Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Balandžio 15-22 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Uoliai padirbėję šios savaitės pradžioje, galėsite ramiau jaustis jos pabaigoje. Jums nelabai patiks tam tikras konkuravimas dėl didesnio uždarbio ar įtakos versle. Išlaidausite ne vien būtiniems dalykams. Ypač persistengti galite, jeigu jums kas nors patinka. Neįveiksite ir pagundos gausiai smaguriauti.

JAUTIS. Savaitę pradėsite romantiškai. Jūsų dosnumu gali be skrupulų naudotis patinkantis žmogus, vaikai ar kiti asmenys. Nuo savaitės vidurio teks rimčiau padirbėti, antraip prieš pat savaitgalį kils problemų. Pasistenkite nekonfliktuoti su kolegomis, klientais bei nesukelti avarijų.

DVYNIAI. Rūpės namų ir šeimos narių aktualijos. Nuo savaitės vidurio mintys jau stipriai suksis apie šventinius planus. Pernelyg plačiai išskleisti sparnus gali neleisti pablogėjusi savijauta ar kitos problemos. Džiugins mielų jums žmonių dėmesys.

VĖŽYS. Savaitę pradėsite su gera nuotaika ir pozityviu požiūriu. Tik neskubėkite prisikurti pasakų, kol neįsitikinote, kad viskas tikra ir nuoširdu. Šiuo metu stengsitės daug suspėti ir darbe, ir namuose. Prasidedant savaitgaliui, būsite puikiai nusiteikę. Vilios renginiai, pasimatymai.

LIŪTAS. Pravartu tvarkyti pirkimo-pardavimo, nuomos, remonto, komercinius reikalus, derėtis, tartis dėl įvairių paslaugų bei apmokėjimo už jas. Tik gerai pasverkite kokybės ir kainos santykį, įvairius pasiūlos variantus. Teks suskubti, jei dirbate su dokumentais, reklama, žiniasklaida, logistika.

MERGELĖ. Būkite atidūs, pasirašydami dokumentus, prisiimdami finansinius įsipareigojimus, deklaruodami pajamas. Jeigu darbo savaitės pabaigoje ruošiatės į kelionę, nepamirškite pasiimti reikalingus dokumentus. Nors Velykoms daug prisiplanavote, viskam energijos neužteks, norėsis privačios erdvės.

SVARSTYKLĖS. Ne kažin ką nuveiksite dėl polinkio svajoti, planuoti, bet ne konkrečiai daryti. Nuo savaitės vidurio bus daugiau įtampos, kylančios dėl bendravimo nesklandumų, konkurencijos ar finansinių keblumų. Savaitgalis turėtų būti gurmaniškas, sotus, ramus.

SKORPIONAS. Savaitės pradžia turėtų būti maloni. Galite tapti populiaresni jums svarbioje žmonių grupėje. Kita vertus, tas populiarumas ilgai neužtruks, jeigu įsivelsite į intrigas, konkurencines kovas. Jeigu norite, kad savaitgalis būtų malonus, neapkartinkite jo barniais su partneriu bei rizikingais poelgiais.

ŠAULYS. Šią savaitę gerai darbuositės, tačiau gana lengvabūdiškai išlaidausite. Galbūt nelabai padoriai sieksite pasipelnymo ar meilės. Labiau domėkitės, kuo laisvalaikiu užsiima vaikai. Jauskitės atsakingi už savo ir kitų sveikatą, nesukelkite pavojingų situacijų ir neleiskite joms kilti, jei tik įmanoma.

OŽIARAGIS. Savaitės pradžia palanki kelionei, meilei, mokslo, turizmo, kultūros reikalams. Tikėtina, kad laukia susitikimai su svarbiais jums žmonėmis, gyvenančiais toli nuo jūsų. Bus sunku suderinti asmenines ir profesines aktualijas, augs įtampa.

VANDENIS. Ši savaitė skatins pasirūpinti mokesčių, skolų, pajamų deklaravimo reikalais, finansinėmis ataskaitomis. Šį tą pavyks sėkmingai sutvarkyti ir galbūt gauti naudos. Būkite atsargūs kelyje.

ŽUVYS. Norėsis bendrauti, tačiau gudrausite ir manipuliuosite, bet ir jus kas nors gali pavedžioti „už nosies“, sužadinti iliuzijas. Regis, būsite linkę dailinti save. Tam skirsite nemažai lėšų. Nepersistenkite, nes perdėtos pastangos, nesaikingumas gali duoti priešingą rezultatą.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook