Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Triatlono taurės varžybas siūloma rengti Girdžiuose (nuotraukos)

Triatlono taurės varžybas siūloma rengti Girdžiuose (nuotraukos) (0)

2018-08-18

Sporto entuziastas, keliautojas ir rašytojas Dainius Kinderis siekia sportu sudominti kuo daugiau žmonių ir į provinciją pritraukti didelių sporto renginių. J. Stanaitienės nuotr.

Sporto entuziastas, keliautojas ir rašytojas Dainius Kinderis rugpjūčio 14 d. Jurbarko r. savivaldybėje pristatė Triatlono taurės Girdžiuose projektą. Prieš savaitę sėkmingai surengęs pirmąjį Žukų Žolinės bėgimą Pagėgių savivaldybėje, kitų metų birželį jis siūlo surengti vieną iš Triatlono taurės etapų Jurbarko rajone.

Skatina sportuoti

Iš Žukų kilęs D. Kinderis sportu domisi nuo vaikystės. „Žukuose augau iki 16 metų. Jų apylinkėse pradėjau bėgioti. Vėliau prasidėjo kelionės, rašymas. Neseniai vėl grįžau į aktyvų sportą“, – trumpai save pristatė vyras. Į keletą sakinių telpa apie 90 apkeliautų šalių, savanoriavimas Filipinuose, kelionė autostopu Afrikoje, keletas kelionių knygų, kelionių agentūros įkūrimas ir savęs išbandymas bėgimo ir triatlono trasose.

D. Kinderis tikina, kad aktyvus sportavimas ir veikla padėjo pasirinkti teisingą gyvenimo kelią, tapti aktyviu piliečiu, todėl į dažną projektą jis įtraukia vaikus – rengia keliones žiūrėti varžybas, organizuoja įvairias veiklas, akcijas Pagėgių ir Jurbarko r. savivaldybėse, skatina jaunimą sportuoti.

Bėgimas Žukuose

Rugpjūčio 11 d. D. Kinderis savo gimtuosiuose Žukuose surengė Žolinės bėgimą, kuriame savo jėgas išbandė profesionalai ir mėgėjai. Bėgikų laukė 2,5 ir 10 km trasos, o patiems geriausiems teko didysis prizas – kelionė į Madrido maratoną. Ją laimėjo greičiausiai 10 km trasą įveikęs Lietuvos 10 km čempionas Egidijus Adomkaitis iš bėgimo klubo „F.O.C.U.S running“ ir „Bėgimo klubui“ atstovavusi Gitana Akmanavičiūtė. Lietuvos 100 km čempionas, iš Vilkyčių kilęs Ruslanas Seitkalijevas šįkart bėgo savo malonumui – pasak D. Kinderio, jam 10 km trasa šiek tiek per trumpa.

Žemesnes vietas užėmę bėgikai apdovanoti kelialapiais į Vilniaus maratoną ir rėmėjų prizais, o kiekvienas, įveikęs trasą – medaliu. „Šitame krašte nevyko joks didesnis sporto renginys, todėl atsirado šis bėgimas, skirtas prieš metus mirusiam mano tėčiui. Pakviečiau daug bėgimo profesionalų, vietos bendruomenės narius ir kaimynus“, – sakė varžybų organizatorius.

Dalyvių skaičius viršijo organizatorių – Lietuvos Bėgimo taurės ir Lietuvos Triatlono taurės rengėjų lūkesčius, bėgikų susirinko 170 iš įvairiausių Lietuvos miestų.

„75 proc. bėgimo trasos driekiasi Jurbarko rajonu – jis prasideda iš karto įbėgus į mišką, todėl raginome atvykti ir jurbarkiečius. Jiems skyrėme 50 nemokamų vietų ir nemokamą atvežimą“, – sakė D. Kinderis. Tačiau jurbarkiečiai nebuvo aktyvūs – Žukų bėgime jų dalyvavo vos trys.

Nuotraukų iš bėgimo rasite čia.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.

"Šviesos" inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook