Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

Partneriai

Sportininkai grįžo su apdovanojimais

Sportininkai grįžo su apdovanojimais (0)

2019-04-19

Praėjusį savaitgalį Šiauliuose vyko 39-osis IFBB Lietuvos čempionatas ir jaunimo pirmenybės. Jame dalyvavo daugiau nei 160 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos.

Turnyre dalyvavo ir jurbarkiečių trenerio Arvydo Mickaus sportininkai iš klubo „Progresas“. Teik sportininkai, tiek jų treneris iškovojo visą šūsnį apdovanojimų.

Merginų iki 23-ejų metų fitneso rungtyje Ieva Kalantaitė iškovojo bronzą. Trečioji vieta atiteko ir naujokių bikini kategorijoje besivaržiusiai Evelinai Sandanavičiūtei. Veteranių kūno fitneso grupėje sidabro medalį ant kaklo užsikabino Laura Maslauskienė.

Apdovanojimų netrūko ir vyrų grupėje. Vyrų figūros kategorijoje virš 179 cm ūgio pirmoji vieta atiteko Artūrui Zacharovui. Auksą šis sportininkas iškovojo ir Raumeningos figūros kategorijoje.

Klasikinio kultūrizmo grupėje „Progreso“ sportininkas Erikas Aleksandravičius laimėjo sidabrą.

Klasikinės vyrų figūros kategorijoje bronzą iškovojo Nerijus Tamošaitis.

„Progreso“ treneris Arvydas Mickus pateko į geriausių trenerių trejetuką – jam buvo skirta antroji vieta. Tokią pačią vietą klubų rikiuotėje iškovojo ir klubas „Progresas“.