017 m. Lietuvos dziudo jaunių ir sporto vilčių žaidynėse. Sėkmė lydėjo ir 2018-aisiais Lietuvos dziudo suaugusiųjų čempionate. Pernai po atkaklių kovų Kamilė Lietuvos dziudo jaunimo U23 dziudo čempionate iškovojo bronzą. Paskutinius dvejus metus sportininkė priklauso Lietuvos U23 rinktinei.

Pasak Jurbarko r. kūno kultūros ir sporto centro direktorės Jolantos Kačerauskienės, centro absolventai pagerbiami pirmą kartą. Taip norėta jaunimui padėkoti už išlietą prakaitą ir pasiektus rezultatus.

„Norime, kad šis pagerbimas taptų gražia tradicija. Šiemet apdovanojome penkis sportininkus, nes tik tiek jų išeina – jie visi yra individualių sporto šakų atstovai. Komandinių sporto šakų auklėtiniai prisijungs po poros metų, nes šios sporto šakos centre ugdomos nuo 2002-ųjų“, – sakė J. Kačerauskienė.

Ateityje absolventams greičiausiai bus teikiamos ne tik padėkos, bet ir Kūno kultūros ir sporto centro baigimo pažymėjimai. Tokius dokumentus jaunuoliams teikia nemažai sporto centrų.