Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Balandžio 23-30 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Gausite postūmį kažko imtis, siekti. Seksis, jei nepažeisite įstatymų ar taisyklių. Būsite priversti atkreipti didesnį dėmesį į vaikų elgesį ir poreikius. Savaitgalį daug nuveiksite, jeigu turėsite šalia aktyvią draugiją.

JAUTIS. Kasdieniai darbai, vaikai, augintiniai atims daug laiko, o mintys skries toli nuo rutinos. Norėsis kur nors išvykti arba užsidaryti tarp keturių sienų. Savaitgalį labiau planuokite išlaidas ir mažiau pinigų skirkite pramogoms.

DVYNIAI. Naujos pažintys gali būti uždegančios, diskusijos, ginčai – taip pat. Bet apsišarvuokite kantrybe, kad neišsprūstų netinkamas žodis, nes jūsų klaidomis pasinaudos konkurentai. Nedarykite spaudimo šeimos nariams ir draugams.

VĖŽYS. Nudžiugins mylimo žmogaus sėkmė. Bet yra pavojus, kad kažką prarasite, sugriausite. Įsitempę lauksite kažkokių žinių, turėsite kažką išsiaiškinti. Savaitgalį neprimeskite savo norų šeimai, leiskite nuspręsti jiems patiems.

LIŪTAS. Ryžtingai imsitės spręsti svarbius klausimus, o energijos pridės geras įvertinimas darbe, visuomenėje. Domėsitės nauja technika, darbo priemonėmis, apskritai naujovėmis. Savaitgalį būsite nusiteikę bendrauti, iškylauti.

MERGELĖ. Stokosite energijos ir geros nuotaikos, tačiau galite sėkmingai dirbti savo darbą ir net užsitikrinti įtakingo asmens palaikymą. Galite patirti aistringą meilės nuotykį, ką nors suvilioti. Savaitgalį nerimo sukels artimas žmogus.

SVARSTYKLĖS. Seksis pasinaudoti sukaupta patirtimi, pažintimis ir priartėti prie tikslo. Tačiau yra žmonių, kurie norėtų pakišti jums koją. Nemalonumai jus aplenks, jei nemėginsite neteisėtais būdais įtvirtinti savo interesų.

SKORPIONAS. Neišsisuksite nuo nemalonaus pokalbio, neišvengsite naujų įpareigojimų. Energijos stoka neleis užbaigti numatytų darbų. Galbūt teks pasirūpinti ligoniu arba patys apsirgsite. Savaitgalį nesiveržkite sunkiai dirbti.

ŠAULYS. Turėsite apsispręsti, ko norite ir ką galite. Gali būti pareikalauta ataskaitų už panaudotas ar iššvaistytas medžiagas, lėšas. Dėl to teks rimtai pasukti galvą. Savaitgalį jums patiks būti tarp žmonių, lankytis masiniuose renginiuose.

OŽIARAGIS. Galimi pasiekimai per kultūrinę veiklą, tačiau bus ir rūpesčių, nelengvai įveikiamų kliūčių. Pavojinga demonstruoti kategoriškus principus bei ambicijas. Pernelyg gera nuomonė apie save trukdys. Savaitgalį įtrauks buitis.

VANDENIS. Jūsų ausis gali pasiekti nekokia naujiena. Bus lengviau, jei šalia yra stiprių, geranoriškų, pasirengusių padėti žmonių. Kils būtinybė susigrąžinti arba sugrąžinti skolas. Savaitgalį nesiblaškykite ir neklaidinkite aplinkinių.

ŽUVYS. Daug dirbsite ir dar daugiau reikalausite iš kitų. Gali pavykti gana konkrečiai susitarti dėl  uždarbio. O meilės reikalai bus prieštaringi, nevaldomi. Baiminsitės, kad iliuzijos nevirstų nusivylimu. Nepakenktų daugiau optimizmo.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook