Partneriai

Sezono startas – turnyre „Kaunas Open“

Sezono startas – turnyre „Kaunas Open“ (0)

2017-10-07

Naujojo sezono pradžioje kyokushin karatė sportininkai prisiminė praėjusiojo pergales, o rugsėjo 30-ąją jau skynė medalius tarptautiniame turnyre „Kaunas Open 2017“.

Rugsėjo 19 d. Kūno kultūros ir sporto departamente prie Lietuvos Respublikos Vyriasusybės buvo pagerbti ir padėkos raštais apdovanoti Europos kyokushin karatė jaunių čempionas jurbarkietis Marius Lukšys ir jo treneris Artūras Enčeris. Aukso medalį Marius iškovojo šių metų pavasarį, balandžio 8 d., Danijoje, Roskildės mieste, vykusiame Europos kyokushin karatė jaunių čempionate.

Rugsėjo 30 d. Jurbarko „Kumite“ klubo ir Kūno kultūros ir sporto centro jungtinė komanda dalyvavo „Kaunas Open 2017“ turnyre. Pirmą kartą surengtas tarptautinis turnyras sukvietė per 400 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos.

Dėl apdovanojimų ant tatamio kovojo vaikai ir jaunimas nuo 10 iki 21 metų, suskirstyti į septynias amžiaus grupes. Jurbarko „Kumite“ klubui ir Kūno kultūros ir sporto centrui atstovavo 26 sportininkai – 20 varžėsi 10-14 metų amžiaus grupėje, kiti 16-21 metų amžiaus grupėje.

Vaikų-jaunučių grupėje pirmas vietas iškovojo jurbarkiečiai Ignas Šimkūnas ir Gabija Šauklytė. Antras – Karolis Šimkūnas ir Eimantas Mačiulis. Bronzos medaliai atiteko Matui Žilaičiui ir Airidui Sutkui.

Jaunių-jaunimo grupėje prizininkais tapo 4 „Kumite“ klubo atstovai. Geriausią rezultatą pasiekė Ignas Taurazevičius – jis tapo čempionu svorio kategorijoje iki 75 kg. Čempiono treneris A. Enčeris.

Dar trys medaliai atiteko „Kumite“ Raseinių filialo sportininkams, kuriuos treniruoja Rolandas Kringelis.