Partneriai

Taikliausiais tapo „Patriotų“ komanda

Taikliausiais tapo „Patriotų“ komanda (0)

2018-06-13

Birželio 3 d. Giedrių kaime aidėjo šūviai. Čia esančioje „Oksalio“ šaudykloje vyko jau tradicija tampančios šaudymo varžybos „Taiklusis šaulys“ Jurbarko r. savivaldybės mero taurei laimėti. Renginyje dalyvavo 12 komandų, kurias sudarė tiek civiliai asmenys, tiek įvairių jėgos struktūrų atstovai.

Antrą kartą vykusias varžybas organizavo Lietuvos šaulių sąjungos LDK Kęstučio 7-osios šaulių rinktinės štabas, Jurbarko 708-oji jaunųjų šaulių kuopa ir „Oksalio“ šaudykla.

Šiemet varžybose dalyvavo 12 komandų – „Patriotai“, „Po penktos“, „Pėstininkai 3M“, „Jurbarko PGT“, „Aplinkosauga“, „Jurbarko šauliai 701“, „Kalavijas“, „Tauragės šauliai“, „Pasieniečiai“, „Jurbarko PK“, „Šūvis“ ir „Jurbarkas“.

Šauliai šiemet rungėsi bandydami savo taiklumą trimis ginklais – sovietiniu „AK-74“ – klūpėdami ir švedišku „AK-4MT“ – gulėdami šaudė į taikinius už šimto metrų, o ir pistoletais „Glock-17“ – stovėdami į taikinius už 25 metrų.

„Šiemet komandų buvo, kaip ir pernai, dvylika, tačiau ne visos jos buvo tos pačios. Smagu, kad atsirado naujokų. Reikia suprasti, kad varžybos skirtos ne tik išsiaiškinti, kas yra taikliausi. Per jas galima susipažinti su ginklais, įgyti patirties. Todėl kiekvienas naujas dalyvis džiugina“, – sakė 708-osios jaunųjų šaulių kuopos vadas Marius Jazukevičius.

Rezultatai parodė, kad vis tik patirtis – itin svarbu siekiant taiklių šūvių. Varžybas laimėjo ir taurę iškovojo „Patriotais“ pasivadinę organizatoriai, kurių komandą sudarė patyrę kariškiai – M. Jazukevičius ir Zigmas bei Vilmantas Dangėlai. Trijulė surinko 259 taškus ir gerokai aplenkė antrojoje vietoję likusią komandą „Po penkių“. Sidabro laimėtojai – Daivaras Rybakovas, Arvydas Gavėnia ir Steponas Jakutis – surinko 193 taškus. Trečiąją vietą užėmė „Pėstininkai 3M“. Komandai Marius Dubinskas, Mindaugas Gružinskas ir Mindaugas Keršys pelnė 188 taškus.

Asmeninėje įskaitoje visų ginklų rungtyje geriausiai pasirodė Z. Dangėlas iš komandos „Patriotai“. Antrąją vietą užėmė tos pačios komandos atstovas M. Jazukevičius, trečiąją vietą – Arvydas Gavėnia (komanda „Po penktos“), o ketvirtąją – Lukas Pocius (komanda „Kalavijas“).

„Sušaudėme tikrai dar neidealiai, tikrai yra kur tobulėti. Įdomu tik tai, kad mūsų komandos narys Zigmas šiemet šaudydamas surinko tiek pat taškų, kaip ir pernai – 109“, – stebėjosi M. Jazukevičius.

„Taiklusis šaulys“ vyks ir kitais metais.