Partneriai

Sportininkai kovojo pankrationo čempionate

Sportininkai kovojo pankrationo čempionate (0)

2018-11-30

Lapkričio 24 d. Vilniuje vyko „Atviras Lietuvos kombat pankration čempionatas“, kuriame dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos sportininkai. Išmėginti savo jėgų į čempionatą vyko ir sporto klubo „Pantera“ sportininkai.

Kovos vyko ant tatamio, spprtininkai dėvėjo apsaugas ir šalmus su grotelėmis. Varžybose netrūko  sirgalių palaikymo, o patys sportininkai demonstravo gražias, techniškas kovas ir norą siekti pergalės.

Iš jurbarkiečių geriausiai sekėsi Vakariui Šuopiui, kuris amžiaus grupėje iki 20 metų ir per 80 kg svorio kategorijoje iškovojo Lietuvos pankrationo čempiono vardą. Vakaris buvo apdovanotas specialiu čempiono diržu. Čempionu svorio kategorijoje virš 57 kg taip pat tapo Martynas Balšaitis . Justas Vyturys, kovojęs su mažiau nei 45 kg sveriančiais varžovais,  iškovojo antrąją vietą, o Kornelijus Bruno  liko  trečias svorio kategorijoje + 51 kg.

Šiais metais sporto klubo „Pantera“ sportininkų dar laukia vienos rimtos varžybos gruodžio 16 d. Raseinių r., kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“. Ten vyks Lietuvos MMA čempionatas. Sporto klubas „Pantera“ kviečia visus palaikyti jurbarkiečius – Milaną Majauską, Vakarį Šuopį, Martyną Balšaitį, Mantą Icikevičių, Tautvydą Lebecką, Kornelijų Bruno, Justą Vyturį ir kitus klubo narius, kurie gins Jurbarko vardą ir kovos dėl čempionų titulo.