Partneriai

Tapo kata vicečempionais

Tapo kata vicečempionais (0)

2017-10-25

Klubo „Kumite“ ir Jurbarko r. kūno kultūros ir sporto centro atstovai spalio 21 d. dalyvavo Kauno atvirame kyokushin karatė kata rungties čempionate.

Čempionate dalyvavo apie 70 sportininkų, o Jurbarkui vaikų, jaunučių ir jaunių amžiaus grupėse atstovavo 7 sportininkai. Vyko įnirtingos kovos dėl čempiono vardo. Tris medalius iškovojo trenerio Artūro Enčerio auklėtiniai, dar tris – „Kumite“ klubo Raseinių skyriaus atstovai, treniruojami Rolando Kringelio. Aukščiausi apdovanojimai šį kartą – sidabro spalvos.

Vicečempione jaunučių amžiaus grupėje tapo jurbarkietė Radvilė Bendžiūtė. Vaikų amžiaus grupėje sidabrą iškovojo Airidas Sutkus, o Matas Matonas – bronzos medalį. Toje pačioje grupėje startavęs Dalius Jakštys užėmė 4 vietą.

Raseiniškis Aivaras Aleksandravičius sidabrą laimėjo jaunučių grupėje. Vaikų grupėje 2 vietą iškovojo Jaunius Dobilas, o Nojui Ivanauskui atiteko bronzos medalis.