Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Balandžio 22-29 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Išvykos, pokalbiai gali ir džiuginti, ir stebinti. Profesinėje srityje energijos ir užsispyrimo turėtų padaugėti. Stengsitės išsilaikyti prieš konkurentus. Reikėtų vengti pabrėžtinai reikšti savo išskirtinumą bei kritikuoti kitus. Savaitgalį ne viskas teiks pasitenkinimą.

JAUTIS. Gali keistis planai, susiję su investicijomis, nuosavybe. Paskubėkite sutvarkyti mokestinius reikalus. Svarbi savaitė, jei turite planų vykti į užsienį ar susitikti su oficialiais veikėjais. Laukia netikėtumai. Apdairiai elkitės su technika, ugnimi.

DVYNIAI. Savaitės pradžioje pasižymėsite kūrybingumu, originalumu. Derėtų labiau rūpintis sveikata. Jeigu nebuvote sutvarkę finansinių reikalų, grąžinę skolų, nesistebėkite, kad tarsi lavina ant galvos užgrius nemaži rūpesčiai, išlaidos. Savaitgalį jus domins kelionės.

VĖŽYS. Savaitę pradėsite nuotaikingai, jei nesutriks savijauta. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, neįprastu maistu. Aplinkiniams darysite prieštaringą įspūdį – vieniems pozityvų, kitiems – neigiamą. Verčiau nerizikuokite santykiais ir įvaizdžiu. Prasidedant savaitgaliui, kils ūpas išlaidauti.

LIŪTAS. Jausite energijos pliūpsnį. Norėsis elgtis nevaržomai tiek įvairioje veikloje, tiek santykiuose. Deja, teks pasistengti laiku atlikti suplanuotus darbus. Nerimo gali sukelti sveikata. Savaitgalį bus lengva ir susipykti su jums svarbiu žmogumi, ir susitaikyti.

MERGELĖ. Šią savaitę savo rezultatais, pasiekimais, gabumais jus gali nustebinti vaikai, mylimas žmogus. Arba jums atsiras progų pademonstruoti savo žavesį. Kita vertus, artimieji gali stebinti ir negatyvia prasme. Savaitgalis privers labiau rūpintis išvaizda, sveikata, augintiniais ar pan.

SVARSTYKLĖS. Turėsite progų pasijusti populiarūs. Tik pasistenkite nešvaistyti pinigų, santaupų abejotiniems dalykams, keistoms investicijoms. Po švenčių nebeatidėliokite tų nemalonių reikalų, kuriuos privalote išspręsti. Savaitgalis žada polėkį, gerbėjų dėmesį.

SKORPIONAS. Savaitės pradžioje ypač rūpės žemiški malonumai. Profesinėje veikloje gali būti pareikalauta atviresnės pozicijos, nuomonės. Nerizikuokite reputacija ir santaupomis. Saugokite vaikus. Savaitgalį vilios gamta arba jaukus poilsis namuose.

ŠAULYS. Derėtų neprarasti saiko vaišinantis, ypač stipriais gėrimais, nes tai gali išprovokuoti nemalonius įvykius. Po švenčių augs profesinės bei kūrybinės, turtinės ambicijos. Galimi įvykiai, susiję su nekilnojamuoju turtu. Akla rizika gali nekaip atsiliepti ir jūsų piniginei.

OŽIARAGIS. Savaitės pradžioje norėsis ramybės. Netikėtomis išdaigomis gali šokiruoti vaikai, gerbėjai. Pošventinė situacija reikalaus tvirtumo. Taps akivaizdu, kad reikia konkretizuoti, apibrėžti reikalus ir ryšius. Tačiau nieko gero, jei pulsite reikšti pretenzijas, konfliktuosite.

VANDENIS. Galite likti nesuprasti, jei savo norus reikšite pernelyg ekscentriškai. Kita vertus, galite suvokti dalykus, kurių anksčiau nesugebėjote sau paaiškinti. Savaitgalis pažers įspūdžių, tačiau nepamirškite savikontrolės.

ŽUVYS. Savaitės pradžioje viskas bus neblogai, jei galėsite pasirinkti, su kuo bendrauti, kur lankytis. Pravartu demonstruoti profesionalumą. Tik būkite diplomatiški ir kantrūs. Atsiras paskatų tapti veiklesniais, rizikuoti ar pulti į netikėtą avantiūrą. Tai nebūtinai išeis į gera.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook