Balsavimas

Kuri krepšinio aikštelė turėtų būti atnaujinta?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sportuojantys vaikai mokės du eurus

Sportuojantys vaikai mokės du eurus (4)

2017-01-06

Kūno kultūros ir sporto centro direktorius Karolis Bauža siekia, kad įstaigos veikla būtų skaidri, o tėvai už treniruotes nepermokėtų. L. Pilecko nuotr.

Jurbarko kūno kultūros ir sporto centre treniruotes lankantys vaikai už jas nuo sausio 1 d. per mėnesį mokės fiksuotą dviejų eurų mokestį. Daugiau nereikės mokėti net tuo atveju, jei vaikus treniruoja ne tik įstaigoje dirbantys, bet ir savo klubus turintys treneriai.

Keičiama tvarka

Iki šių metų pradžios mokestis buvo šiek tiek mažesnis – 1,52 euro. Puse euro padidinus įmoką, nuspręsta keisti ir mokėjimo tvarką. Netikusi praktika, kai pinigus vaikai perduoda tiesiai treneriams – nustatytą sumą reikės pervesti į įstaigos sąskaitą. Sumokėti bus galima kaip tėvams patogiau: už mėnesį ar iškart už ilgesnį laikotarpį.

Kūno kultūros ir sporto centro direktorius Karolis Bauža tikina, kad sprendimas išlaisvinti trenerius nuo kasininko pareigų, palengvins jų darbą ir įneš daugiau skaidrumo.

„Vaikai tėvams parneš lapelius su duomenimis, kaip pervesti įstaigai mokestį. Tėvai perves pinigus ir galės nebesukti galvos. Mums irgi bus viskas paprasta, nes pinigai sukris į sąskaitą. Daugiau jokių grynųjų pinigų už treniruotes niekam nešti nereikės“, – sakė direktorius.

K. Bauža pabrėžia, kad jokių papildomų mokesčių už treniruotes įstaigoje dirbantys treneriai iš vaikų imti negali.

„Jeigu tėvams kils kokių klausimų ar neaiškumų, kviečiu drąsiai skambinti ar užsukti į sporto centrą ir viską išsiaiškinti“, – kvietė K. Bauža.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje.

 

Ar Kūno kultūros ir sporto centre sportuojančius vaikus treneriai apmokestina papildomai?

„Šviesos“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook